حفاظ پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
یکی از مشکلات مهمی که امروزه با آن روبرو هستیم ورود دزدان و سارقان از طریق پنجره و تراس به منازل و ادارات خصوصا در طبقات اول و همکف است. حفاظ پنجره دو سه جداره در طرح ها و مدل های مختلف در بازار فروش موجود می باشد.
در دنیای امروز ایمنی و زیبایی خانه مهم و چشم نواز است. یکی از مشکلاتی که امروزه با آن روبرو هستیم ورود دزدان از طریق پنجره و درب به منزل و ادارات است. با در نظر داشتن این مشکل مخصوصا در طبقه همکف و اول می توان با ساختن انواع حفاظ های زیبا و محکم برای درب و پنجره دوجداره امنیت خانه خود را بالا ببریم. این حفاظ های درب و پنجره در شکل ها و مدل های زیبا به صورت فرفروژه و یا حفاظ های از قوطی پروفیل است که علاوه بر ایمن ساختن پنجره ها می تواند نمای زیبایی به خانه و یا محل کار شما بدهد و شما با خیالی آسوده به سفر, تعطیلات و یا مهمانی های خود بروید و از آن لذت ببرید. این شرکت بنابر این ضرورت به ساخت انواع حفاظ های پنجره و درب با رنگ استاتیک به شکل ها و مدل های زیبا پرداخته است از نظر امنیتی چون در ارتفاعات نصب می گردد مناسب می باشد. این شرکت یکی از تولید کنندگان بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره می باشد. بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره توسط نصابان کارآزموده بر روی درب و پنجره دوجداره upvc نصب می گردد. تمامی حفاظ های درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی دارای ضمانت نامه می باشند. امروزه حفاظ ها یکی از مهمترین و دوست داشتنی ترین پوشش های پنجره محسوب می شوند. بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره علاوه بر زیبایی ظاهری، جنبه های کاربردی متعددی از قبیل حفظ حریم داخلی، کنترل گرما و نور ورودی را بر عهده دارند.  بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره دارای انواع مختلفی هستند .
اجزای تشکیل دهنده بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره :
ریل ها: به زواری که در بالاترین و پایین ترین قسمت بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره قرار دارد و در حقیقت حاشیه شیار های حفاظ را تشکیل می دهند ریل گفته می شود.

پنجره دوجداره

شیارها: شیارها نوارهایی از چوب یا سایر موادی هستند که بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره با آن ساخته می شود. با فاصله مشخصی کنار هم قرار می گیرند و ساختار و شکل بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره را تعریف می کنند.
تنظیم کننده شیارها: قسمتی میله ای شکل که به صورت عمودی در میان پانل های بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره قرار گرفته و از مرکز به شیارها متصل است. از طریق آن می توان شیب و شرایط قرار گیری شیارها را به صورت متحدالشکل تنظیم کرد و بر نور و هوای ورودی، کنترل داشت.
زوار داخلی: به زواری عمودی که هنگام بسته شدن بهترین حفاظ پنجره دوجداره ، روی هم قرار گرفته و سبب جفت شدن پانل ها می شود زوار داخلی گفته می شود..
جزئیات بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره یکی از زیبا ترین ویژگی های هر خانه و ساختمان می باشد. درب ورودی یکی از اولین موردهایی است که هنگام وارد شدن به یک خانه با آن روبرو می شویم. درب ورودی با وجودی که شکاف کوچکی در نمای خارجی خانه به نظر می رسد اما پرداخت ها و مدل های بی شماری برای آن وجود دارد. پس تلاش کنید چیزی را انتخاب کنید که به مدل درب شما بخورد. یک نحوه تزیین پنجره های بلند استفاده از بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره می باشد. برخی از خانه ها سقف های بلند و در نتیجه، پنجره های بلند دارند. برای تزئین این پنجره های بلند می توانید از بهترین حفاظ پنجره دو سه جداره استفاده کنید که نقش‌ و نگار زیبایی دارند.
هر شرکت  روند کاری مخصوص به خود را دارد. در شرکت روند کاری بدین صورت است که ابتدا ابعاد حدودی و مدل درب ها و پنجره ها از مراجعه کنندگان و مشتریان گرفته می شود. سپس این ابعاد حدودی به نرم افزار طراحی درب و پنجره داده می شود تا پیش فاکتوری مبنی بر آن صادر گردد. این پیش فاکتور برای مشتری ارسال می شود و در صورتی که نسبت به قیمت موجود در پیش فاکتور نظر مساعدی داشته باشند یکی از کارشناسان ما جهت اندازه گیری دقیق درب ها و پنجره ها به محل مذکور مراجعه می نماید. سپس فاکتور نهایی با توجه به این ابعاد دقیق صادر می گردد و قرارداد منعقد می شود.


X