پنجره UPVC ضد حریق

windowdoubleglazed
عایق کاری منازل توسط درب و پنجره دوجداره UPVC  دوجداره، اهمیت و نقش بسیار زیادی در عدم نفوذ گرد و غبار، آلودگی هوا و مقاومت در برابر نفوذ آب ناشی از باران و همچنین گرم نگه داشتن منازل در روزهای سرد و خنک نگه داشتن آن در روزهای گرم دارد.
در منازل نقاطی وجود دارند که عایق بندی آنها نقش بسیار مهمی در هدر رفت انرژی دارند مانند سقفها، دیوارهای خارجی، کف منازل، لوله های انتقال آب گرم و درب و پنجره ها. در این مقاله در مورد عایق بندی بوسیله درب و پنجره یو پی وی سی دوجداره صحبت می کنیم و ضریب عایق بندی هر یک از درب های upvc و پنجره دوجداره را از لحاظ حالت بازشو و شکل هندسی مورد بررسی قرار می دهیم. تمامی مطالب برای پنجره هایی با اندازه استاندارد، پروفیل 5 حفره در نظر گرفته شده است.
نکته حائز اهمیت در انتخاب عایق ها، میزان مقاومت آنها در برابردما، فشار باد، رطوبت و صدا می باشد. هر قدر ضریب مقاومت آنها بالاتر باشد، عناصر ذکر شده کمتر از عایق عبور خواهند کرد و میزان آسایش شما و صرفه جویی در انرژی افزایش خواهد یافت، به همین دلیل به جای ضخامت عایق (درب و پنجره یو پی وی سی) باید مقاومت آن ها با یکدیگر مقایسه شوند.
هزینه های خنک سازی پایین تر
به وسیله پنجره های یو پی وی سیبه راحتی می توانید هوای سرد را داخل خانه و یا ساختمان خود نگه دارید. و نیازی نیست که خنک کننده های داخل خانه و یا ساختمان با فشار زیادی کار کنند تا دمای مطلوب را برای شما تعبیه سازند. بدین صورت شما در مصرف انرژی وسرمایه صرفه جویی کرده اید.
سرمایه گذاری بر روی درب و پنجره های یو پی وی سی در کمتر از دو سال آینده به شدت بالا خواهد رفت.
عملکرد دمایی
آزمایش هایی به وسیله مقیاس متداول عایق کاری انجام شده است. میزان فاکتور U در این آزمایشات نشان داده است که درب و  پنجره های یو پی وی سی بسار بهتر از سایر درب ها و پنجره ها عمل می کنند. به این دلیل که فریم های آنها عملکرد دمایی بسیار بالایی دارند.
یک طراحی خاص از درب ها و پنجره های یو پی وی سی که توسط یک لایه هوا عایق کاری شده است، اگر با رسانایی پایین یو پی وی سی ترکیب شود، آنها را به یک مانع استوار در برابر انتقال گرما تبدیل می نماید.
یک عایق طبیعی
در مقایسه با آلومینیوم، که یک رسانای گرمایی و سرمایی طبیعی است, یو پی وی سی یک عایق طبیعی است. یو پی وی سی در زمستان در مقابل از دست دادن گرما و در تابستان در مقابل گرم تر شدن مقاومت می کند.
فریم های متداول یو پی وی سیفاکتورهای U دارند که حداقل ۲۰ درصد بهتر از آلومینیوم است. و همچنین در مقایسه با فریم های آلومینیوم که در برابر گرما شکننده است، برتر و ممتازترهستند.
درب و پنجره دوجداره UPVC
این عکس نشان می دهد که یک درب یا پنجره یو پی وی سی چگونه هوای گرم تر و سرد تر را به صورت موثر از هم تفکیک می کند تا به مصرف انرژی بهینه دست پیدا کند
استحکام پنجره دوجداره UPVC
 با پیشرفت صنعت ساختمان در بحث مقاوم سازی در برابر زلزله و کم کردن خسارات احتمالی نیز مباحث جدید و مفیدی حاصل شده است که در معماری نوین در صنعت ساختمان همواره شاهد تحول روزانه در ایمن سازی معماری هستیم .
همان طور که می دانید با بررسی حرکات سازه در زلزله به این نتیجه رسیدهاند که ساختمان های با نماهای متریال غیر منعطف مثل فلز و سیمان در یک طرفسازه بار مرده ایجاد کرده و باعث پیچش سازه در هنگام زلزله می شوند .لذا استفاده از پنجره های یو پی وی سی بهترین گزینه برای رفع مشکل فوق می باشد و درب و پنجره یو پی وی سی نه تنها باعث سبک سازی سازه ساختمان می شود بلکه با رفع مشکل فوق درب و پنجره یو پی وی سی. بهترین گزینه جایگزین پنجره های فلزی و درب و پنجره های چوبی در بحث ایمن سازی می باشد.
در زلزله های مختلفی که با مقیاس متفاوتی در جهان رخ داده است به وضوح می توان نقش تعیین کننده درب و پنجره یو پی وی سی را در پایین آوردن میزان تلفات و صدمات مشاهده کرد. ساختار ایده آل پروفیل باعث می شود که در ارتعاشات خفیف شیشه های دو جداره پنجره دو جداره یو پی وی سی لرزه را تحمل کرده و در لرزه های شدید پرو فیل های استفاده شده در درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی مانع از هم پاشیدگی و خطر ساز شدن فریم های یو پی وی سی می شود. قیمت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی نیز به ما این اجازه را می دهد تا محصولی ایمن را با قیمت همسان با سایر محصولات تهیه و بکار ببندیم.
شرکت پنجره ماندگار با ارئه درب و پنجره یو پی وی سی مرغوب تا کنون موفق بوده است که رضایت مصرف کنندگان این محصولات را جلب نماید.X