پنجره دو سه جداره آکاردئونی

windowdoubleglazed
مکانیزم بسیار پیچیده بازشو پنجره دو سه جداره آکاردئونی, این پنجره را به انتخابی خاص تبدیل کرده است .این پنجره از نظر کارایی در مقابل اتلاف انرژی و ورود سرو صدا بیرون به داخل نیز عملکرد بسیار بالایی دارد. این نوع از پنجره ها جهت نصب در ویلاها که معماری های خاصی دارند بسیار مناسب است. https://upvc.pro/
 پنجره دو سه جداره آکاردئونی نیز همانگونه که در تعریف بالا گفتیم، برای باز  شدن بر روی یک محور جمع شده و در کنار هم قرار می گیرند؛ و برای بسته شدن هم با کشیدن این پنجره upvc  بر روی همان محور، به صورت افقی کنار هم قرار می گیرند. پنجره دو سه جداره آکاردئونی بسیار مناسب برای ساختمان هایی می باشد که در حالت باز شدن فضای مناسبی برای حرکت درب و پنجره در فضای اتاق موجود نمیباشد و موانعی در سر راه باز شدن وجود دارد. با این مدل از پنجره دو جداره می توانیم این مشکل را بر طرف نماییم. البته توجه داشته باشیم از پنجره دو سه جداره آکاردئونی فقط می توان در نمای شیشه ای بالاتر از سه متر بهره برد، و معمولا سازندگان پروفیل های upvc این نوع از درب و پنجره های دو جداره را پایین تر از سفارش 3 متر قبول نمی نمایند. پنجره دو سه جداره آکاردئونی همانند پنجره دوجداره فولکس واگن (Tilt & Slide) از نوع پنجره های دوجداره با یراق خاص محسوب می شود که در مقالات گذشته به تشریح و چگونگی کارکرد پنجره فولکس واگن پرداختیم و حال قصد داریم در این مقاله شما را با پنجره دوجداره با یراق آکاردئونی در سیستهمای upvc آشنا کنیم. https://upvc.pro/ در مقام قضاوت می بایست گفت پنجره دو سه جداره آکاردئونی نسبت به پنجره فولکس واگنی  دارای پیچیدگی های خاص بیشتری می باشد، چه در هنگام تولید و چه در هنگام نصب و اجرا و همچنین نوع کاربری و فواید این دو نوع پنجره دوجداره در ساختار با هم کاملا متفاوت است.
کاربرد پنجره دوجداره با یراق آکاردئونی:
پنجره دو سه جداره آکاردئونی عموما در مکانهایی با عرض بسیار زیاد استفاده می شوند که می تواند در اجرا بسیار بیشتر از پنجره فولکس واگنی باشد و جالب ترین مسئله در زمان وجود این پنجره این است که در هنگام نیاز شما می توانید کل پنجره و قسمتهای میانی ( اعم از پروفیل بازشو و یراق آلات و شیشه دوجداره ) را به سمت کناره ها هدایت کنید و این در حالی است که در مقابل دید شما فضای پشت پنجره به طور کامل قابل رویت می باشد و هیچ قسمتی از پنجره در دید شما نخواهد بود.
پنجره دو سه جداره آکاردئونی می تواند در خانه های ویلایی بسیار مفید باشد و جاذبه خاصی را به محل اجرای خود بدهد. همچنین این نوع پنجره می تواند در فصل زمستان فضای داخلی را کاملا ایزوله کند و در فصول دیگر در صورت باز کردن بازشو ها فضایی با دید کامل را در محل ایجاد کند.
با توجه به تنوع در معماری و سلایق در ایجاد دکوراسیون می تواند ارتفاع و عرض محل استقرار این گونه پنجره دوجداره متفاوت باشد که در نتیجه نوع تقسیم بندی و قطعات استفاده شده در پنجره با توجه به استانداردها متغییر می شود. بسیار حائز اهمیت است که در صورت درخواست برای اجرا و استفاده از پنجره دو سه جداره آکاردئونی از مشاوره کامل تولید کننده و نظرات کارشناسی آنها استفاده کنید تا بهترین نوع طراحی چه از نظر کاربردی و چه از نظر زیبایی و ایمنی برای شما صورت پذیرد. https://upvc.pro/ همچنین استفاده از نوع یراق مصرفی و پروفیل یو پی وی سی پنجره دوجداره و نحوه تولید صحیح و اجرای آن بسیار حائز اهمیت است و در صورت رعایت نشدن هر کدام از آنها می تواند عدم رضایتمندی شما را در آینده به وجود آورد. همچنین این شرکت در تولید پنجره دو سه جداره آکاردئونی خود از معتبرترین یراق آلات روز دنیا از جمله یراق روتو (ROTO) آلمان استفاده می کند.

پنجره یو پی وی سی ارزان قیمت
خصوصیات پنجره دو سه جداره آکاردئونی:
• عایق صوتی تا ۷۰% با استفاده از شیشه های دوجداره در پنجره دوجداره آکاردئونی
• جلوگیری از اتلاف انرژیهای سرمایشی و گرمایشی ساختمان تا ۴۵%
• جلوگیری از ورود گرد و غبار و سایر آلودگیهای محیطی با استفاده از پنجره دوجداره آکاردئونی
• بدون لرزش و صدا با استفاده از یراق آلات مدرن
• منطبق با هرگونه یراق آلات و آکسسوار https://upvc.pro/
• ۱۵ سال بیمه نامه در برابر تغییرات رنگ ، تغییر شکل ، تغییر فرم و ترک خوردگی 
نحوه نگهداری از پنجره دوجداره  و یراق آلات
عملکرد روان یراق درب و پنجره دو سه جداره آکاردئونی 
عملکرد روان پنجره دو سه جداره آکاردئونی را می توان به وسیله باز و بسته کردن و حرکت دستگیره آن ارزیابی کرد. شما می توانید با روغن کاری تمامی لولا ها و قطعات بازشو پنجره دوجداره عملکرد روان پنجره دوجداره را افزایش دهید و در نتیجه عمر یراق آلات افزایش پیدا می کند.
رگلاژ پنجره دو سه جداره آکاردئونی می بایست توسط شرکت های تولید کننده معتبرصورت پذیرد زیرا رگلاژ نامناسب یراق آلات می تواند باعث شود پنجره دوجداره یو پی وی سی عملکرد مطلوب را نداشته باشد.
محکم و ثابت بودن یراق آلات پنجره دو سه جداره آکاردئونی 
در نحوه نگهداره از پنجره دو سه جداره آکاردئونی , کارایی, میزان امنیتی و عملکرد یک پنجره دوجداره به محکم بودن یراق آلات آن بستگی دارد.


X