پنجره دو سه جداره با یراق ترک

windowdoubleglazed
یراق ترک جزء بهترین و با کیفیت ترین یراق آلات ترکیه ای می باشد که تا به امروز توانسته است در بازارهای جهانی حضور پر رنگی داشته باشد و گواهی نامه های بسیاری را دریافت نماید. شرکت ما ارائه کننده پنجره دو سه جداره با یراق ترک به سراسر ایران می باشد. https://upvc.pro/

یراق پنجره

یراق ترک جزء بهترین و با کیفیت ترین یراق آلات ترکیه ای می باشد که تا به امروز توانسته است در بازارهای جهانی حضور پر رنگی داشته باشد و گواهی نامه های بسیاری را دریافت نماید. شرکت ما ارائه کننده پنجره دو سه جداره با یراق ترک به سراسر ایران می باشد. https://upvc.pro/
یراق آلات در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، با افزایش استقبال از پنجره دو سه جداره با یراق ترک راه خود را به ایران باز کرده و دارای نمایندگی های متعددی در سطح کشور می باشد. لازم به ذکر است که در صورت بروز هر مشکل برای یراق آلات، امکان تعمیر و تعویض آن وجود دارد و جای هیچ نگرانی نیست چرا که بعد از تعمیرات کارایی در و پنجره دو سه جداره با یراق ترک باز میگردد. پنجره دو سه جداره با یراق ترک نیز دارای طول عمر زیادی هستند و اگر از جنس مرغوب برای تولید استفاده شده باشند برای سالیان متوالی به درستی کار خواهند کرد، زمانی که یراق الات درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی دچار ایراد می شوند تمام کارایی در و پنجره دو جداره دچار مشکل می شود و امکان باز و بسته کردن دستگیره وجود ندارد و اسپانیولت نیز برای قفل کردن لنگه در پروفیل قاب ناتوان می شود، نکته قابل توجه این است که در صورت بروز هر گونه مشکل و خرابی می توان پنجره دو سه جداره با یراق ترک را تعویض کرد و جای هیچ گونه نگرانی نیست. https://upvc.pro/ قاعدتاً می بایست پنجره دو سه جداره با یراق ترک به گونه ای عمل کند که باز و بسته شدن پنجره به نرمی و آسانی با کمترین فشار فیزیکی ممکن به دستگیره صورت پذیرد تا انسان بتواند به راحتی از نوع باشوهای پنجره upvc استفاده نماید.
یراق الات روتو المان

تاثیر یراق بر قیمت پنجره دو سه جداره با یراق ترک 
بعد از پروفیل دومین عامل تاثیر گزار بر قیمت پنجره دوجداره با یراق ترک، یراق پنجره upvc می باشد. یراق دارای اجزای متعددی شامل لولاها، اسپانیولت و دستگیره می باشد. هنگام خرید پنجره دوجداره دقت فرمایید که لولاها، دستگیره و اسپانیولت، همگی از یک برند باشند و علامت تجاری آن برند بر روی آن حک شده باشد.قیمت یراق براساس کشور تولیدکننده آن متفاوت است، بیشترین قیمت یراق آلات درب و پنجره دوسه جداره upvc مربوط به یراق آلات  شرکت Roto آلمان می باشد که برحسب دوحالته، تک حالته، اورهانگ، فولکس واگنی و یا کشویی متفاوت است. پنجره دو سه جداره با یراق ترک موجود در بازار از کیفیت متوسط برخوردار هستند مثل یراق Vorne و یا Vhs که ساخت کشور ترکیه می باشند و از یراق آلات گرید A ترکیه می باشند.
ویژگیهای پنجره دو سه جداره با یراق ترک 
۱- استحکام ۲- زیبایی فوق‌العاده ۳- صرفه جوئی در مصرف انرژی تا ۴۰% ۴- کاهش آلودگی صوتی تا میزان ۵- پائین بودن ضریب انتقال حرارتی ۶- حفظ محیط زیست از طریق بازیافت ۷- مانع ورود گردو غبار و دود و گازهای موجود از محیط بیرون به داخل ۸- مقاوم در برابر شرایط مختلف آب و هوایی https://upvc.pro/ ۹- مقاوم در مقابل نفوذ اشعه ماوراء بنفش خورشید ۱۰- عدم اشتعال در هنگام آتش سوزی و حریق ۱۱- مقاوم در برابر زنگ زدگی ،خوردگی و رطوبت هوا ۱۲- ایمن در برابر سرقت ۱۳- بی نیاز به صرف هزینه رنگ آمیزی 
مقاومت پنجره دو سه جداره با یراق ترک در برابر هرگونه آب و هوا و خوردگی:
با توجه به متنوع بودن آب و هوای منطقه کشور ما و همچنین وجود سرما و گرما، رطوبت و بارندگی می بایست یراق انتخابی در برابر مسائل یاد شده مقاوم باشد تا باعث خوردگی یراق و یا درگیری بین قطعات یراق در پنجره  دوجداره یو پی وی سی در مدت زمان نگردد.
پنجره ترکیه ای تاروس

پروفیل یو پی وی سی ترک تاروس نیز در بین تعدادی از فعالان ساخت درب ها و پنجره های دو جداره یو پی وی سی طرفدار دارد. این کمپانی نیز در ایران دارای نمایندگی فروش است؛ اما در سالهای اخیر با توجه به کیفیت بالای محصولات داخلی، حضور این برند نیز در ایران کمرنگ تر از گذشته شده است.
زمینه های فعالیت ما با پنجره دو سه جداره با یراق ترک 
نمایندگی رسمی پخش و فروش پروفیل های درب و پنجره های دو سه جداره یو پی وی سی ترکیه فروش انواع پروفیل های رنگی و سفید ۴ کاناله گسکت دار درجه یک ترکیه (با قیمت مناسب) طراحی و آنالیز درب و پنجره های دوجداره با نرم افزار مخصوص یو پی وی سی تولید انواع درب و پنجره های دوجداره یوپی وی سی تولید شیشه های دوجداره مشاوره و راه اندازی کارگاه درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی فروش درب و پنجره های دوسه جداره ترکیه ای با قیمت مناسب. https://upvc.pro/ شرکت پنجره سعی کرده برای تکمیل سبد کالایی خود و حضور در پروژه های مختلف شهری و ارضای نیاز سلایق مختلف پنجره دو سه جداره با یراق ترک از پروفیل هایی ترکیه ایی نیز استفاده نماید اما در این میان استانداردهایی برای استفاده از این پروفیل ها تعریف نموده که علاوه بر قیمت مناسب به استاندارد نیز نزدیک باشد تا خریدار در مدت کوتاهی مجبور به تعویض این پنجره ها نباشد. شرکت پنجره با هدف و رسالت ایجاد مجتمع صنعتی انبوه سازی ساختمان های پیش ساخته با استفاده از دانش روز و فن آوری مدرن روز آمد پایه گذاری گردید. صنایع انبوه سازی ساختمان های پیش ساخته با تکیه بر دانش روز و استانداردهای جدید بین المللی با استفاده از فن آوری روز آمد کشورهای صنعتی اروپا تعریف و تدوین گردید .

X