پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا

windowdoubleglazed
در هنگام آزمون استاندارد پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا باید توجه کرد شکل ظاهری پنجره وهمچنین پروفیل آن دارای رنگ ثابت و یکنواخت باشند.زیرا اگر در هنگام تولیدپروفیل ها, دچارخوردگی و زدگی شده باشند در عملکرد پنجره دو سه جداره در ساختمان تاثیر می گذارد.


پنجره یو پی وی سی

در هنگام آزمون استاندارد پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا باید توجه کرد شکل ظاهری پنجره و همچنین پروفیل آن دارای رنگ ثابت و یکنواخت باشند.زیرا اگر در هنگام تولید پروفیل ها, دچارخوردگی و زدگی شده باشند در عملکرد پنجره دو سه جداره در ساختمان تاثیر می گذارد.
پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا از آلمان بزرگترین تولید کننده پروفیل های upvc است که در ساخت درب ها و پنجره ها استفاده می شود. این شرکت کار خود را از سال ۱۹۶۹ در sendenhorst آلمان به عنوان یک شرکت تولید کننده کرکره پنجره آغاز کرد. و در دوازده کشور از جمله (ایالات متحده آمریکا، روسیه، لهستان، فرانسه، اسپانیا، انگلیس، چین، هند، کانادا، مکزیک، برزیل و شیلی) امکانات تولید محصولات از پروفیل را دارا می باشند. و شرکت های ارائه دهنده این محصولات در بیش از چهل کشور جهان به صورت فعال مشغول به ارائه خدمات هستند از جمله در کشورهای هند و ایالات متحده عربی.
پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا در سال ۱۹۶۷ با عنوان وکاپلاست پایه گذاری شد، که با استفاده از پانزده هزار فوت مربع امکانات اجاره ای، پرده کرکره ای تولید می کرد. دو سال بعد، یکی از کارکنان اصلی به نام هاینریش لومن (heinrich laumann) شرکت را خریداری کرد و شروع کرد به طراحی سیستم های پنجره که اولین آنها در سال ۱۹۷۱ پرده برداری شد. طراحی تجاری بدون وقفه پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا بالغ بر چهل سال است که در کل جهان استفاده شده است. https://upvc.pro/ این طراحی ها خاص هستند با لبه هایی که کمی منحنی شده است و ترکیب درستی از گزینه های رنگ های خالص و ماده ای که شبیه چوب است، تا سبک معماری ما را مناسب نمایند.

پنجره سه جداره

با معرفی سیستم آزمایش شده، استفاده از پروفیل پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا یک راه حل ایده آل برای دست یافتن به گواهی LEED است. به این دلیل که مصرف انرژی را به طور محسوسی کاهش می دهد همچنین از هزینه های گرمایشی و سرمایشی می کاهد. را ه حل های ساختمان سبز (Green building) برای پنجره هایی با انرژی کارآمد در ساختمان های مدرسه و تجاری، به سرعت تبدیل شد به یک موضوع مورد اهمیت در جهان دوستدار محیط زیست.
پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا به عنوان یک عضو از USGBC و انجمن ساختمان سبز US، تمایل دارد درب ها و پنجره های تجاری با سبک های معماری بسیار گسترده تولید کند، در حالی که مصرف انرژی را به حداقل می رساند. سیستم تجاری پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا محیط سالم تری را در ساختمان های تجاری فراهم می کند. https://upvc.pro/باید توجه کرد که شکل ظاهری پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا در هنگام آزمون استاندارد و همچنین در هنگام استفاده از پروفیل در ساخت در و پنجره دو جداره یو پی وی سی بسیار مهم است که باید دارای رنگ ثابت و یکنواخت بوده و سطح آن از هر گونه ترک و جسم خارجی و حفره به دور باشد. اما اگر در هنگام تولید زد گی کوچکی روی پروفیل ایجاد شود اگر روی ظاهر و عملکردش در ساخت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی تاثیر نداشت قابل چشم پوشی است. همچنین باید توجه کرد که در هنگام نگهداری وانبار کردن پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا سطح آن صاف و بدون خوردگی باقی بماند.

پنجره دوجداره

چرا که مقاومت پنجره دو سه جداره با پروفیل وکاUPVC به اندازه ای بالا می باشند که اگر به درستی تولید , مونتاژ و نصب  شوند به هیچ عنوان  به کوچکترین مشکلی بر نخواهند خورد. اما دستگیره ها و یراق الات مصرفی ممکن است در گذر زمان و در اثر استفادم نا صحیح دچار مشکلات کوچکی شوند که هر کدام قابل تعمیر و تعویض و رگلاژ می باشند.
سیستم پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا از تمام خصوصیات خوب یو پی وی سی استفاده می کند تا نیازهای یک سازه تجاری را برآورده کند. مهندسی صحیح درب ها و پنجره های وکا باعث شده است که امروزه در بازار فروش آنها را به عنوان درب ها و پنجره هایی با بالاترین کارایی و عملکرد بشناسند. https://upvc.pro/عایق بودن این محصولات در برابر گرما و سرما باعث می شود که در هزینه های گرمایشی و سرمایشی صرفه جویی شود و همچنین مصرف انرژی کاهش یابد.
پنجره دو سه جداره با پروفیل وکا اجزایی هستند که به یک روش فنی تولید شده اند و با نیازهای ساختمان شما و سبک معماری آن مطابقت داده شده اند. به همین دلیل درب ها پنجره های وکا با طرح ها و سبک های مختلف و لوازم جانبی گوناگون در دسترس می باشند.

X