نمایندگی پنجره دو سه جداره وین تک

windowdoubleglazed
در نمایندگی پنجره دو سهجداره وین تک از دانش فنی, نیروهای متخصص, بهترین ماشین آلات و تجهیزات درصنعت خود استفاده می کنند تا بدین طریق بتوانند محصولات با کیفیت و استانداردی را به خریداران عزیزارائه دهند.


درب و پنجره کشویی

در نمایندگی پنجره دو سه جداره وین تک از دانش فنی, نیروهای متخصص, بهترین ماشین آلات و تجهیزات در صنعت خود استفاده می کنند تا بدین طریق بتوانند محصولات با کیفیت و استانداردی را به خریداران عزیزارائه دهند.
وین تک با بهره گیری از بهترین مواد اولیه که قبل از ارائه به خطوط تولید در آزمایشگاه مورد تست های کیفی قرار می گیرد و با تلفیق مدیریت هدفمند و تکنولوژی برتر در تولید، مفتخر به دریافت بیش از ۱۳ استاندارد و و گواهینامه فنی معتبر شده است که از جمله آنها می توان به استانداردهای ift ROSENHEIM، RAL و گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۴۰۰۱ اشاره کرد. درب و پنجره های UPVC در نمایندگی پنجره دو سه جداره وین تک عایق حرارتی هستند. متریال استفاده شده در نمایندگی پنجره دو سه جداره وین تک می تواند در شرایط سخت جوی مانند رطوبت بالا، آب و هوای خشک و گرم، دمای زیر صفر و یا حرارت بسیار بالا ظاهر خود را حفظ نماید. مطابق قوانین اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۱۵ تمامی تولیدات و محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف از جمله پنجره دوجداره وین تک بایستی قابل بازیافت بوده و آلودگی زیست محیطی نداشته باشند. محصولات نمایندگی پنجره دو سه جداره وین تک به هیچ عنوان تغییر رنگ نداده و نیاز هم به رنگ آمیزی ندارند و بنا به درخواست مشتری بصورت سفید, لمینیت و یا رنگی تولید می شود. محصولات نمایندگی پنجره دو سه جداره وین تک به راحتی با محلول های آب و صابون تمیز می شوند و نیازی به جلا و رنگ آمیزی دوره ای ندارد . https://upvc.pro/ سبکی ، تنوع رنگ و قابلیت ساخت با طرح های متنوع ، این درب پنجره ها را برای هر نوع معماری مناسب می سازند. قابلیت چرخش پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی بوسیله چرخش دستگیره ، امکان استفاده راحت و متناسب با هر فضا را در این پنجره ها فراهم می سازد .


وین تک

در این راستا تمامی کارخانجات وین تک WINTECH و نمایندگی پنجره دو سه جداره وین تک در جهان نیز مطابق با بسیاری از تولیدکنندگان پروفیلهای UPVC در اروپا بخصوص کشور آلمان و با استقرار تکنیک و دانش فنی بهینه شده در فرآیند فرمولاسیون محصولات خود، از سال ۲۰۰۸ و قبل از اتمام زمان بندی معین شده اتحادیه کشورهای اروپایی، در تمامی تولیدات خود از بکارگیری مواد و افزودنی های پایه سرب (آلوده کننده محیط زیست و مضر برای حیات انسان) خودداری نموده و از استابلایزرهای بر پایه کلسیم زینک استفاده می نمایند.
مزایای پنجره دوجداره upvc وین تک WINTECH
سیستم های درب و پنجره های دوجداره ساخته شده از پروفیلهای یو پی وی سی وین تک علاوه بر زیبایی و ظرافت ظاهری، دارای مزیت های متعدد دیگری به شرح ذیل میباشند:
کاهش آلودگی صوتی درپنجره دوجداره upvc وین تک
دوام و استحکام بالا درپنجره دوجداره upvc وین تک
مقاوم در برابر پوسیدگی و زنگ زدگی و اکسیداسیون
قابلیت نصب شیشه های چند جداره https://upvc.pro/
قابلیت بازیافت و عدم ایجاد آلودگی زیست محیطی
در نمایندگی پنجره دو سه جداره وین تک و ایران نیز مطابق با سایر کارخانجات این گروه از ابتدای شروع فعالیت و باتوجه به اهمیت موضوع حفظ محیط زیست برای نسل های آینده و جلوگیری از آلودگی زیست محیطی، از استابلایزرهای بر پایه کلسیم زینک در ترکیب مواد پلیمری و تولید انواع پروفیل های UPVC استفاده می گردد.

پنجره دوجداره

پروفیلهای تولید شده در نمایندگی پنجره دو سه جداره وین تک شامل پروفیلهای UPVC تولید شده در کارخانه ایران و کارخانجات خارج از کشور ایران می باشد و تمامی محصولات تولیدی در این کارخانجات با تکنولوژی یکسان و ترکیبات مواد اولیه همگون تولید شده و از طرف واحد نظارت و کنترل کیفی مرکزی، مستقر در کارخانه مرکزی، بصورت مرتب کنترل و نظارت می گردد و جهت کنترل و حفظ کیفیت برند WINTECH در کلیه واحدهای تولیدی در تمامی کشورها نظارت دقیق علمی و عملی وجود داشته و همواره گزارش عملکرد واحدهای تولیدی بصورت ماهانه با آنالیز دقیق به مدیریت کنترل کیفی مرکزی ارسال می گردد.
امروزه پنجره دوجداره upvc وین تک بیش از ۸۰% از سهم بازار را به خود اختصاص داده اند و دلیل آن زیبایی منحصر به فرد و مزایای متعدد پنجره دوجداره یو پی وی سی می باشد.
کاهش آلودگی محیط زندگی با استفاده از پنجره دوجداره upvc وین تک
پنجره های دوجداره یو پی وی سی به دلیل دارا بودن لاستیک های درزبندی از ورود آلودگیهای مختلف به داخل ساختمان به میزان قابل توجه ای جلوگیری می کند و هزینه های مربوط به آن را کاهش می دهد.
پنجره دوجداره upvc وین تک مقاوم در برابر اشعه خورشید https://upvc.pro/
به علت به کارگیری از مواد اولیه مقاوم این پنجره ها در برابر عوامل خارجی مانند تغییرات شدید دما و اشعه خورشید دچار تغییر رنگ، فساد شیمیایی، پوسیدگی و ساییدگی نمی شود.

 

X