پنجره های دو سه جداره آکاردئونی

windowdoubleglazed
پنجره های دو سه جداره آکاردئونی می تواند بهترین گزینه برای خانه های ویلایی باشد و جاذبه خاصی را به محل اجرای خود بدهد. همچنین پنجره های دو سه جداره آکاردئونی می تواند در فصل زمستان فضای داخلی را کاملا ایزوله کرده و در فصول دیگر در صورت باز کردن بازشو ها فضایی با دید کامل را در محل ایجاد نماید.


پنجره های دو سه جداره آکاردئونی می تواند بهترین گزینه برای خانه های ویلایی باشد و جاذبه خاصی را به محل اجرای خود بدهد. همچنین پنجره های دو سه جداره آکاردئونی می تواند در فصل زمستان فضای داخلی را کاملا ایزوله کرده و در فصول دیگر در صورت باز کردن بازشو ها فضایی با دید کامل را در محل ایجاد نماید.
پنجره های دو سه جداره آکاردئونی همانند پنجره دوجداره فولکس واگن (Tilt & Slide) از نوع پنجره های دوجداره با یراق خاص محسوب می شود که در مقالات گذشته به تشریح و چگونگی کارکرد پنجره فولکس واگن پرداختیم و حال قصد داریم در این مقاله شما را با پنجره دوجداره با یراق آکاردئونی در سیستهمای یو پی وی سی آشنا کنیم. در مقام قضاوت می بایست پنجره های دو سه جداره آکاردئونی نسبت به پنجره فولکس واگنی  دارای پیچیدگی های خاص بیشتری می باشد، چه در هنگام تولید و چه در هنگام نصب و اجرا و همچنین نوع کاربری و فواید این دو نوع پنجره دوجداره در ساختار ( جدا از بحث کنترل انرژی و کاهش صدا ) با هم کاملا متفاوت است.
کاربرد پنجره های دو سه جداره آکاردئونی  https://upvc.pro/
پنجره های دوجداره آکاردئونیعموما در مکانهایی با عرض بسیار زیاد استفاده می شوند که می تواند در اجرا بسیار بیشتر از پنجره فولکس واگنی باشد و جالب ترین مسئله در زمان وجود این پنجره این است که در هنگام نیاز شما می توانید کل پنجره و قسمتهای میانی ( اعم از پروفیل بازشو و یراق آلات و شیشه دوجداره ) را به سمت کناره ها هدایت کنید و این در حالی است که در مقابل دید شما فضای پشت پنجره به طور کامل قابل رویت می باشد و هیچ قسمتی از پنجره در دید شما نخواهد بود.پنجره های دو سه جداره آکاردئونی می تواند در خانه های ویلایی بسیار مفید باشد و جاذبه خاصی را به محل اجرای خود بدهد. همچنین این نوع پنجره می تواند در فصل زمستان فضای داخلی را کاملا ایزوله کند و در فصول دیگر در صورت باز کردن بازشو ها فضایی با دید کامل را در محل ایجاد کند. استفاده از نوع یراق مصرفی و پروفیل upvc پنجره های دو سه جداره آکاردئونی و نحوه تولید صحیح و اجرای آن بسیار حائز اهمیت است و در صورت رعایت نشدن هر کدام از آنها می تواند عدم رضایتمندی شما را در آینده به وجود آورد. همچنین این شرکت در تولید پنجره های دو سه جداره آکاردئونی https://upvc.pro/ خود از معتبرترین یراق آلات روز دنیا از جمله یراق روتو (ROTO) آلمان استفاده می کند.
همواره تعامل خاصی میان ساختمان ها و پنجره ها وجود دارد و طراحان و مهندسان از پنجره ها به عنوان ابزاری در خصوص طراحی ساختمان ها استفاده می نمایند. پروفیل یو پی وی سی ساخت پنجره ها را در انواع طرح, رنگ و بازشو امکان پذیر می سازند. پنجرها ی لولایی تک حالته(TURN) و لولایی دو حالته (TILT&TURN) جهت پنجره های اقتصادی با ویژگی انتقال حرارتی پایین و در نتیجه ذخیره انرژی بالا
_پنجره های کشویی (SLIDING) جهت استفاده در مکان هایی که محدودیت فضا دارند.
_پنجره های فولکس واگنی (TILT&SLIDE) , پنجره های دو سه جداره آکاردئونی (FOLDING) در خصوص پنجره های لوکس که نیاز به بازشو های بزرگ دارند.


درب آکاردئونی

_استفاده از رنگ ها و طرح های چوب توسط سیستم های مختلف همچون لمینت
از دیگر مزایای تولید پنجره های دو سه جداره آکاردئونی https://upvc.pro/ می توان:
استفاده و نگهداری آسان پنجره های دوجداره آکاردئونی
بازشو پنجره های دو سه جداره آکاردئونی ما بسیار سبک وزن هستند. بنابراین می توان آنها را با حداقل تلاش بلند کرد. یو پی وی سی بادوام هرگز پوسیده نمی گردند, پوسیده پوسیده, ورقه ورقه و یا کنده نمی شوند. همچنین گزینه ای دارند با عنوان شیشه های خود پاک شونده. طراحی بازشوها به صورتی است که تمیز کردن شیشه های بیرونی از داخل بسیار ساده است.
پنجره های دو سه جداره آکاردئونی https://upvc.pro/ گرمتر
بازشو پنجره های دو سه جداره آکاردئونی با استفاده از متریال و مواد مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی مختلف ساخته شده است و در برابر کوران مقاوم خواهد بود. این بدان معناست که این پنجره ها گرمای بیشتری را نسبت به پنجره های قدیمی که  عملکرد حرارتی B دارند، ذر داخل خانه حفظ می کنند.


X