پنجره دو سه جداره ثابت

windowdoubleglazed
در پنجره دو سه جداره ثابت با ترکیب تک حالته به این صورت می باشد که پنجره میانی ثابت بوده و دوپنجره تک حالته از طرفین باز شو هستند که این مدل از پنجره دو سه جداره ثابت با مدل تک حالته به سبب سادگی بسیارعمومیت داشته و بیشترین کاربرد را نسبت به پنجره های دیگردارد. https://upvc.pro/در پنجره دو سه جداره ثابت با ترکیب تک حالته به این صورت می باشد که پنجره میانی ثابت بوده و دو پنجره تک حالته از طرفین باز شو هستند که این مدل از پنجره دو سه جداره ثابت با مدل تک حالته به سبب سادگی بسیارعمومیت داشته و بیشترین کاربرد را نسبت به پنجره های دیگردارد. https://upvc.pro/
پنجره دو سه جداره ثابت از پر کاربرد ترین مدل های پنجره های دو سه جداره یو پی وی سی است؛ زیرا به علت استفاده نشدن از یراق آلات و نصب ساده تر، دارای قیمت مناسب تری می باشد؛ ضمن اینکه در کنار بسیاری از مدل های باز شو پنجره ها نیز از پنجره دو سه جداره ثابت استفاده می شود؛ همچنین محدودیت ساخت از نظر ابعاد و اشکال هندسی مختلف را ندارد و با توجه به سفارش مشتری بدون محدودیت ساخته و عرضه می شود. https://upvc.pro/ مهمترین مزیت پنجره دو سه جداره ثابت می توان بالاتر بودن کیفیت عایق بندی آن نسبت به مدل های بازشو از انواع پنجره دو جداره می باشد؛ حتی عمر مفید بسیار بالایی دارند و به علت اینکه هیچگونه تغییر و فشاری را برای باز و بسته شدن تحمل نمی نمایند، کیفیت پنجره دو سه جداره ثابت در عایق بندی در مقابل سرما و صوت کم نخواهد شد و در بهترین حالت می باشد.
اگر محیط و ساختمانی دارید که تعداد زیادی پنجره های قدیمی در نمای آن استفاده شده است، سفارش می نماییم حتما اقدام به تعویض این پنجره ها با پنجره دوجداره upvc نمایید. اینکار باعث می شود حرارت محیط شما هدر نرود و صدای های محیط بیرون به ساختمان شما وارد نشود.

پنجره دوحالته
پنجره دو سه جداره ثابت به خاطر قیمت پایین دارای کاربرد بالایی نیز می باشد. در این پنجره یو پی وی سی چون ثابت است یراق آلات در آن استفاده نمی شود پس دارای کمترین اجزا نیز می باشد پس دارای کمترین آلودگی صوتی به دلیل فیکس بودن و نیز عایق در برابر گرما و سرما و گرد و غبار نیز می باشد. پنجره دو سه جداره ثابت را می توان پراستفاده ترین نوع یو پی وی سی نیز نام برد چون که در تمام مدل های ترکیبی کاربرد دارد و نیز در نواحی نورده به صورت دیواره نیز استفاده می شود. https://upvc.pro/همچنین در جاهایی که می خواهیم از نور به بهترین شکل استفاده کنیم مثل پوشش سقف های آلاچیقی که در این حالت بهترین عایق برای گرما و سرما نیز می باشد: این پنجره دو سه جداره ثابت می تواند به سه قسمت میانی و در طرفین دو باز شوی سایبانی و تک حالته کاربرد داشته باشد.
موارد استفاده از پنجره دو سه جداره ثابت :
استفاده از پنجره دو سه جداره ثابت در آلاچیق ها
استفاده در گلخانه های شیشه ای به عنوان سقف و دیواره
استفاده از پنجره دو سه جداره ثابت در سقف

پنجره دوجداره دوحالته

پنجره ها از نظر فن آوری ساخت به منظور بهبود کارایی و کاهش افت حرارتی به صورت زیر دسته بندی می شوند.
۱) پنجره هایی که لایه بین دو شیشه با گازهای خنثی پر شده است
۲) پنجره هایی که در آنها از اسپیسرهایی(Spacer) با ضریب انتقال حرارت هدایتی پائینی استفاده شده است
۳) پنجره های با پوشش شیشه Low-E و انتخاب طیفی https://upvc.pro/
۴مزایای استفاده از درب و پنجره های یو پی وی سی و پنجره دو سه جداره ثابت :
¨      مناسب در برابر سرما و گرما
¨      کاهش دهنده مناسب شدت صوت
¨      مانع نفوذ گرد و غبار و آلودگی های محیطی
¨      کاهش دهنده سرمایه گذاری اولیه و استهلاک سیستم گرمایشی در ساختمان
¨      تنوع اشکال بازشو و شکل پذیری متناسب با معماری و فضای ساختمان
نوع پروفیل پنجره دو سه جداره ثابت
در انتخاب پروفیل باید به اعتبار شرکت سازنده،‌ مناسب بودن نوع پروفیل با نیاز شما و اطمینان از عدم تغییر رنگ پروفیل upvc با گذشت زمان توجه بسیاری کرد. ازنکات قابل توجه در انتخاب پروفیل پ پنجره دو سه جداره ثابت  می توان موارد ذیل را نام برد.
• پروفیل UPVC سازگار با شرایط آب و هوایی ایران طراحی و ساخته شده باشد.
پروفیل ها باید حتما مخصوص شرایط آب و هوایی منطقه مود نظر ساخته شوند چرا که با توجه به سرد سیر یا گرمسیر بودن مناطق درصد مواد افزودنی به pvc تغییر می کند. نوع پی وی سی مصرفی در پنجره دو سه جداره ثابت  نیز بسیار مهم است.

X