انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc

windowdoubleglazed
مهمترین مساله در انتخاب انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc بررسی و تحقیق در رابطه با شرکت تولیدکننده پنجره یو پی وی سی وهمچنین اطلاع از ماشین آلات تولید کننده درب وپنجره دو سه جداره می باشد.

نمایندگی پنجره دوجداه

مهمترین مساله در انتخاب انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc بررسی و تحقیق در رابطه با شرکت تولید کننده پنجره یو پی وی سی وهمچنین اطلاع از ماشین آلات تولید کننده درب و پنجره دو سه جداره می باشد.
امروزه صنعت تولید انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc جایگاه مناسب خود را در بین صنایع مرتبط همچون ساختمان سازی و معماری به خوبی یافته است. شیشه هایی که بر روی انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc نصب می شوند می توانند به صورت دوجداره، سه جداره و حتی چهار جداره استفاده شوند. نوع چهار جداره آن بیشتر در آزمایشگاه ها، استدیو های ضبط صدا و محیط هایی که نیاز به عایق بندی بالایی دارند استفاده می گردد. همان طور که مستحضرید تولید و ساخت انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc از سال ۱۳۸۰ و با دستورالعمل های دولت در ارتباط با مبحث ۱۹ صرفه جویی در انرژی رونق گرفت و روز به روز گسترش یافت. امیدواریم بتوانیم در امر فروش انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc  سهم بسزایی داشته باشیم. بسیاری از کارگاه های ساخت انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc نیز در سر تا سر کشور مشغول به فعالیت هستند. اما اکثر این کارگاه ها از دستگاه های بسیار ارزان و غیر استاندارد برای ساخت انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc خود استفاده می نمایند. از این رو بهتر است که برای سفارش و خرید انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc به شرکت های معتبر ساخت این گونه درب ها و پنجره ها مراجعه نماییم. https://upvc.pro/ هر کدام از شرکت های فروش انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc برند هایی خاص از پروفیل یو پی وی سی را استفاده می نمایند. با توجه به نوع پروفیل مصرفی، قیمت در انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc با هم متفاوت خواهد شد.
شرکت پنجره روند کاری بدین صورت است که ابتدا ابعاد حدودی و مدل انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc از مراجعه کنندگان و مشتریان گرفته می شود. سپس این ابعاد حدودی به نرم افزار طراحی درب و پنجره داده می شود تا پیش فاکتوری مبنی بر آن صادر گردد. این پیش فاکتور برای مشتری ارسال می شود و در صورتی که نسبت به قیمت موجود در پیش فاکتور نظر مساعدی داشته باشند یکی از کارشناسان شرکت جهت اندازه گیری نهایی و بررسی دقیق انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc به محل مذکور مراجعه می نماید. سپس فاکتور نهایی با توجه به این ابعاد دقیق صادر می گردد و قرارداد منعقد می شود.
تعویض انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc
اولین قدم برای تعیین هزینه تعویض پنجره قدیمی با انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc داشتن ابعاد پروژه است به گونه ای که کارفرما می تواند به راحتی با اعلام ابعاد حدودی که خود اندازه گیری کرده است از قیمت حدودی انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc  مورد نظر برای تعویض باخبر شود.
علاوه بر قیمت انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc ، اجرت نصاب انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc نیز در پروژه محاسبه شده و به قیمت نهایی اضافه میشود زیرا در طرح تعویض پنجره های معمولی با انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc علاوه موارد مربوط به نصب، برش و خارج کردن اجزای پنجره قدیمی نیز مطرح است که در بخش تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب به طور کامل توضیح دادیم. https://upvc.pro/ هزینه دوجداره کردن پنجره قدیمی در مقابل مزایای بی نظیر ان قابل مقایسه نیست و بی شک در دنیای امروز خیلی بیشتر احساس می شود ، همچنین پروفیل مورد نظر شما برای ساخت  انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc بسیار حائز اهمیت است.

پنجره دوجداره طرح چوب

انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc استاندارد، ضمن کاهش ۲۵ تا ۴۰ درصدی مصرف انرژی، آسایش حرارتی ساکنین ساختمان را فراهم می سازد. این پنجره ها از اتلاف انرژی از جداره ها و نفوذ هوا به داخل ساختمان جلوگیری می کند. ۴ جزء اصلی انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc عایق به شرح زیر است:
۱- قاب و بازشو پنجره که از پروفیل UPVC ساخته شده
۲- شیشه سه جداره
۳- لاستیک درزگیرEPDM
۴- پروفیل گالوانیزه بعنوان استراکچر پنجره
از جمله مزایای انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc یو پی وی سی می توان به موارد زیر اشاره نمود.
• عایق مناسب در برابر گرما و سرما
• مانع نفوذ گرد و غبار، دود و آلودگی های محیطی
• عایق صوت تا ۷۵ دسیبل
• تنوع اشکال بازشو و شکل پذیری متناسب با معماری و فضای ساختمان
• مقاوم در برابر نور خورشید
• مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی
• قابلیت نصب شیشه های دو و سه جداره
• قابلیت نصب یراق آلات استاندارد
انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc غیر استاندارد، بدلیل عدم رعایت نکات فنی در ساخت، دارای عایقیت حرارتی و صوتی پایینی هستند و با گذشت زمان، فرم اولیه خود را از دست می دهند. از جمله نکات اساسی که می بایست درساخت انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc استاندارد در نظر گرفت، می توان به موارد زیر اشاره نمود.
• مقاومت پروفیل استاندارد UPVC  در برابر نور خورشید، تغییرات آب و هوایی
• استفاده از قاب گالوانیزه استاندارد در داخل پنجره ها بعنوان اسکلت پنجره
• استفاده از یراق آلات باکیفیت
• ساخت شیشه های استاندارد با تزریق گاز آرگون https://upvc.pro/
• نصب صحیح پنجره و درزگیری اطراف آن جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه صنعتی تماس حاصل فرمایید.
پروفیل های رنگ آمیزی شده در انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc :
در ابتدا باید توجه داشت که هنوز هیچ یک از استانداردهای معتبر در دنیا تولید پروفیل های رنگی را مجاز نکرده و پروفیل های Upvc  هنگام تولید می باید به رنگ سفید برای مصرف معمول و قهوه ای برای لمینیت کردن پروفیل تولید شوند؛ پروفیل های به کار رفته در ساختار پنجره، تنها از طریق رنگ آمیزی به رنگ دلخواه مصرف کننده در می آیند. در رابطه با پروفیل های رنگ آمیزی شده باید توجه داشت که رنگ مورد استفاده، رنگ ویژه پروفیل های Upvc  است و از تکنولوژی خاصی بهره می برد؛ به گونه ای که پنجره های Upvc  رنگی استاندارد به هیچ وجه در طی سالیان دراز تغییر رنگ نمی دهند. خصوصیت دیگر رنگ های استاندارد، ضد خط و خش بودن آنهاست و در عین حال عدم محدودیت در انتخاب رنگ دلخواه و امکان اجرای طیف وسیع ۱۶میلیون رنگ موجب شده تا این روش به نسبت روش لمینیت کردن پروفیل ها از محبوبیت بیشتری برخوردار باشد.
عایق بندی در انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc:
در واقع مهمترین عامل پدید آمدن نسل جدید پنجره ها و به طور کلی بسیاری از مصالح ساختمانی در عصر حاضر، قابلیت آنها در عایق بندی فضاهاست و می توان اینطور بیان کرد که در طیف وسیعی از مصالح ساختمانی مورد استفاده در سقف، کف، دیوار و به خصوص در و پنجره ها، تاثیر هر یک در میزان عایق بندی فضا، ملاک ارزش گذاری و تعیین سطح کیفی آنها است. https://upvc.pro/میزان عایق بندی انواع درب و پنجره دو سه جداره upvc تابعی از عوامل مختلف مانند شیشه، پروفیل، یراق آلات، نصب، فرایند تولید ومونتاژ، ماشین آلات مورد استفاده در خط تولید و میزان دقت آنها، پروفیل های گالوانیزه به کار رفته در درون پنجره و میزان مهارت پرسنل شاغل در بخش تولید است که در صورت قرارگیری این عوامل به نحوی درست و مناسب در کنار یکدیگر، محصول به وجود آمده از کیفیتی مطلوب و کارکردی مقبول برخوردار خواهد بود.

X