پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست از معروف ترین برندهای یو پی وی سی در سطح کشور می باشند که در رقابت شدیدی می باشند. پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست بدلیل کارایی زیاد و عایق بندی مناسب و طول عمر بالا دارای طرفداران بسیاری در سطح ایران و جهان می باشند.

پنجره upvc

پنجره های دو سه جداره وین تک

windowdoubleglazed
اگرشما هم قصد سفارش و خرید پنجره های دو سه جداره وین تک را دارید توصیه می شود با انواع بازشو درب و پنجره دوجداره آشنا شوید تا بهترین انتخاب را بتوانید داشته باشید. در تولید پنجره های دو سه جداره وین تک از با کیفیت ترین مواد اولیه استفاده می شود، همچنین پنجره های دو سه جداره وین تک را می توان در رنگ های مختلف تهیه نمود.

درب و پنجره دوجداره وین تک

پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید از کیفیت بهتری برخوردار است و به ندرت دچار خرابی می شود که البته در صورت بروز هر مشکلی برای یراق آلات پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید ، امکان تعمیر و تعویض آن وجود دارد و جای هیچ نگرانی نیست و بعد از تعمیرات و یا تعویض کارایی پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید به حالت اولیه خود باز می گردد.

درب دوجداره فرانسوی

درب و پنجره دو سه جداره جدید

windowdoubleglazed
درب و پنجره دو سه جداره جدید بهترین جایگزین برای درب و پنجره های قدیمی اعم از آهنی, چوبی, آلومینیومی می باشند درب و پنجره دو سه جداره جدید به دلیل ساختار خاص و منحصر به فردی که دارای می باشد از ورود صدا, گردو خاک به داخل ساختمان جلوگیری می نماید.

آزمایشات مربوط به پروفیل تولیدی

پنجره دو سه جداره استاندارد

windowdoubleglazed
پنجره های دو سه جداره استاندارد علاوه براینکه عایق مناسبی در برابر حرارت هستند مانع ورود گرد و غبار نیز می شوند.همچنین سازندگان این دسته از درب و پنجره ها باید در ساخت و تولید به استاندارد های امنیتی نیز توجه ویژه ای داشته باشند.


رنگ بندی پنجره دوجداره لمینت

درب و پنجره دو سه جداره خلیجی

windowdoubleglazed
درب و پنجره دو سه جداره خلیجی از مقاومت بالا و قیمت بیشتری نسبت به پنجره های معمولی برخوردار هستند.این پنجره ها نمای خاص و زیبایی را به ساختمان ها بخشیده است . درب و پنجره دو سه جداره خلیجی درکاخانه ها در رنگهای سفید و لمینت طرح چوب ساخته و تولید می شوند. 

پنجره دوجداره استاندارد

درب و پنجره دو سه جداره طرح چوب

windowdoubleglazed
درب و پنجره دو سه جداره طرح چوب بر خلاف پنجره های چوبی قیمت پایین تری دارد و از کیفیت و ماندگاری بالاتری هم نسبت به پنجره های چوبی برخوردار است. درب و پنجره دو سه جداره طرح چوب علاوه بر شیک بودن, در رنگ و طرح متنوع نیز در دسترس مشتریان می باشد. 

پنجره یو پی وی سی طرح چوب

نمایندگی پنجره دو سه جداره ویستابست

windowdoubleglazed
نمایندگی پنجره دو سه جداره ویستابست با همکاری افراد متخصص و مجرب توانسته اند پنجره هایی با کیفیت بالا و استاندارد تولید نمایند که امروزه مورد استقبال زیاد مردم نیز قرار گرفته است.از مهمترین ویژگی پنجره دو سه جداره ویستابست عمر بالا و قیمت بسیار مناسب آن می باشد. https://upvc.pro/

پنجره دوجداره ویستابست

درب و پنجره دو سه جداره خوب

windowdoubleglazed
یکی از مهمترین خواص درب و پنجره دو سه جداره خوب عایق بودن آن می باشد که باعث جلوگیری از دود و گرد و غبار و سر و صدای بیرون به داخل ساختمان می گردد.این پنجره ها علاوه بر عایق بودن مناسب در برابر شرایط محیطی مختلف از دوام و ماندگاری بالایی نیز برخوردار هستند. https://upvc.pro/

پنجره دوجداره باکیفیت

درب و پنجره دو سه جداره هلالی

windowdoubleglazed
درب و پنجره دو سه جداره هلالی ازانعطاف پذیری بسیار بالایی نسبت به پنجره های دیگر برخوردار می باشد.این پنچره ها علاوه بر اینکه به کارآیی انرژی کمک می کند، از نظر امنیتی هم بسیار خوب عمل می کند.درب و پنجره دو سه جداره هلالی 
در برابر تمام شرایط آب و هوایی ایران مقاوم هستند. https://upvc.pro/

پنجره هلالی دوجداره

X