پنجره دو سه جداره فرانسوی

windowdoubleglazed
نام دیگر پنجره دو سه جداره فرانسوی، دو لنگه بازشو یا T نام دارد. پنجره دو سه جداره فرانسوی ارتباطی کلاسیک، زیبا و مناسب بین خانه شما و حیاط یا باغچه محل زندگی تان پدید می آورد.  هنگام خرید برای انتخاب رنگ دست مشتریان باز است، حتی می توانند طرح های چوب رنگی و یا طرح های چوبی سنتی را پنجره دو سه جداره فرانسوی انتخاب نمایند.نام دیگر پنجره دو سه جداره فرانسوی، دو لنگه بازشو یا T نام دارد. پنجره دو سه جداره فرانسوی ارتباطی کلاسیک، زیبا و مناسب بین خانه شما و حیاط یا باغچه محل زندگی تان پدید می آورد.  هنگام خرید برای انتخاب رنگ دست مشتریان باز است، حتی می توانند طرح های چوب رنگی و یا طرح های چوبی سنتی را پنجره دو سه جداره فرانسوی انتخاب نمایند.
از زیبا ترین و پر کاربرد ترین پنجره های دوجداره یو پی یو سی در بازار متنوع امروزه می باشد. پنجره دو سه جداره فرانسوی دارای دو لنگه پنجره بازشو است که در خلاف جهت یکدیگر باز می شوند و به دلیل زیبایی و عمق دید بالا بسیار در اتاق های نشیمن و همچنین ویلا ها کارایی دارد.  امروزه به دلیل الودگی هوا و دود های سمی و اسیب های جدی آن و الودگی های صوتی ناشی از زندگی شهری،بروز گردوغبار، جلوگیری از نفوذ سرما و گرما و مشکلاتی از این قبیل اکثر خانواده ها برای راحتی و آسایش خود تصمیم به استفاده از درب و پنجره دو سه جداره فرانسوی و آلومینیومی میگیرند که علاوه بر زیبایی ظاهری،مزایای بی شماری دارد . درب ها و پنجره های یو پی وی سی در رنج بسیار متنوعی از رنگ ها از طرح چوب تا رنگ های ساده در دسترس می باشند. تنوع درب ها و پنجره های لولایی, پنجره دو سه جداره فرانسوی و دوحالته ما می توانند به بازسازی فضای خانه شما کمک بسیار بزرگی بنمایند و آن را برای شما مطبوع و دلنشین کنند. بسیاری از مردم به دلیل قابلیت باز شدن هر دو لنگه این پنجره ها نگران عایق بودن آنها هستند ولی شرکت ما با استفاده از پروفیل ها و عایق بند های پیشرفته این مشکل را کاملا حل کرده است.
پنجره یو پی وی سی

درب های فرانسوی ارتباطی کلاسیک و مناسب بین خانه شما و حیاط یا باغچه محل زندگی تان پدید می آورد. نگهداری آسان، کارایی انرژی و فریم های خوش تراش درب های فرانسوی یو پی وی سی جزئیات سنتی درب های چوبی را تداعی می کند. درب و پنجره دو سه جداره فرانسوی طراحی سنتی را با سیستم قفل چند مرحله ای و تقویت پروفیل، جهت رسیدن به بالاترین استاندارد در بحث امنیت درب ها، ترکیب می نمایند. انتخاب هایی که در رنگ و طرح و مدل این درب ها وجود دارد، جذابیت های کلاسیک این درب های یو پی وی سی را تکمیل می نماید.
سیستم پنج چنبر درب و پنجره دو سه جداره فرانسوی که به خوبی تراش خورده اند، باعث می شود که در رتبه بندی انرژی به A++ برسیم.
امکان انتخاب شیشه های دوجداره و یا سه جداره بنا به درخواست مشتری و جود دارد.
بین جداره به ۲۳ میلی متر کاهش یافته و ۸ میلی متر هم همپوشانی جهت برقراری جریان هوای مناسب ایجاد گشته است.

درب فرانسوی یو پی وی سی

پنجره دوجداره تک حالته
سیستم بازشوی این نوع پنجره که در ایران به عنوان پنجره فرانسوی رواج پیدا کرده است طوری طراحی گردیده است که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شدن را دارا می‌باشند و در مواقع غیر ضروری میتوان یک لنگه را ثابت و از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده نمود.
ویژگی‌ها و مزایای پنجره دو سه جداره فرانسوی :
۱– هر دو لنگه قابلیت باز شدن را دارا می‌باشد
۲– می‌توان یک لنگه را ثابت و فقط از یک لنگه به عنوان بازشو استفاده نمود
۳– قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی این نوع پنجره وجود دارد
۴– این نوع از پنجره را می‌توان بیشتر در نماهای بیرونی آپارتمان‌ها، ویلاها و ساختمان‌های اداری و…(برای استفاده بیشتر از فضاها، دسترسی راحتتر به فضاهای دیگر، جابجایی راحت تر وسایل و اثاثیه داخل ساختمان) به کار برد.
۵– با نصب این نوع پنجره شما دید بیشتری نسبت به فضای بیرون خود خواهید داشت و از مناظر بیرون و اطراف خود نهایت لذت را خواهید برد.


X