تعویض قطعات پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
زاماک یکی از قطعات پنجره دو سه جداره می باشد که نقش مهمی را در پنجره ها ایفا می کند. جنس  قطعات پنجره ها علاوه بر اینکه یاید با کیفیت و استاندارد باشد , به درستی هم باید عمل کند در غیر اینصورت کارایی پنجره ها دچار مشگل می گردد . شرکت ما کار تعمیر و تعویض قطعات پنجره دو سه جداره را با ضمانت برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد. https://upvc.pro/


تعویض پنجره


زاماک یکی از قطعات پنجره دو سه جداره می باشد که نقش مهمی را در پنجره ها ایفا می کند. جنس  قطعات پنجره ها علاوه بر اینکه یاید با کیفیت و استاندارد باشد , به درستی هم باید عمل کند در غیر اینصورت کارایی پنجره ها دچار مشگل می گردد . شرکت ما کار تعمیر و تعویض قطعات پنجره دو سه جداره را با ضمانت برای شما مشتریان عزیز انجام می دهد. https://upvc.pro/
درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی دارای ساختار خاصی هستند که نیاز به رعایت مواردی دارند تا کارایی لازم را داشته باشند و تا مدت طولانی حالت ایده ال خود را حفظ کنند. عمدتا پنجره دو سه جداره از بخش های پروفیل و گالوانیزه، یراق الات و اسپانیولت ، لولا و دستگیره ، شیشه و زهوار تشکیل شده است که هر کدام از موارد ذکر شده وظیفه ای را به دوش می کشند و وجود هر یک لازمه عملکرد صحیح پنجره دوجداره می باشد.
مقاومت پروفیل پنجره دوسه جداره یو پی وی سی به اندازه ای بالا می باشد که اگر به درستی نصب و رگلاژ شود هیچ مشکلی جهت تعویض قطعات پنجره دو سه جداره  برای کارفرما ایجاد نمی کند اما دستگیره و یراق الات ان ممکن است در گذر زمان دچار مشکلاتی شوند . نحوه باز و بسته کردن دستگیره نیز در ماندگاری پنجره دوجداره بسیار موثر است به گونه ای که اگر پنجره دوحالته باشد دستگیره در جهت های مختلف عمل می کند و متناسب با خواسته شما لنگه پنجره باز و بسته می شود اما دقت کنید که دستگیره نباید موقع چرخاندن تحت فشار قرار گیرد زیرا بعد از مدتی اسپانیولت از کار می افتد و توپی و زاماک به درستی عمل نمی کند و نیاز به تعویض قطعات پنجره دو سه جداره می باشد. https://upvc.pro/ یراق الات پنجره دوجداره upvc نیز دارای طول عمر زیادی می باشند و اگر از جنس مرغوب برای تولید استفاده شده باشد برای سالیان متوالی به درستی کار می کنند ، اما در صورت بروز هر گونه ایراد می توان یراق الات را تعویض کرد و جای هیچ نگرانی نیست.تعمیرات و تعویض قطعات پنجره دو سه جداره با تعمیرات پنجره آلمینیومی کاملا متفاوت است و تعداد اندکی از تعمیرکاران با سازوکار هر دو آشنا هستند، دلیل این تفاوت در پارامترهای ساخت و مواد اولیه و یراق الاتی است که به کار رفته است.

طرح و مدل پنجره دوجداره

زمانی که افراد خود اقدام به تعمیر و تعویض قطعات پنجره دو سه جداره  می کنند شروع به دستکاری تمامی قسمت های پنجره می کنند تا شاید ایراد را بر طرف کنند اما این کار فقط وضعیت را بدتر می کند زیرا اگه در یراق الات تغییراتی دهند به طور کاملا دستگیره و قفل از کار می افتد و اگر زهوار را خارج کرده و شیشه دوجداره را جابه جا کنند و یا جای زیر شیشه ها را تغییر دهند دیگر لنگه در قاب محکم نمی شود و از رگلاژ خارج می شود و امکان شکستن شیشه تا حدود زیادی بالا می رود. https://upvc.pro/ مسئله ی دیگری که وجود دارد این است که اگر افراد خود اقدام به تعمیر و تعویض قطعات پنجره دو سه جداره کنند ممکن است پروفیل پنجره دوجداره دچار مشکل شود و حتی در مواردی لولای لنگه شکسته و می افتد که هزینه های سنگینی را به وجود می اورد. تعمیرات و رگلاژ و تعویض قطعات پنجره دو سه جداره را باید جدی بگیرید و در اولین فرصت با تعمیرکار معتبر و حرفه ای تماس بگیرید تا از ایرادات بعدی جلوگیری کنید.
اگر می خواهید از پنجره های دوجداره  upvcخود بیشترین بهره را ببرید، رعایت برخی از نکات باعث می شود کارایی و عمر این پنجره ها بالا رود و دیگر نیازی به تعویض قطعات پنجره دو سه جداره  نباشد.


یراق آلات یو پی وی سی
۱-در زمان های مشخص،همه قطعات پنجره دوجداره از قبیل قطعات مکانیکی و متحرک را روغن کاری کنید. روغن کاری باید توسط روغن های رقیق انجام شود. https://upvc.pro/
۲-برای دوام بیشتر لاستیک های درزگیر پنجره های دوجداره باید در زمان های مشخص توسط پارچه ای که حاوی صابون مایع می باشد حداکثر سه ماه یکبار تمیز کنید، زیرا این کار باعث نرمی، انعطاف و تمیزی لاستیک ها می شود.
۶-دستگیره ها و قسمت های متحرک پنجره های دوجداره یو پی وی سی را باید مرتب بررسی کنید که هرز نشده باشند. مرتب چک کردن پنجره ها باعث می شود پیچ مربوطه را پیدا کرده و آن را قبل از به وجود آمدن مشکل محکم کنید.
درب ها و پنجره های قدیمی مشکلات بسیار زیادی به همراه دارند. از جمله این مشکلات می توان به نفوذ گرد و خاک، سر و صدا, از بین رفتن گرما و یا سرمای محیط داخلی و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. با تعویض قطعات پنجره دو سه جداره و پنجره های قدیمی و نصب قطعات جدید درب ها و پنجره های یو پی وی سی دو و یا سه جداره می توان به رفع این مشکلات کمک شایانی نمود.
اما اگر کار تعویض قطعات پنجره دو سه جداره به دست افراد کارشناس و زبده انجام نپذیرد نه تنها مشکلات ذکر شده در بالا بر طرف نمی گردد، بلکه مشکلات جدیدی نیز ممکن است به این موارد اضافه گردد. از جمله این مشکلات می توان به لق بودن پنجره ها و درب ها، نفوذ آب باران و … اشاره کرد.


X