بهترین پنجره سه جداره یو پی یو سی

windowdoubleglazed
از مزایای اصلی بهترین پنجره سه جداره یو پی یو سی عایق بودن آنها در برابررطوبت, آب باران, گردو غبار, سرما, گرما و از همه مهمتر عایق بودن در برابر صوت می باشد که باعث شده است از محبوبیت بیشتری برخودار شود. البته در همه مناطق لزوم استفاده از پنجره سه جداره وجود ندارد زیرا پنجره ها با شیشه دوجداره به اندازه کافی قابلیت و مزایا را دارند و در مناطقی مانند کنار اتوبان یا خیابان های شلوغ یا مناطق کوهستانی که نیاز است عایق حرارتی بیشتر باشد استفاده می شود.
با استفاده از بهترین پنجره سه جداره یو پی یو سی UPVC تبادل حرارتی از طریق پنجره به حداقل ممکن خواهد رسید. تعداد جداره های شیشه، وجود گاز خنثی در جدار میانی آنها و نحوه مونتاژ شیشه و پنجره دوجداره و سه جداره در میزان عایق حرارتی آن موثر است. شما می توانید با استفاده از بهترین پنجره سه جداره یو پی یو سی محیطی آرام را برای خود و خانوادتان ایجاد کنید. با خرید و نصب بهترین پنجره سه جداره یو پی یو سی سالیان طولانی از مزیت های آن بهره مند شوید از جمله مزایای مهم می توان کاهش هزینه انرژی واستهلاک تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، ایجاد عمر بیشتر برای رنگ اطاق و پرده ها و مبل و فرشها در اثر شستشوی کمتر، حفظ محیط زیست در اثر کاهش استفاده از مواد شوینده و مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش UV وجلوگیری از انتقال آن به داخل خانه با استفاده از شیشه های خاص وحذف اثرات مخرب این اشعه را نام برد.
وجود کانالهای خالی در میان پروفیلهای UPVC علاوه بر سبک تر کردن وزن باعث می گردد پروفیل پنجره عایق بهتری باشد و از انتقال صداهای محیط خارج به فضای داخلی جلوگیری نماید.
با استفاده از شیشه های دوجداره و سه جداره در پنجره های UPVC و استفاده از چندین درزگیر لاستیکی در ساختار پیچیده پروفیل، پنجره های مذبور علاوه برعایق حرارتی ، عایق صوتی بسیار خوبی نیز می شوند و مانع از تبادل صوتی محیط داخل به بیرون و انتقال آلودگی های صوتی محیط بیرون به داخل خواهند شد.
پنجره یوپی وی سی پنجره ای زیبا و مطابق با نما یا دکوراسیون داخلی شما
پروفیل های UPVC به دلیل خصوصیت Thermoplastic (گرمانرم) ، قابلیت جوش پذیری داشته و با بهره مندی از ماشین آلات پیشرفته ساخت و مونتاژ ، پنجره های UPVC  با اشکال پیچیده، منحنی، زاویه دار، خم و … قابل تولید می باشند و با کلیه طرح های معماری مدرن و کلاسیک سازگار هستند. در عین حال با استفاده از پروفیل های لمینیت می توان این پنجره ها را به صورت رنگی، طرح چوب از سوی نمای داخل یا خارج، درآورده و یا حتی می توان با استفاده از پروفیل های آلومینیومی، این پنجره ها را با نمای خارجی آلومینیوم تولید کرد.


شیشه سه جداره

بهترین پنجره سه جداره یو پی یو سی، پنجره های با عمر بالا
 UPVC بنا بر خصوصیات ذاتی خود، در مقابل بسیاری از عوامل فرساینده طبیعی و شیمیائی مقاومت بسیار خوبی از خود بروز می دهد و این خصوصیات ، استفاده از پنجره های UPVC  را در محیط های شیمیائی و صنعتی حائز اهمیت می سازد. پنجره های دوجداره از زنگ زدگی، خوردگی و تاثیرات مخرب رطربتی ، بارانهای اسیدی و حشرات موذی از قبیل موریانه، سوسک و… نیز مصون می باشند. ماندگاری وعمر مفید بسیار بالا حتی استفاده مجدد این پنجره ها را پس از تخریب و نوسازی نیز میسر می سازد .
مزایای بهترین پنجره سه جداره یو پی یو سی
۱- بالاترین عایق حرارتی و بیشترین صرفه جوئی در مصرف انرژی
 ۲- بالاترین عایق صوتی و موثرترین نوع پنجره در کاهش آلودگی صوتی و ایجاد محیط آرام برای کار و زندگی
 ۳- کاهش تابش سرد
 ۴- مقاوم در برابر نیروی باد، باران و طوفان های شدید
 ۵- آب بندی کامل وعدم نفوذ آب بداخل در هنگام بارندگی های شدید
 ۶- درزبندی کامل و جلوگیری از ورود گرد و غبار و هوای گرم یا سرد
بهترین پنجره سه جداره یو پی یو سی ، پنجره های تمیز
از خصوصیات سطحی درب و پنجره های UPVC آنست که قابلیت تولید در رنگ های مختلفی را داشته و در عین حال به سادگی به کمک محلول های شوینده خانگی و آب تمیز می شوند و بر خلاف پنجره های چوبی و آلومینیومی خش را در سطح  خود نشان نداده و بنابراین نیاز به هرگونه جلا و رنگ آمیزی و تعمیرات دوره ای ندارد. این خصوصیت از دیدگاه زیبائی و افزایش جلوه بنا نیز حائز اهمیت است . ضمن آنکه هزینه های رنگ آمیزی اولیه نیز در این پنجره ها به کلی حذف می شوند ودر صورت تقاضای مشتری، پروفیل پنجره می تواند به صورت رنگی تولید شود.


X