محصولات در و پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
محصولات در و پنجره دو سه جداره یو پی وی سی نسبت به انواع چوبی، آلومینیومی و آهنی ازعایقبندی بهتری برخوردار هستند. در ساخت در و پنجره دو سه جداره ، به طور معمول از شیشه دو سه جداره استفاده می شود که امکان رد و بدل شدن گرما یا سرما از محیط داخل خانه به خارج و یا بالعکس را غیرممکن ساخته است. https://upvc.pro/

یو پی وی سی

محصولات در و پنجره دو سه جداره یو پی وی سی نسبت به انواع چوبی، آلومینیومی و آهنی ازعایقبندی بهتری برخوردار هستند. در ساخت در و پنجره دو سه جداره ، به طور معمول از شیشه دو سه جداره استفاده می شود که امکان رد و بدل شدن گرما یا سرما از محیط داخل خانه به خارج و یا بالعکس را غیرممکن ساخته است. https://upvc.pro/
در نگهداری از محصولات در و پنجره دو سه جداره و امنیت بالا و دوام زیبایی منحصر به فرد محصولات در و پنجره دوجداره، البته به شرطی که توسط افراد و شرکت های معتبر و متخصص محصولات در و پنجره دو سه جداره انجام گیرد. طراحی ، تولید و نصب محصولات در و پنجره دو سه جداره با نهایت دقت و ظرافت انجام می گیرد تا طول عمر محصولات در و پنجره دو سه جداره و کارایی آنها در بالاترین حد ممکن باشد. https://upvc.pro/ محصولات در و پنجره دو سه جداره دارای ساختاری خاص هستند که نیاز به رعایت مواردی دارند تا کارایی لازم را داشته باشند و تا مدت طولانی حالت ایده ال و استاندارد خود را حفظ کنند. محصولات در و پنجره دو سه جداره شامل انواع مختلف پنجره دوجداره ثابت، تک حالته، دوحالته، سایبانی، فولکس واگنی و ... می باشند که هر کدام از بخش های مختلفی مانند: پروفیل و گالوانیزه، یراق آلات و اسپانیولت ، لولا ها و دستگیره ، شیشه و زهوار تشکیل شده اند باید توجه کرد وجود هر یک لازمه عملکرد صحیح محصولات در و پنجره دو سه جداره upvc می باشد که در صورت خرابی کار محصولات در و پنجره دو سه جداره را مختل خواهد کرد.
محصولات در و پنجره دو سه جداره مدل پنجره دو جداره ثابت
اگر می خواهید از پنجره ای برای ساختمان خود استفاده نمایید که به هیچ عنوان از آن  برای باز شدن و انتقال هوا استفاده نخواهد شد، می توانید از پنجره های دوجداره ثابت استفاده نمایید.نوع ثابت پنجره های upvc  از پر کاربرد ترین مدل های محصولات در و پنجره دو سه جداره است؛ زیرا به علت استفاده نشدن از یراق آلات و نصب ساده تر، دارای قیمت مناسب تری می باشد؛ ضمن اینکه در کنار بسیاری از مدل های باز شو پنجره ها نیز از پنجره های ثابت دو جداره استفاده می شود؛ همچنین محدودیت ساخت از نظر ابعاد و اشکال هندسی مختلف را ندارد. مهمترین مزیت محصولات در و پنجره دو سه جداره ثابت: https://upvc.pro/ بالاتر بودن کیفیت عایق بندی آن نسبت به مدل های بازشو از انواع پنجره دو جداره می باشد؛ حتی عمر مفید بسیار بالایی دارند و به علت اینکه هیچگونه تغییر و فشاری را برای باز و بسته شدن تحمل نمی نمایند، کیفیت آنها در عایق بندی در مقابل سرما و صوت کم نخواهد شد.
موارد استفاده از محصولات در و پنجره دو سه جداره ثابت:
استفاده از پنجره دوجداره ثابت در آلاچیق ها
استفاده در گلخانه های شیشه ای به عنوان سقف و دیواره
استفاده از پنجره دوجداره ثابت در سقف
اگر محیط و ساختمانی دارید که تعداد زیادی پنجره های قدیمی در نمای آن استفاده شده است، سفارش می نماییم حتما اقدام به تعویض این پنجره ها با پنجره دوجداره نمایید. اینکار باعث می شود حرارت محیط شما هدر نرود و صدای های محیط بیرون به ساختمان شما وارد نشود. همچنین استفاده از محصولات در و پنجره دو سه جداره در بسیاری از محیط شیشه ای ساختمان شما، باعث بهینه تر شدن هزینه و بالاتر رفتن کیفیت پنجره های شما خواهد شد.
محصولات در و پنجره دو سه جداره مدل پنجره دو جداره تک حالته
نوعی دیگر از مدل های محصولات در و پنجره دو سه جداره ، به نام تک حالته معروف می باشد. دلیل نام گذاری این مدل نیز این می باشد که نوع تک حالته پنجره دوجداره فقط بر روی یک محور قابلیت باز شدن دارد. ضمن اینکه میزان باز شدن آن نیز توسط یک جک ثابت شده است. محصولات در و پنجره دو سه جداره تک حالته نیز از ارزان قیمت ترین مدل های محصولات در و پنجره دو سه جداره هستند؛ به خاطر استفاده کم از یراق آلات در این پنجره ها و نصب آسان تر آنها ، هزینه ساخت و نصب این نوع پایین تر از سایر پنجره دو جداره می باشد. مهمترین موارد استفاده شده از محصولات در و پنجره دو سه جداره تک حالته در محل هایی میباشد که نیاز زیادی به باز و بسته شدن پنجره نیست. مثلا استفاده از نوع تک حالته پنجره های دوجداره در اتاق های اداری یک شرکت.

یو پی وی سی

محصولات در و پنجره دو سه جداره مدل دوحالته
مدل پنجره های دوحالته به گونه ایست که با استفاده از یراق آلات بیشتر این قابلیت را در آن ایجاد نمودند که در هر دو محور عمودی و افقی قابلیت باز شدن داشته باشد. البته باز شدن به هر دو جهت فقط با یک دستگیره امکان پذیر می باشد و با توجه به کشیدن آن به سمت مورد نظر می توان آن را باز نمود.
هزینه ساخت محصولات در و پنجره دو سه جداره دو حالته به خاطر استفاده بیشتر از یراق آلات، نسبتا بالاتر از مدل های تک حالته می باشد. پنجره دو جداره دو حالته در عکس رو به رو همانطور که مشاهده می نمایید، لنگه سمت چپ پنجره در یک محور و لنگه سمت راست بر محور دیگر باز شده است؛ https://upvc.pro/ در بین آنها نیز مدل ثابت از پنجره های upvc استفاده شده است. همانطور که می بینید می توان این پنجره دوجداره را رگلاژ نمود و اندازه باز و بسته شدن آن را نیز به دلخواه خود در آورد.
محصولات در و پنجره دو سه جداره وینتک با بیش از ۳۰ سال سابقه تولید، با توجه به کیفیت بالا و رعایت استانداردهای لازم در مراحل تولید، به بیش از ۶۰ کشور صادر می شود. این مجموعه جهت سرویس دهی مطلوب به مشتریان خود، علاوه بر کارخانجات تولیدی خود در کشور ترکیه (شهر آنتالیا)، در شش کشور آلمان، روسیه، اوکراین، هندوستان، آذربایجان و تونس (و اخیراً ایران) کارخانجات تولیدی ایجاد کرده و در ۵۴ کشور دفاتر فروش، انبارهای محصولات و شبکه های نمایندگی فروش دایر کرده است.
طراحی پروفیل های وینتک امکان نصب انواع یراق آلات و ایجاد بازشوهای متنوع را در سیستم های درب و پنجره uPVC فراهم می کند. استفاده از یراق آلات استاندارد در ارتقاء کیفی درب و پنجره های uPVC موثر بوده و رعایت نکات فنی و پهنای بازشو، وزن شیشه های لنگه بازشوها در انتخاب نوع یراق آلات از نکات حائز اهمیت است.
محصولات در و پنجره دو سه جداره وین تک با بهره گیری از بهترین مواد اولیه که قبل از ارائه به خطوط تولید در آزمایشگاه مورد تست های کیفی قرار می گیرد و با تلفیق مدیریت هدفمند و تکنولوژی برتر در تولید، مفتخر به دریافت بیش از ۱۳ استاندارد و و گواهینامه فنی معتبر شده است که از جمله آنها می توان به استانداردهای ift ROSENHEIM ، RAL و گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۴۰۰۱ اشاره کرد.


X