پنجره دو سه جداره کمانی

windowdoubleglazed
برخی هنگام تعویض پنجره های قدیمی خود تصور می کنند که درب و پنجره های upvc با اشکال هندسی تولید وبه بازار فروش ارائه نمی شوند. در حالی که از جمله پنجره دو سه جداره کمانی ، قوسی و کمانی در سایز و رنگ دلخواه متناسب با سلیقه مشتری تولید و نصب می شود.


پنجره با اشکال خاص

برخی هنگام تعویض پنجره های قدیمی خود تصور می کنند که درب و پنجره های upvc با اشکال هندسی تولید و به بازار فروش ارائه نمی شوند. در حالی که از جمله پنجره دو سه جداره کمانی ، قوسی و کمانی در سایز و رنگ دلخواه متناسب با سلیقه مشتری تولید و نصب می شود.
مدل پنجره دو سه جداره کمانی به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع به بیرون ایجاد می کند. این پنجره یو پی وی سی مقاومت بالای انواع ثابت وبازشو را حفظ میکند. بسیاری از مردم تصور می کنند که پنجره های پیش آمده از ساختمان ، سنتی و منسوخ شده اند،حال آنکه این مدل پنجره های یو پی وی سی مزایای بسیاری دارا هستند ،که آنها را واجد ارزش می کنند. این پنجره می تواند بصورت یک لنگه و چند لنگه ساخته شود. همانند پنجره خلیجی مدل پنجره دوجداره کمانیبه نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه می دهد و دیدی وسیع به بیرون را ایجاد می کند. برای سفارش پنجره دو سه جداره کمانی باید به شرکت های معتبر ساخت درب و پنجره یو پی وی سی مراجعه نمود. تمامی پنجره دو سه جداره کمانی تولید شده در شرکت های معتبر، دارای ضمانت نامه و گارانتی می باشند. پنجره ها غیر از کارایی و قابلیت در حفظ انرژی و تهویه هوای مطبوع ، جلوه ساختمان هستند. نمای زیبا برای یک ساختمان تا حد زیادی به مدل پنجره ها بستگی دارد. یکی از مدل های پنجره که زیبایی خاصی به نمای ساختمان می دهد ، انواع پنجره های چندضلعی و قوس دار و پنجره دو سه جداره کمانی است.


پنجره چندضلعی

استفاده از پنجره دو سه جداره کمانی https://upvc.pro/ بسته به طراحی و معماری ساختمان دارد. در بسیاری از ساختمان ها برخی از پنجره های نما اشکال خاص دارند که جلوه ای خیره کننده به نما می دهد. اشکال گوناگونی را می توان با پروفیل upvc ساخت که با مشاوره و محاسبه کارایی و مقاومت پنجره می توان آنها را تولید کرد. انعطاف پذیری در طراحی پنجره های دوجداره یو پی وی سی با اشکال خاص فقط به اشکال هندسی مربع و مستطیل ختم نمی شود. پروفیل های upvc با توجه به معماری های خاص و ارائه نقشه، از خم پذیری خوبی جهت ساخت انواع کتیبه آرک برخوردار هستند. پنجره دو سه جداره کمانی و با اشکال خاص پس از خم دار شدن به قسمت های دیگر جوش خورده و مستحکم می شوند. انعطاف پذیری در طراحی پنجره های دوجداره یو پی وی سی با اشکال خاص فقط به اشکال هندسی مربع و مستطیل ختم نمی شود. پروفیل های یو پی وی سی https://upvc.pro/  با توجه به معماری های خاص و ارائه نقشه، از خم پذیری خوبی جهت ساخت انواع کتیبه آرک برخوردار هستند. پنجره های چند ضلعی و با اشکال خاص پس از خم دار شدن به قسمت های دیگر جوش خورده و مستحکم می شوند.
مزایای پنجره دو سه جداره کمانی https://upvc.pro/  :
امکان تهویه و سیرکولاسیون هوا به دلیل قابلیت باز و بسته شدن پنجره دو سه جداره کمانی
پنجره دو سه جداره کمانی با طراحی خوب می توانند فضایی همه کاره و چند منظوره ایجاد کننددرب ها و پنجره های دوجداره upvc خصوصیاتی به شرح زیر دارند:
بازه کاملی از سایز، شکل، استایل و طراحی شیشه را در بر می گیرد.
پنجره های upvc لولایی-از بالا بازشو یا بازشو به سمت بیرون، پنجره های کلنگی بازشو به طرف داخل، پنجره های فرانسوی، پنجره دو سه جداره کمانی و انواع پنجره های هلالی و هندسی از جمله مواردی هستند که در بازه درب ها و پنجره های تولیدی ما می گنجند.
پروفیل ۵ چنبر استفاده شده در این درب ها و پنجره های یو پی وی سی کارآیی انرژی را بالا می برد. همچنین استفاده از شیشه های دوجداره و سه جداره باعث می شود که کارآیی گرمایی این محصولات به درجه A++ در رتبه بندی رسمی بریتانیا دست یابد.


X