پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی

windowdoubleglazed
استفاده از پنجره با شیشه دوجداره و سه جداره بستگی به منطقه و محل قرار گرفتن ساختمان دارد.شرکت ما در زمینه ساخت و تولید پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی عایق و با کیفیت سابقه طولانی دارد و همچنین درب و پنجره های شما را با رفعایرادات تضمین می کند.
شیشه عایق

استفاده از پنجره با شیشه دوجداره و سه جداره بستگی به منطقه و محل قرار گرفتن ساختمان دارد.شرکت ما در زمینه ساخت و تولید پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی عایق و با کیفیت سابقه طولانی دارد و همچنین درب و پنجره های شما را با رفع ایرادات تضمین می کند.
با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش درب پنجره دوجداره یو پی وی سی ، پنجره های سه جداره نیز پس از مدت کوتاهی طراحی شدند که انتخاب نوع پنجره اعم از دو جداره و یا سه جداره یو پی وی سی یک بخش مهم از کار می‌باشد. ماهیت اصلی و مهم این نوع از درب پنجره‌ها همانطور که از نامشان مشخص است عایق بودن و درصد صداگیری بیشتر می‌باشد. پنجره های سه جداره بیشتر مصرف صنعتی داشته و در مواردی استفاده می‌گردند که محیط دارای آلایندگی صوتی بسیار بالایی ‌باشد. مزایای خیلی زیادی در استفاده از پنجره های دوجداره با استفاده از پروفیل یو پی وی سی وجود دارد که یکی از اصلی ترین آن ها که امروزه مورد توجه بسیاری از دولت ها قرار گرفته است مسئله‌ی کاهش مصرف انرژی می‌باشد. https://upvc.pro/ البته قابل ذکر است که کارایی پنجره‌های سه جداره در برخی مواقع چند برابر پنجره های دو جداره یو پی وی سی می‌باشد.
پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی بعنوان عایق صوتی
پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی با توجه به اینکه جنس پرو فیلها از نوع یو پی وی سی هستند و همچنین شیشه های چند جداره عامل مهمی در جلو گیری از ورود سر و صدا به داخل محیط می باشند. استفاده از پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی تا میزان ۶۰% و سه جداره تا میزان ۸۰% آلودگی های صوتی محیط اطراف کار و زندگی ما را کاهش میدهد.
پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی بعنوان عایق حرارتی
امروزه با بالا رفتن هزینه های سوخت و انرژی و ارائه مبحث ۱۹ ساختمان استفاده از پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی امری مهم تلقی میشود که در این میان پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی توجه به میزان عایق بندی بالای پروفیلهای یو پی وی سی و همچنین قالب بندی و آب بندی خوب و مناسب میتواند سهم بسزایی را در جلوگیری از اتلاف سوخت و انرژی داشته باشد.
اساسی‌ترین سؤال خریداران این است که آیا پنجره‌های سه جداره یو پی وی سی دو برابر پنجره دو جداره مانع آلودگی صوتی می‌شوند ؟
در جواب می‌توان گفت که کارایی این پنجره‌ها در برخی مواقع چند برابر درب پنجره دو جداره یو پی وی سی می‌باشد. برای استفاده از درب پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی حتماً بایستی محل کارشناسی دقیق شود تا بتوان بالاترین کارایی را از بکار گیری آن کسب کرد. برای پروفیل این نوع پنجره‌ها بعضی از کارخانه‌های تولید کننده پروفیل یو پی وی سی اقدام به تولید کرده اند که بسته به بضاعت فنی هر کارخانه دارای کیفیت‌های متفاوتی است . https://upvc.pro/ ولی می‌توان توصیه کرد که برای بکارگیری درب پنجره‌های سه جداره بهتر است که از پروفیل‌هایی با کانالهای ۵ یا بیشتر استفاده گردد .
ویژگیهای یک پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی مرغوب به عوامل زیر بستگی دارد:
۱-پروفیل پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی
۲-گالوانیزه پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی
۳-یراق آلات پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی
۴-شیشه دو جداره و سه جداره یو پی وی سی
۵ – نصب صحیح و استاندارد پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی
این شرکت یکی از تولید کنندگان بزرگ در زمینه تولید شیشه های ساختمانی است که بهترین و باکیفیت ترین شیشه های پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی صنعتی که توسط دستگاه های پیشرفته تولید و مونتاژ میشود را در اختیار مشتریان و همکاران عزیر قرار می دهد.

پنجره دوجداره

در مقالات آموزشی قبلی عمده صحبت ما در مورد درب و پنجره هایی با شیشه دوجداره بود اما در این بخش قصد داریم مطالبی را در مورد شیشه های سه جداره و فواید آن بیان کنیم.
همان طور که می دانید اصلی ترین کارایی پنجره دوجداره و سه جداره یو پی وی سی و آلومینیوم بحث عایق صدا و حرارت آن است و این امر باعث افزایش آسایش و کاهش هزینه خانوارها میشود اما چرا در مواردی از شیشه سه جداره استفاده میشود؟
در پاسخ به این سوال باید مثالی برایتان عرض کنیم : https://upvc.pro/ فرض کنید که منزل شما در کنار اتوبان یا خیابان شلوغ واقع شده است با وجود چنین شلوغی سرسام اور آیا پنجره با شیشه دوجداره کارایی لازم را خواهد داشت آیا می توان آسایش شما را تضمین کرد.
برای همین منظور در سال های گذشته پنجره هایی با شیشه سه جداره مهندسی و تولید شده است و به طور کلی یک لایه دیگر به شیشه دوجداره اضافه شد و این امر کارایی پنجره ها را در بحث عایق بندی دوچندان کرد.

X