پروفیل پنجره های دو سه جداره

windowdoubleglazed
پروفیل پنجره های دو سه جداره یو پی وی سی کاربرد زیادی دارند و نقش مهمی را در دوام و پایداری پنجره های دو سه جداره یو پی وی سی ایفا می کنند. پروفیل پنجره های دو سه جداره یو پی وی سی هرگز پوسیده نمی شوند وعایق بسیارمناسبی هم در برابر گرما و سرما می باشند.نمایندگی شیشه پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
نمایندگی شیشه پنجره دو سه جداره به کیفیت و استاندارد بودن محصولات خود اهمیت زیادی می دهند.زیرا در تولیدات خود با استفاده از دستگاه های پیشرفته و تزریق گاز آرگون بین شیشه ها نسل جدیدی از شیشه های دو سه جداره را پدید آورده اند, که باعث استحکام بالای پنجره ها و زیبایی آنها می شود.

شیشه دوجداره

راهنما جهت انتخاب پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
مزایای پنجره های دو سه جداره مانند میزان عایق بودن در برابر گرما و سرما ودرنتیجه کاهش هزینه هایمصرفی می تواند بهترین راهنما جهت انتخاب پنجره دو سه جداره استاندارد و خوب باشد. زمانیکه شما به درستی پنجرهای خود را انتخاب نمایید می توانید بهترین کاربری را از آنها داشته باشید.

پنجره دوجداره دوحالته

تجهیزات پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
یکی از مهمترین تجهیزات پنجره دو سه جداره یراق آلات می باشد .یراق الات مصرفی درب و پنجره های دو سه جداره در انواع مختلف و درسطح کیفیتی متفاوت در بازار موجود است ، از آنجا که یراق آلات نقش مهمی را در کیفیت و ماندگاری پنجره ها دارند باید درسفارش و انتخاب آنها دقت لازم را داشته باشید.


یراق پنجره دوجداره

محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست

windowdoubleglazed
مواد اولیه مصرفی در تولید پروفیل های محصولات پنجره دو سه جداره ویستابست ازاستانداردهای جهانی برخوردار است.این مواد با شرایط مختلف آب و هوایی ابران سازگار است و  پروفیل های ویستابست در برابر تابش مستقیم نورخورشید می توانند مقاومت بالایی از خود نشان دهند و تغییر رنگ ندهند.

تعویض پنجره ویستابست

نکات استفاده از پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
یکی از نکات استفاده از پنجره دو سه جداره در مناطق شلوغ و پر سرو صدا می باشد, که علاوه بر پیشگیری از آن ,آرامش و آسایش را برای شما مشتریان محترم به ارمغان می آورند. برای دوام و ماندگاری بیشتر پنجره های دو سه جداره باید در زمان هایمشخص توسط پارچه ای که حاوی صابون مایع می باشد حداکثر سه ماه یکبار تمیز کنید، زیرا این کار باعث نرمی، تمیزی پنجره ها می شود.

پنجره سه جداره

تعویض پنجره های دو سه جداره

windowdoubleglazed
امروزهتعویض پنجره های دو سه جداره با پنجره های قدیمی به راحتی صورت می پذیرد.علاوه بر اینکه کار تعویض پنجره ها بدون تخریب و خرابی می باشد.دوام وعمر پنجره های شما را تضمین می کند.یکی از مزایای تعویض پنجره های دو سه جداره با پنجره های قدیمی کاهش هزینه ها و انرژی در ساختمان می باشد.

تعویض پنجره های قدیمی

پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی

windowdoubleglazed
استفاده از پنجره با شیشه دوجداره و سه جداره بستگی به منطقه و محل قرار گرفتن ساختمان دارد.شرکت ما در زمینه ساخت و تولید پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی عایق و با کیفیت سابقه طولانی دارد و همچنین درب و پنجره های شما را با رفعایرادات تضمین می کند.
شیشه عایق

پروفیل استاندارد پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
پروفیل استاندارد پنجره دو سه جداره میتواند بصورت سفید یا رنگی تولید شوند .پروفیل ها از تنوع رنگبسیاری برخوردار هستند ,پوشش رنگ پروفیل استاندارد پنجره دو سه جداره بسیار مقاوم بوده و دارای 10 سال گارانتی نیز می باشد.

معماری ساختمان درب و پنجره دوجداره

درب و پنجره دو سه جداره آلومینیومی

windowdoubleglazed
درب و پنجره دو سه جدارهآلومینیومی عایق خوبی در برابر نفوذ بابران  و حرارت می باشند.سیستم یراق مدرن و استاندارد در این پنجره ها بکار رفته شده است , درب و پنجره دو سه جداره آلومینیومی را می توانید در رنگ ها و طرح های مختلف انتخاب وخریداری نمایید.

پنجره آلمینیومی ترمال بریک

X