پنجره های دو سه جداره آلومینیومی

windowdoubleglazed
برای پاک کردن پنجره هایدو سه جداره آلومینیومی از یک پارچه نرم و تمیز به همراه آب و صابون یا مایع شوینده استفاده کنید, در مناطق شهری آلوده و شلوغ یا مناطق ساحلی و کنار دریا، لازم است که پنجره های دو سه جداره آلومینیومی هر سه ماه یکبار تمیز شوند. اما در مناطق روستایی و یا در شهرهایی با آلودگی کمتر و دور از دریا، تمیز کردن پنجره های دو سه جداره آلومینیومی دو بار در سال نیز کفایتمی کند.

ترمال بریک دوجداره

برای پاک کردن پنجره های دو سه جداره آلومینیومی از یک پارچه نرم و تمیز به همراه آب و صابون یا مایع شوینده استفاده کنید در مناطق شهری آلوده و شلوغ یا مناطق ساحلی و کنار دریا، لازم است که پنجره های دو سه جداره آلومینیومی هر سه ماه یکبار تمیز شوند. اما در مناطق روستایی و یا در شهرهایی با آلودگی کمتر و دور از دریا، تمیز کردن پنجره های دو سه جداره آلومینیومی دو بار در سال نیز کفایت می کند.
آلومینیوم رسانای گرماست و حرارت را به خوبی از خود عبور می دهد. مثلا در ساخت رادیاتورهای ساختمان که برای گرمایش استفاده می شود از آلومینیوم استفاده می کنند. استفاده از پنجره های آلومینیومی باعث می شود که حرارت داخل خانه و محل کار به آسانی به بیرون رود و اتلاف انرژی بسیار زیادی بوجود بیاید. برای حل این مشکلات کارخانه های تولیدکننده پنجره های آلومینیومی ، به درب و پنجره خود ماده ای به نام ترمال بریک – Thermal Break اضافه می کنند. اضافه کردن این ماده به فریم پنجره اگرچه باعث افزایش میزان عایق بودن پنجره می شود ، اما یکپارچگی فریم پنجره را از بین می برد. علت این امر تفاوت انسجام و محکمی این ماده با آلومینیوم است. اما بزرگترین مشکل این راهکار ، افزایش قیمت بسیار زیاد این نوع از پنجره های آلومینیومی است.
پنجره دو جداره ساخته شده از جنس آلومینیوم در هر ابعادی قابل ساخت می باشد ولی باید به سایز بسیار ریز و همچنین بسیار بزرگ آن دقت کرد. و همین طور آلومینیوم دارای خمیدگی و شکل پذیری می باشد. پنجره های آلومینیومی معمولی در مقابل عناصر جوی مقاوم هستند ولی از آنجایی که آلومینیوم هادی خوبی میباشد، باعث تلف شدن انرژی میشوند. برای حل این مسئله محصول جدیدی به نام پنجره های دو سه جداره آلومینیومی ترمال بریک به دنیا عرضه شده است که در این پنجره های دو سه جداره آلومینیومی وجود لایه پلاستیکی بین دو فریم داخلی و خارجی در مقابل انتقال حرارت شکست بوجود می آورد – کلمه Thermal Break یعنی شکست حرارتی از همانجا ریشه میگیرد. این پنجره ها عایق حرارتی دارند یعنی از دو فریم داخلی و خارجی تشکیل شده اند که توسط یک عایق پلاستیکی از هم جدا می شوند. در گذشته پنجره های آلومینیومی حرارت را بین داخل و خارج خانه منتقل میکردند، ولی در پنجره های دو سه جداره آلومینیومی ترمال بریک به واسطه ترکیب پلی آمید و آلومینیوم در تولید آنها این مشکل رفع شده است .
پنجره های دو سه جداره آلومینیومی به علت دارا بودن مشخصه خاص و بارز در زمینه رفع معایب انواع پنجره های دوجداره و تجمیع مزایای آن ها در یک محصول دارای جایگاه خاصی در بین محصولات مرتبط می باشد. قسمت بیرونی این محصول از جنس آلومینیوم و قسمت داخلی آن از جنس یو پی وی سی می باشد.
با توجه به مطالعات صورت گرفته با توجه به مزایای بالا، پنجره های دو سه جداره آلومینیومی ترمال بریک به علت قیمت بالا و پنجره یو پی وی سی به علت عدم شناخت به خصوص در مناطق گرمسیر با مشکلات ترویج فرهنگ مواجه می باشد.

پنجره دوجداره

تنوع رنگی در پنجره های دو سه جداره آلومینیومی :
کلیه رنگ های پودری رئال رنگ
رنگ های آنادایز (قهوه ای، برنز، …)
دکورال (طرح چوب)
خصوصیات پنجره های دو سه جداره آلومینیومی :
پروفیل آلومینیوم تولید شده شرکت پنجره
خدمات رنگ پودری، آنادایز، دکورال شرکت پنجره
دارای تائیدیه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن
دارای بیمه نامه ده ساله شرکت بیمه ایران
قابلیت مونتاژ با ماشین آلات پنجره upvc
قابلیت نصب یراق آلات upvc
نصب یراق آلات بر روی قسمت آلومینیومی پروفیل
مزایای استفاده از پنجره های دو سه جداره آلومینیومی :
امکان صرفه جویی در انرژی با سیستم های ترمال بریک در پنجره های دو سه جداره آلومینیومی
امکان تنوع در انتخاب رنگ در انواع کدهای رال و آنادایز با امکان تولید پروفیل
های دورنگ در سیستم های پنجره های دوجداره آلومینیومی
تنوع در سیستم های لولایی و کشویی و امکان انتخاب مناسب با شرایط
استفاده از نوارهای اب بندی و هوابندی مناسب از جنس ای پی دی ام
وزن کم و عدم استفاده از میلگرد
تنوع رنگی نا محدود،استاتیک،دکورال و آنادایز
امکان ساخت درب و پنجره با ابعاد بزرگ
حرکت روان لنگه بازشو در سیستم های ریلی
خط مشی شرکت پنجره:
این شرکت خط مشی کیفیت خود را بر اساس مدیریت کیفیت مطابق با استاندارد ISO9001:2000 به شرح ذیل اعلام می دارد:
رسالت شرکت
توسعه نمایندگی های تولید در کشور
بومی سازی محصولات با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه
تدوین قوانین و فرهنگ سازی کاربری محصولات بهینه سازی مصرف انرژی تحت نظر و با همکاری شرکت بهینه سازی مصرف سوخت کشور
پاک کردن لکه های چسبناک پنجره های دو سه جداره آلومینیومی:
– اگر مدتی بسیار طولانی پنجره ها را پاک نکرده ایدو لکه های زیادی بر روی آن چسبیده است، می توانید از کرم پاک کننده یو پی وی سی استفاده کنید.
– در چنین شرایطی برای پنجره های آلومینیومی، از مایع شوینده به همراه کمی آب و یا بدون آب استفاده نمایید، سپس سطح را با یک پارچه خشک بمالید و بعد آن را با کمک آب پاک کنید.
موارد زیر را هیچ گاه انجام ندهید، انجام این کارها باعث آسیب دیدن درب ها و یا پنجره های یو پی وی سی می گردد:
– از پاک کننده های متفرقه استفاده نکنید.
– از محلول های پاک کننده دارای آمونیاک استفاده نکنید.
– از پودرها و پاک کننده هایی که باعث ساییدگی و خوردگی می شوند استفاده نکنید.
– از پدهای فلزی، پشمی و یا سمباده ای استفاده نکنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پنجره های دو سه جداره آلومینیومی و upvc شرکت پنجره میتوانید تماس گرفته و درباره سفارش محصول خودراهنمایی شوید.


X