پنجره دو سه جداره تاروس

windowdoubleglazed
کمپانی تاروس یکی از تولیدکنندگان در زمینه انواع پروفیل می باشد که محصولاتش را تحت لیسانس کشور آلمان به ایران صادر می کند.پروفیل های پنجره دو سه جداره تاروس در ایران به دلیل قیمت مناسب و استاندارد بودن مورد استفاده بسیاری از مردم قرار می گیرد .

پنجره ترکیه ای تاروس

کمپانی تاروس یکی از تولیدکنندگان در زمینه انواع پروفیل می باشد که محصولاتش را تحت لیسانس کشور آلمان به ایران صادر می کند.پروفیل های پنجره دو سه جداره تاروس در ایران به دلیل قیمت مناسب و استاندارد بودن مورد استفاده بسیاری از مردم قرار می گیرد .
با افزایش استقبال از درب ها و پنجره های دو سه جداره upvc، پروفیل های ترک تاروس راه خود را به بازار ایران باز کردند. هرچند پس از سال ۱۳۸۵ و با ایجاد کارخانه های تولید پروفیل upvc در کشور ، کم کم این پروفیل ها جای خود را به پروفیل های ایرانی با کیفیت دادند ولی هنوز هم بدلیل قیمت کمتر در ایران پنجره دو سه جداره تاروس مورد استفاده برخی خریداران قرار می گیرد. شرکت پنجره سعی کرده برای تکمیل سبد کالایی خود و حضور در پروژه های مختلف شهری و ارضای نیاز و سلایق مختلف از پروفیل هایی ترکیه ای تاروس نیز استفاده نماید اما در این میان استانداردهایی برای استفاده از این پروفیل upvc تعریف نموده که علاوه بر قیمت مناسب به استاندارد نیز نزدیک باشد تا خریدار در مدت کوتاهی مجبور به تعویض این پنجره ها نباشند و رضایت کافی را از خریدشان داشته باشند.
پنجره دو سه جداره تاروس از جمله برندهای معتبر ترکیه ای در صنعت پروفیل pvc می باشد. کمپانی پنجره دوجداره upvc تاروس جزء تولید کنندگان انواع پروفیل های یو پی وی سی می باشد، که محصولات خود را تحت لیسانس کشور آلمان به سایر کشور ها، از جمله ایران صادر می نماید. پنجره دو سه جداره تاروس نیز در بین تعدادی از فعالان ساخت درب ها و پنجره های دو جداره یو پی وی سی طرفدار دارد. https://upvc.pro/ این کمپانی نیز در ایران دارای نمایندگی های فروش متعددی است؛ اما در سالهای اخیر با توجه به کیفیت بالای محصولات داخلی، حضور این برند نیز در ایران کمرنگ تر از گذشته شده است.
چه عواملی بر قیمت پنجره دوجداره upvc تاروس تاثیر میگذارند ؟
۱- پروفیل درب و پنجره دو سه جداره تاروس
۲- یراق آلات درب و پنجره دو سه جداره تاروس
۳- شیشه های دوجداره دستی و یا کارگاهی
رنگ پنجره دو سه جداره تاروس
تنوع رنگ پنجره دو سه جداره تاروس شرکت پنجره هر سلیقه ای را پوشش می دهد. رنگ پایه و اصلی پروفیل های یو پی وی سی، به دلیل ترکیبات مواد اولیه سفید رنگ میباشد با این حال پروفیل های رنگی درب و پنجره یو دو جداره برای معماران و برای افرادی که برای تعویض پنجره های قدیمی منزل خود با پنجره یو پی وی سی اقدام میکنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شرکت پنجره مفتخر است با توجه به تنوع رنگ پنجره دو سه جداره تاروس  و دیگر محصولاتش، این خواسته مشتریان عزیز خود را در انتخاب رنگ درب و پنجره upvc ارج می نهد.

زیباترین پنجره های دوجداره upvc


زمینه های فعالیت پنجره دو سه جداره تاروس :
نمایندگی رسمی پخش و فروش پروفیل های درب و پنجره دو سه جداره تاروسس 
فروش انواع پروفیل های رنگی و سفید ۴ کاناله گسکت دار درجه یک پنجره دو سه جداره تاروس
طراحی و آنالیز درب و پنجره دو سه جداره تاروس با نرم افزار مخصوص upvc
 پروفیل های روکش شده (لمینت)پنجره دو سه جداره تاروس :
پروفیل های لمینت مخصوص درب و پنجره دو سه جداره تاروس برای ایجاد طرح های تزیینی و برجسته رنگی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند و در کنار زیبایی امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب وهوایی، ضد خش بودن، دوام و استحکام نیز دارند و به راحتی نظافت می شوند. جنس روکش و چسب روکش در کیفیت این نوع پروفیل ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. https://upvc.pro/ لازم بذکر است این نوع رنگ درب و پنجره دو سه جداره تاروس در نمایندگی های دارای ضمانت می باشد. و در پایان خاطر نشان میکنیم که به طور کلی پروفیل های پنجره های دو جداره به رنگ سفید تولید و مورد استفاده قرار می گیرد. از دیدگاه آرشیتکتی و دکورسازی داخلی، پروفیل های رنگی و پا رنگ شده نیز مورد استفاده می باشد شرکت پنجره امکانات لازم را جهت رنگ آمیزی پروفیل پنجره دو سه جداره تاروس  برحسب سفارش مشتریان در اختیار دارد.

پنجره ترک تاروس

انواع پروفیل پنجره دو سه جداره تاروس
در بازار ۵ مدل پروفیل از لحاظ اعتبار و کیفیت موجود می باشد:
۱- پروفیل های آلمانی وارداتی از قبیل: VISTABEST– VEKA – SALAMANDR- BROGMAN و …
۲- پروفیل های ایرانی با مواد افزدونی آلمان یا اتریش با وزن استاندارد مانند: -بوتیا – سیندژ – همارشتن
۳- پروفیل های ترک درجه یک با رعایت وزن استاندارد مانند: TEKNO PLAST- SHEFFER- FISHER – WINHOUSE- WINTECH https://upvc.pro/
۴- پروفیل های ایرانی با مواد افزدونی ترکیه یا چین با وزن پائین تر مانند: ABI – HOFMAN- LG – C-one – AVERTA- ARIA IDEAL- MAJOL و …

X