نمایندگی پنجره دو سه جداره ترک

windowdoubleglazed
نمایندگی پنجره دو سه جداره ترک در سراسرایران مشغول فعالیت می باشند. در پنجره دو سه جداره ترک بدلیل رعایت استاندارد های لازم و همچنین قیمت مناسب بسیار مورد توجه و استفاده عموم مردم قرار گرفته است.زیرا با خریداری پنجره دو سه جداره ترک, در مدت کوتاهی مجبور به تعویض آن نیستید. https://upvc.pro/

پنجره ترکیه ای تاروس

نمایندگی پنجره دو سه جداره ترک در سراسرایران مشغول فعالیت می باشند. در پنجره دو سه جداره ترک بدلیل رعایت استاندارد های لازم و همچنین قیمت مناسب بسیار مورد توجه و استفاده عموم مردم قرار گرفته است.زیرا با خریداری پنجره دو سه جداره ترک, در مدت کوتاهی مجبور به تعویض آن نیستید. https://upvc.pro/
با افزایش استقبال از نمایندگی  پنجره دو سه جداره ترک ، پروفیل های ترک راه خود را به ایران باز کردند. هرچند پس از سال ۱۳۸۵ و با ایجاد کارخانه های تولید پروفیل یو پی وی سی در کشور ، کم کم این پروفیل ها جای خود را به پروفیل های ایرانی دادند ولی هنوز هم بدلیل قیمت کمتر در ایران پروفیل های ترک تاروس مورد استفاده قرار می گیرند. نمایندگی پنجره دو سه جداره ترک سعی کرده برای تکمیل سبد کالایی خود و حضور در پروژه های مختلف شهری و ارضای نیاز سلایق مختلف از پروفیل هایی ترکیه ای تاروس نیز استفاده نماید اما در این میان استانداردهایی برای استفاده از این پروفیل ها تعریف نموده که علاوه بر قیمت مناسب به استاندارد نیز نزدیک باشد تا خریدار در مدت کوتاهی مجبور به تعویض این پنجره ها نباشد.
یک برند ترکیه ای معتبر در صنعت پروفیل یو پی وی سی ترک نام دارد. کمپانی تاروس جزء تولید کنندگان انواع پروفیل های یو پی وی سی می باشد، که محصولات خود را تحت لیسانس کشور آلمان به سایر کشور ها، از جمله ایران صادر می نماید.پروفیل یو پی وی سی ترکیه ای تاروس نیز در بین تعدادی از فعالان ساخت درب ها و پنجره های دو جداره یو پی وی سی طرفدار دارد. این کمپانی نیز در ایران دارای نمایندگی فروش است؛ اما در سالهای اخیر با توجه به کیفیت بالای محصولات داخلی، حضور این برند نیز در ایران کمرنگ تر از گذشته شده است.
چه عواملی بر قیمت در ب و پنجره در نمایندگی پنجره دو سه جداره ترک تاثیر میگذارند ؟
۱- پروفیل درب و  پنجره دو سه جداره ترک 
۲- یراق آلات درب و  پنجره دو سه جداره ترک  
۳- شیشه های دوجداره دستی و یا کارگاهی
۴- فرآیند تولید درب و  پنجره دو سه جداره ترک  
ما در تولید پروفیل های خود از فناوری های روز دنیا استفاده می کنیم و با حساسیتی که در انتخاب مواد اولیه داریم, تلاش می کنیم کیفیت بسیار مناسبی را به بازار عرضه کنیم. اما غیر از این شرکت پنجره از این مزیت بهره می برد که کاملا بر سرمایه شخصی خود متکی است، به این معنی که در این سال ها هیچ نوع وام و یا تسهیلات بانکی دریافت نکرده است. بنا بر این افت و خیز بازار نمی تواند بر کیفیت و قیمت محصولات نمایندگی پنجره دو سه جداره ترک تاثیری بگذارد. https://upvc.pro/ در نتیجه قیمت ما همواره ثابت بوده و به راحتی می توانیم از نظر کیفیت و قیمت با همه پروفیل های بازار رقابت کنیم. از سوی دیگر به دلیل بومی بودن نیروی کار ما و همچنین به این خاطر که ما مواد اولیه را به صورت کاملا نقدی خریداری می کنیم، از توان رقابتی بسیار بالایی برخوردار هستیم.
دلایل بسیار زیادی وجود دارند که باعث افت شدید کیفیت در صنعت یو پی وی سی شده است. یکی از دلایل عمده این است که در ایران هر حرفه ای که قدری سود ده باشد، افراد بسیاری بدون داشتن تخصص های لازم به سوی آن سرازیر می شوند. https://upvc.pro/ از سوی دیگر واردات هر گونه پروفیل های بی کیفیت خارجی نیز لطمات بسیاری به صنعت وارد کرده است.

انواع پروفیل در نمایندگی پنجره دو سه جداره ترک 
در بازار ۵ مدل پروفیل از لحاظ اعتبار و کیفیت موجود می باشد:
۱– پروفیل های آلمانی وارداتی از قبیل: VISTABEST- VEKA – SALAMANDR- BROGMAN و …
۲– پروفیل های ایرانی با مواد افزدونی آلمان یا اتریش با وزن استاندارد مانند:  -بوتیا – سیندژ – همارشتن
۳– پروفیل های ترک درجه یک با رعایت وزن استاندارد مانند: TEKNO PLAST- SHEFFER- FISHER – WINHOUSE- WINTECH
۴– پروفیل های ایرانی با مواد افزدونی ترکیه یا چین با وزن پائین تر مانند: ABI – HOFMAN- LG – C-one – AVERTA- ARIA IDEAL- MAJOL و ….
۵– پروفیل های ترک درجه ۲ با وزن پائین تر مانند AKAPEN – ROTOLINE  و ….
یراق الات نمایندگی پنجره دو سه جداره ترک نیز دارای طول عمر زیادی هستند و اگر از جنس مرغوب برای تولید استفاده شده باشند برای سالیان متوالی به درستی کار خواهند کرد، زمانی که یراق الات درب و  پنجره دو سه جداره ترک  دچار ایراد می شوند تمام کارایی درب و پنجره دوجداره دچار مشکل می شود و امکان باز و بسته کردن دستگیره وجود ندارد و اسپانیولت نیز برای قفل کردن لنگه در پروفیل قاب ناتوان می شود، نکته قابل توجه این است که در صورت بروز هر گونه مشکل و خرابی می توان یراق الات را تعویض کرد و جای هیچ گونه نگرانی نیست . https://upvc.pro/ برای تمیز کردن پنجره ها می توانید از مخلوط آب و صابون استفاده کنید تا بدون باقی گذاشتن اثر گردو غبار، پنجره ها را براق سازد با توجه به تنوع یراق آلات در نظر گرفته شده، جهت پنجره های UPVC ، می بایست دستور العمل های مفیدی که از طرف سازنده در خصوص نحوه استفاده از آن ها ارائه می گردد، به دقت صورت پذیرد تا در صورت بروز هر گونه مشکل، بتوان آن را بر طرف کرد.
رعایت نکات فنی در مونتاژ پنجره دو سه جداره ترک 
۱. در هنگام مونتاژ دو عدد شیار تخلیه آب از داخل پروفیل یو پی وی سی ایجاد می شود.نکته: هر پروفیلی اعم از فریم، سش و مولیون که به عنوان چهارچوب اصلی پنجره ساخته شده است، قاب در نظر گرفته می شود.
۲. شیار تخلیه آب در پروفیل میانی ثابت (مولیون) افقی زیر بازشو (هم راستا با شیار تخلیه فریم در نمای بیرون) تعبیه شود.
۳. فاصله شیار تخلیه از گوشه داخل قاب با در نظر گرفتن تقارن (از هر طرف ۳ تا ۱۰ سانتی متر) رعایت شود.
۴. شیار تخلیه آب از نمای بیرون قاب تعبیه شود (شیار تخلیه بیرون و داخل حداقل ۲/۵ سانتیمتر با یکدیگر فاصله داشته باشد):– تا عرض ۶۰ سانتی متر یک عدد در وسط قاب– تا عرض ۲۰۰ سانتی متر دو عدد در کناره های قاب– تا عرض ۳۰۰ سانتیمتر سه عدد ( تقارن حفظ شود.)و بدین گونه به ازای هر ۱۰۰ سانتی متر افزایش عرض، یک شیار اضافه شود.الزامات فنی و تولید نصب درب پنجره دو سه جداره ترک.


X