پنجره دو سه جداره با شیشه استاندارد

windowdoubleglazed
مهمترین سد در مقابل هدررفت انرژی شیشه می باشد. اگر پنجره دو سه جداره با شیشه استاندارد به خوبیتزریق گاز نشده باشد یا اسپیسر آن از مواد رطوبت گیر مرغوب پر نشده باشد وچندین پارامتر دیگر در فرایند ساخت شیشه دوجداره استاندارد رعایت نشده باشد، قطعا کاربرد آن پنجره به سطح دوران گذشته تنزل می یابد و دیگر هیچ انتظاری جز انتقال نور خورشید از آن نمی توان داشت .

پنجره دوجداره بیمارستان

مهمترین سد در مقابل هدر رفت انرژی شیشه می باشد. اگر پنجره دو سه جداره با شیشه استاندارد به خوبی تزریق گاز نشده باشد یا اسپیسر آن از مواد رطوبت گیر مرغوب پر نشده باشد و چندین پارامتر دیگر در فرایند ساخت شیشه دوجداره استاندارد رعایت نشده باشد، قطعا کاربرد آن پنجره به سطح دوران گذشته تنزل می یابد و دیگر هیچ انتظاری جز انتقال نور خورشید از آن نمی توان داشت .
پنجره دو سه جداره با شیشه استاندارد باعث دفع اشعه و امواج زیان بار نور خورشیدمی گردد. نکته مهم دیگر در انتخاب پنجره دو سه جداره با شیشه استاندارد توجه به مقاومت, ایمنی و ماندگاری آن می باشد. شیشه های ساختمانی که از نظر کنترل انرژی, کاهش هزینه و اطمینان مناسب است در مرکز فروش این شرکت به تمام مشتریان عزیز ارائه می گردد. بسیاری از افراد تمایل دارند از نور طبیعی و تهویه مناسب در محیط کاری یا منزل خود بهره مند شوند پس پنجره دو سه جداره با شیشه استاندارد اهمیت زیادی دارد. انواع شیشه همچون خم, دوجداره, (E-Low) سانرژی, هوشمند و کریتن وال ضمن کاهش هزینه انرژی, امکان دریافت نور طبیعی را فراهم می نماید.   فرآیند تولید پنجره دوجداره با شیشه استانداردشامل مراحل زیر میباشد:
برش جام پنجره دو سه جداره با شیشه استاندارد : این مرحله ممکن است دستی یا توسط دستگا ههای برش CNC باشد. قطعا برش CNC با خطای کمتری در ابعاد مواجه خواهد شد.
اسپیسرهای آلومینیومی پنجره دوجداره با شیشه استاندارد : اسپیسرهای آلومینیومی ۲ وظیفه اصلی بر عهده دارند. یکی ایجاد فضای مناسب بین دو شیشه (بنا به نیاز در عرضهای مختلف تولید میشوند) و دیگر تزریق سلیکاژن (نمگیر) در درون اسپیسرها برای رطوبت زدایی از فضای بین شیشه ها.
شستشو پنجره دو سه جداره با شیشه استاندارد : این مرحله توسط دستگاه مرتبط با این موضوع انجام میشود.با توجه به اینکه بعد از دوجداره شدن امکان لکه گیری در بین شیشه ها وجود ندارد، در صورت عدم شستشوی کامل، کیفیت و شفافیت شیشه تولید شده کاهش خواهد یافت. پیشنهاد میشود که برای کیفیت بهتر حتماً از دستگاههای عمود استفاده شود.

شیشه دوجداره

تزریق چسب بوتیل: در سیستم تولید صنعتی استاندارد اسپیسرها ابتدا توسط دستگاه بوتیل زنی، بوتیل دار شده و سپس بر روی شیشه نصب میگردند. این امر برای پرس اولیه شیشه ها بر روی یکدیگر انجام میپذیرد.

پرس اولیه: پس از شستشوی شیشه اول و آماده شدن اسپیسر بوتیل دار شده، اسپیسر بر روی شیشه نصب میشوند، شیشه دوم به روی آنها انتقال یافته وتمام آنها به قسمت پرس انتقال می یابند. در پرس اولیه دو شیشه با اسپیسر به یکدیگر پرس میشوند.
تزریق گاز پنجره دو سه جداره با شیشه استاندارد : بر خلاف تصور عمومی بر اینکه بین دو شیشه خلاء وجود دارد، بین دو شیشه معمولا گاز آرگون یا کریپتون تزریق می گردد. این گاز دو وظیفه اصلی دارد: یکی برای بهبود عایق بندی فضای بین دو شیشه و دیگری در شیشه های رفلکس و رنگی که احتمال واکنش لایه رفلکسی با هوای محیط وجود دارد. در این حالت این گاز مانع واکنش شده و کیفیت شیشه و رنگ آن را تا سال ها حفظ مینماید. تزریق گاز پس از پرس اولیه انجام می شود، به نحوی که هوا خارج و گاز از سوی دیگر تزریق می گردد.
عایق بندی پنجره دو سه جداره با شیشه استاندارد : دراین مرحله و پس از تزریق گاز، مادۀ پلی سولفاید در فضای بین دو شیشه و اسپیسر تزریق شده و عایق بندی نهایی را تأمین مینماید و شیشه پس از خشک شدن قابل نصب بر روی پنجره ها می باشد.
بازشو های پنجره دو جداره یو پی وی سی ما دارای گارانتی هستند و این گارانتی به هر نوع و مدلی از این درب ها و پنجره ها و همچنین به نصب آنها تعلق می گیرد.


برچسب‌ها:
X