پنجره دو سه جداره برای ساختمان

windowdoubleglazed
با استفاده از انواع حفاظ های زیبا و محکم برای پنجره دو سه جداره برای ساختمان امنیت خانه خود را بالا ببرید حفاظ های درب و پنجره دو سه جداره برای ساختمان در شکل ها, رنگهای متنوع و مدل های زیبا به صورت فرفروژه و یا حفاظ های از قوطی پروفیلاست که علاوه بر ایمن ساختن پنجره ها می تواند نمای زیبایی را به خانه شمابدهد.

شیشه سانرژی

با استفاده از انواع حفاظ های زیبا و محکم برای پنجره دو سه جداره برای ساختمان امنیت خانه خود را بالا ببرید حفاظ های درب و پنجره دو سه جداره برای ساختمان در شکل ها, رنگهای متنوع و مدل های زیبا به صورت فرفروژه و یا حفاظ های از قوطی پروفیل است که علاوه بر ایمن ساختن پنجره ها می تواند نمای زیبایی را به خانه شما بدهد.
پنجره دو سه جداره برای ساختمان ، ذخیره انرژی، مقاومت و راحتی را فراهم می کنند. پنجره دو سه جداره برای ساختمان نور، گرما، نسیم خنک کننده و زیبایی را به خانه ها می آورند و احساس گشایش فضا را به حوزه های زندگی می دهد. گرچه پنجره ها مفید هستند اما اگر به درستی انتخاب نشوند و مناسب نصب نشده باشند می توانند در جنبه منفی، کارائی انرژی منزل، راحتی، کیفیت هوای داخلی و مقاومت را تحت تاثیر قرار دهند. پنجره دو سه جداره برای ساختمان میتوانند منبع اصلی در کاهش سرما در زمستان و گرما در تابستان بشوند. در آب و هوای سرد، پنجره ها می توانند برای ۱۰ تا ۲۵ درصد باعث افزایش گرما شوند و سرما را تا حد کافی کاهش دهند.وقتی به درستی انتخاب شوند و نصب گردند، پنجره ها می توانند در به حداقل رساندن گرمای اتاق، سرمای اتاق و هزینه های روشنایی کمک بکنند. برای داشتن خانه ای با پنجره های هرچه مناسب تر و کارآمد تر باید نکات زیر را در نظر داشته باشیم.
هم چنین بدون شک یکی از عوامل مهم زیبایی محیطی وجود درب و پنجره های دوجداره  upvcاست، زیرا علاوه بر داخل محیط از بیرون نیز نمای ساختمان را تحت تاثیر قرار می دهد. پنجره دو سه جداره برای ساختمان در انواع مختلف بازشو کشویی و لولایی تقسیم می شوند که هرکدام مناسب محیطی با شرایط خاص می باشد. پروفیل های upvc که یکی از اجزای تشکیل دهنده پنجره دو سه جداره برای ساختمان  می باشند از پی وی سی و افزونه های دیگر که مناسب است برای ساخت درب و پنجره دو سه جداره برای ساختمان در تشکیل شده اند. این فورمولیشن خاص کیلد اصلی ساخت پنجره دو سه جداره برای ساختمان می باشد. این فورمولیشن با توجه به شرایط آب و هوایی تغییر میکند. https://upvc.pro/ به همین دلیل است که مخلوط  ۳٫۵ نیاز است برای فرمول ضد اشعه UV و قطر دیواره ها ۸ قسمت تیتانیوم دی اکسید باشد. اصلی ترین ماده مورد نیاز جهت تولید پروفیل  , (PolyVinil Choloride ) یا PVC با K-Value حدود ۶۵می باشد. pvc یا پلی وینیل کلراید یکی از قدیمی‌ترین و پر مصرف ‌ترین انواع پلیمرها در جهان است که از پلیمریزاسیون مونومر وینیل کلراید (VCM) بدست می‌آید و تقریبا ۸۵% از ترکیب پروفیلهای UPVC  را تشکیل می دهد. pvc ترکیبی از مشتقات نفت خام و گاز کلر می باشد که طی فرآیند پلیمریزاسیون تولید می شود. در فرآیند پلیمریزاسیون پیوند دوگانه بین کربن- کربن شکسته می‌شود و از اتصال مونومرهای وینیل کلراید به یکدیگر پلیمر پی وی سی تشکیل می‌گردد. این ماده در دو نوع امولسیون و سوسپانسون تولید می گردد که نوع سوسپانسیون، به دو گروه سخت و نرم تقسیم می شود. نوع سخت دارای K- Value یا شاخص وزن ملکولی ۶۷ – ۶۵ و نوع نرم آن بین ۷۱ – ۶۸ است .
پروفیل های روکش شده (لمینت) پنجره دو سه جداره برای ساختمان :
پروفیل های لمینت مخصوص درو پنجره دو سه جداره برای ساختمان  برای ایجاد طرح های تزینی و برجسته رنگی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند و در کنار زیبایی امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب وهوایی، ضد خش بودن، دوام و استحکام نیز دارند و به راحتی نظافت می شوند. جنس روکش و چسب روکش در کیفیت این نوع پروفیل ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. لازم بذکر است این نوع رنگ درو پنجره دو سه جداره برای ساختمان دارای ضمانت می باشد.
حفاظ پنجره دو سه جداره برای ساختمان :
در دنیای امروز ایمنی و زیبایی خانه مهم و چشم نواز است. یکی از مشکلاتی که امروزه با آن روبرو هستیم ورود دزدان از طریق پنجره  و درب به منزل و ادارات است. با در نظر داشتن این مشکل مخصوصا در طبقه همکف و اول می توان با ساختن انواع حفاظ های زیبا و محکم برای در و پنجره دو سه جداره برای ساختمان  امنیت خانه خود را بالا ببریم. این حفاظ های درب و پنجره دو سه جداره برای ساختمان در شکل ها و مدل های زیبا به صورت فرفروژه و یا حفاظ های از قوطی پروفیل است که علاوه بر ایمن ساختن پنجره ها می تواند نمای زیبایی به خانه و یا محل کار شما بدهد و شما با خیالی آسوده به سفر, تعطیلات و یا مهمانی های خود بروید و از آن لذت ببرید. https://upvc.pro/ گروه صنعتی بنابر این ضرورت به ساخت انواع حفاظ های پنجره دو سه جداره برای ساختمان با رنگ استاتیک به شکل ها و مدل های زیبا پرداخته است از نظر امنیتی چون در ارتفاعات نصب می گردد مناسب می باشد.

پنجره دوجداره طرح چوب

سه عامل مهم و اساسی که در و پنجره دو سه جداره برای ساختمان  را از دیگر درب و پنجره ها متمایز میکنند:
پنجره دو سه جداره برای ساختمان  بعنوان عایق صوتی
با توجه به اینکه جنس پروفیلها از نوع upvc هستند و همچنین شیشه های دو جداره عامل مهمی در جلو گیری از ورود سر و صدا به داخل محیط میباشد، استفاده از درب و پنجره دو سه جداره برای ساختمان تا میزان ۶۰% و سه جداره تا میزان ۸۰% آلودگی های صوتی محیط اطراف کار و زندگی ما را کاهش میدهد.
پنجره دو سه جداره برای ساختمان بعنوان عایق حرارتی
امروزه با بالا رفتن هزینه های سوخت و انرژی و ارائه مبحث ۱۹ ساختمان استفاده ازدر و پنجره دو سه جداره برای ساختمان امری مهم تلقی میشود که در این میان درب و پنجره دو سه جداره برای ساختمان با توجه به میزان عایق بندی بالای پروفیل یو پی وی سی و همچنین قالب بندی و آب بندی خوب و مناسب میتواند سهم بسزایی را در جلوگیری از اتلاف سوخت و انرژی داشته باشد.
جلوگیری از ورود گرد وغبار با درو پنجره دوجداره برای ساختمان
این محصولات با توجه به اینکه به خوبی درز بندی میشوند و هم چنین به صورت کاملا قالب و دقیق در فریم های خود کار گذاشته میشوند از ورود گرد و غبار و آلودگی های صنعتی به میزان بسیار بالایی جلوگیری میکنند.
شرکت پنجره از نمایندگان برتر شرکت ویستا بست ، آلو پلاس ، و وین تک میباشد. گروه در و پنجره دو سه جداره برای ساختمان پنجره با بهره گیری از بهترین برندها و شرکت های تولید کننده مواد اولیه درب و پنجره دو سه جداره برای ساختمان کیفیتی در خور توجه را در اختیار خریداران قرار میدهد. https://upvc.pro/خط تولید شرکت پنجره   به صورت تمام اتوماتیک و با استفاده از دستگاههای روز دنیا طراحی شده است و بدین ترتیب اتصال قطعات به بهترین نحو ممکن صورت می پذیرد.
همچنین با بهره گیری از کارشناسان متخصص در امر مشاوره، طراحی ،اندازه گیری ، تولید و نصب استاندارد پنجره دو سه جداره برای ساختمان ،این آمادگی را دارد تا مشتریان عزیز را از خدمات مناسب خود در راستای کاهش هزینه های مربوط به انرژی بهره مند نماید. همچنین می توانید با بازدید از پروژه های انجام گرفته توسط شرکت پنجره از میزان رضایت مندی مشتریان و کیفیت محصولات این شرکت مطلع گردید.
مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان که در پنجره دو سه جداره برای ساختمان لازم اجراست به شرح زیر است:
– عایق کاری دیوارهای خارجی ساختمان
– نصب پنجره های دو جداره با قابهای ترمال بریک ، چوبی ، UPVC ، الومینیومی
– عایق کاری کانالهای هوا ، لوله های تأسیسات و سیستم تولید آب گرم
– نصب سیستم های کنترل کننده موضعی نظیر شیرهای ترموستاتیک بر روی رادیاتورها
– نصب سیستم های کنترل مرکزی هوشمند و مجهز به سنسور اندازه گیری دمای محیط
– رعایت اصول تمامی تاسیسات مکانیکی ساختمان و تاکید به مواردی نظیر کاربرد سیستم های کنترل و برنامه ریزی
امید است زمینه اجرایی شدن این مبحث در ساخت و ساز کشور،خصوصا در پروژه های دولتی بیش از پیش فراهم گردد.و علاوه بر اسایش و رفاه بیشتر باعث رعایت الگوی مصرف در ساختمان شود
شما میتوانید ابعاد درب و پنجره دو سه جداره برای ساختمان خود را به شماره ۰۹۱۲۷۲۹۸۰۸۶ در تلگرام ارسال نمایید تا از پیش فاکتور اولیه خود مطلع شوید.

X