درب و پنجره دو سه جداره سایبانی

windowdoubleglazed
استفاده از درب و پنجره دو سه جداره سایبانی در سرویس های بهداشتی و حمام رایج است.بازشو این پنجرهاز بغل به کمک لولاها به داخل و یا بیرون باز می شود. این پنجره ها همچنین  از عایق بسیار خوبی در مقابل اتلاف انرژی و ورود آلودگی صوتی برخوردار هستند. https://upvc.pro/


پنجره هلالی دوجداره

استفاده از درب و پنجره دو سه جداره سایبانی در سرویس های بهداشتی و حمام رایج است.بازشو این پنجره از بغل به کمک لولاها به داخل و یا بیرون باز می شود. این پنجره ها همچنین  از عایق بسیار خوبی در مقابل اتلاف انرژی و ورود آلودگی صوتی برخوردار هستند. https://upvc.pro/
این پنجره ها در یک جهت قابلیت باز شدن دارد؛ و به خاطر مدل باز شدن این نوع پنجره دو جداره که از پایین به بالا انجام  می شود، به درب و پنجره دو سه جداره سایبانی معروف شده است. معمولا از درب و پنجره دو سه جداره سایبانی در حمام ها و سرویس های بهداشتی استفاده فراوانی می شود. همچنین در بخش های بالایی یک نمای شیشه ای که ترکیبی از پنجره های مختلف می باشد، درب و پنجره دو سه جداره سایبانی استفاده می شود. می توان حرکت و باز شدن درب و پنجره دو سه جداره سایبانی را به صورت دلخواه تغییر داد؛ از بالا به پایین و یا از پایین به بالا. حتی می توان درب و پنجره دو سه جداره سایبانی مدلی سفارش را داد که یا به داخل باز شود و یا به خارج پس با توجه به نیاز خود در انتخاب نوع باز شدن پنجره هم دقت نمایید. نکته دیگری که در سفارش درب و پنجره دو سه جداره سایبانی باید دقت نمایید این است که از انتخاب های سایز های بزرگ برای این مدل پرهیز نمایید. زیرا معمولا با گذشت زمان باز و بسته شدن آن سخت تر می شود. ولی در سایز های کوچکتر می توان درب و پنجره دو سه جداره سایبانی را به راحتی باز بسته نمود.از درب و پنجره دو سه جداره سایبانی بیرون بازشو برای منازلی که سقف های شیروانی دارند در ابعاد بزرگتر ساخته و تولید می شوند. زیبایی و جلوگیری از اشغال فضا و نوع جالب بازشو این نوع پنجره ها دلایل اصلی استفاده از این پنجره ها می باشد. ترکیب استفاده این نوع از پنجره های یو پی وی سی با پنجره های ثابت نوع مرسوم آن می باشد که معمولا در سرویس ها و حمام مورد استفاده قرار می گیرند. https://upvc.pro/ پنجره دو جداره و سه جداره یو پی وی سی بهترین انتخاب برای هر ساختمان است زیرا مانع ورود بسیاری از آلاینده های صوتی و تنفسی نیز می باشد. نسل جدید پنجره دوجداره ، عایق گرما و سرما هستند و در برابر پوسیدگی، زنگ زدگی و همچنین در برابر ضربه های شدید مقاوم تر و سرعت نصب و تعویض پنجره های دوجداره upvc در مقایسه با مدل های معمولی بسیار بالاتر است. از دیگر مزایای درب و پنجره دو سه جداره سایبانی می توان:
استفاده و نگهداری آسان درب و پنجره دو سه جداره سایبانی
بازشو پنجره یو پی وی سی ما بسیار سبک وزن هستند. بنابراین می توان آنها را با حداقل تلاش بلند کرد. یو پی وی سی بادوام هرگز پوسیده نمی گردند, پوسیده پوسیده, ورقه ورقه و یا کنده نمی شوند. https://upvc.pro/همچنین گزینه ای دارند با عنوان شیشه های خود پاک شونده. طراحی بازشوها به صورتی است که تمیز کردن شیشه های بیرونی از داخل بسیار ساده است.


پروفیل چند چنبر، فضای ۱۶ میلی متری بین دو لایه شیشه پر شده با گاز آرگون و لنگه های به هم چسبیده در بازشو های پنجره یو پی وی سی ما، کمک می کنند که به سر و صداهای ناخواسته بیرونی اجازه ورود به داخل خانه را ندهیم.
درب و پنجره دو سه جداره سایبانی دارای منیت بیشتر
کلید قابل قفل شدن مرسوم توسط یک تقویت فولاد گالوانیزه ضمانت شده است که این کار جهت استحکام و امنیت بیشتر انجام گرفته است.ما جهت حفظ امنیت درب و پنجره های یو پی وی سی مطابق با استاندارد بریتانیا عمل می کنیم. یک محدودیت اختیاری هم وجود دارد که اجازه تهویه هوا به صورت امن را می دهد.
درب و پنجره دو سه جداره سایبانی ایده آل برای بازیافت:
پی وی سی یک ماده ایده آل برای بازیافت کردن است. در طول پروسه ساخت محصول، پی وی سی به راحتی به مواد بی مصرف تبدیل شده و سپس به محصولات جدیدی تبدیل می شود. ۹۹% از ضایعات ساخت وینیل، طی پروسه ای دوباره قابل استفاده خواهد بود. به علاوه، میلیون ها تن وینیل بعد از مصرف دوباره بازیافت میشوند. https://upvc.pro/
اثر کربنی: میزان کربن دی اکسید و ترکیبات کربن که به دلیل مصرف سوخت های فسیلی در هوا پخش می شود.
به دلیل سبک بودن پی وی سی نسبت به سایر مواد، سوخت کمتری جهت حمل و نقل آن مصرف می شود. بنابراین اثر کربنی را پایین می آورد.
مواد اولیه پی وی سی به موجودات صدمه ای نمی زند، مقاومت زیاد دارد و دیرتر خراب می شود و از آلودگی محیطی جلوگیری می کند. بنابراین پی وی سی جایگزین خوبی برای سایر مواد است.

X