پنجره دو سه جداره استاندارد

windowdoubleglazed
پنجره های دو سه جداره استاندارد علاوه براینکه عایق مناسبی در برابر حرارت هستند مانع ورود گرد و غبار نیز می شوند.همچنین سازندگان این دسته از درب و پنجره ها باید در ساخت و تولید به استاندارد های امنیتی نیز توجه ویژه ای داشته باشند.


رنگ بندی پنجره دوجداره لمینت

پنجره های دو سه جداره استاندارد علاوه براینکه عایق مناسبی در برابر حرارت هستند مانع ورود گرد و غبار نیز می شوند.همچنین سازندگان این دسته از درب و پنجره ها باید در ساخت و تولید به استاندارد های امنیتی نیز توجه ویژه ای کنند.

در استانداردهای تولید در و پنجره  دوجداره مورد دیگر، استانداردهای امنیتی و ضدسرقت بودن آنهاست. دربها و پنجره‌هایی که در تراز همکف یا نزدیک به آن قرار دارند، از بیشترین ریسک ورود سارقین برخوردار هستند. متأسفانه اگر بازشوها از تمهیدات امنیتی و قفلهای مناسب برخوردارش نباشند، تهدید بزرگی برای ساکنین، کاربران و اموال آنها محسوب می‌شوند در واقع نصب یک پایان خوب برای یک پنجره دو سه جداره استاندارد می باشد. این شرکت https://upvc.pro/ آماده همکاری و ارائه خدمات مختلف به مشتریان گرامی می باشد.


تعویض پنجره ویستابست


از مشخصات شیشه دو سه جداره استاندارد برای پنجره upvc  می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده از شیشه های فلوت و درجه A در پنجره upvc

وجود هرگونه خال, جوش, خط و خش و یا عدم دید شفاف نشان دهنده این موضوع است که لایه های شیشه دوجداره پنجره upvc  گرید A نمی باشد و از شیشه درجه B و یا شیشه شیت استفاده شده است.استفاده از اسپیسر آلومینیومی یکپارچه و استفاده از چسب اولیه تزریقی.

پنجره دو سه جداره استاندارد  https://upvc.pro/ شامل گزینه های زیر می باشد:

✔ یراق آلات پنجره دو سه جداره استاندارد                                                                                               

✔ پروفیل پنجره دو سه جداره استاندارد

✔ شیشه دو جداره

1- یراق آلات پنجره دو سه جداره استاندارد :

یراق آلات پنجره دو سه جداره استاندارد در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند. یراق آلات کاربردی در صنعت درب و پنجره دو جداره upvc   https://upvc.pro/ شامل تک حالته، دو حاته، کشویی و فولکس واگنی می باشد. اگر یراقی می خواهید که هم از لحاظ کیفی، قیمت و همچنین کارایی در بالاترین سطح باشد، ما یراق دو حالته را به شما پیشنهاد میکنیم. پیشرفت تکنولوژی از قبیل قفل و یراق آلات درب و پنجره  دو جداره یو پی وی سی  آنها را از لحاظ امنیت در تراز بالایی قرار داده است. طرح های زیبا و ایمن این یراق آلات به طوری است که درب و پنجر دوجداره را از چهار جهت قفل کرده و امنیتی فوق العاده به آن می دهد و براحتی فقط با یک چرخش یک دستگیره پنجره یا درب بوسیله قفل هایی به شکل قارچی به قابهایشان محکم گردندکه سبب ایمنی بالای درب و پنجره های دو جداره یوپی وی سی می گردد                     

2-. پروفیل پنجره دو سه جداره استاندارد :

مهمترین عامل از لحاظ کیفی و قیمت نهایی ساخت درب و  پنجره دو سه جداره جنس و نوع پروفیل مصرف شده در آن می باشد. چرا که یک پنجره با پروفیل نامرغوب یا مرغوب از لحاظ شکل ظاهری برای مصرف کننده عام قابل تشخیص نمی باشد، اما مشکلاتی را با گذشت زمان برای خریداران و مصرف کنندگان ایفا می کند. از جمله این مشکلات تغییر رنگ و شکستگی پروفیل و یا حتی تغییر شکل و افتادگی پنجره دو جداره از حالت عادی می باشد .

3- شیشه دو جداره پنجره یو پی وی سی:

مهم ترین مشخصات یک شیشه دو جداره استاتدارد گاز آرگون تزریق شده در آن است چرا که بهبود دهنده عایق صوتی و حرارتی است دوم اینکه در شیشه رنگی یا رفلکس گاز آرگون اجازه اثر گذاری اکسیژن بر کیفیت رفلکس شیشه را نمیدهدشیشه دوجداره استاندارد


مراحل استاندارد تعویض  پنجره دو سه جداره upvc از ابتدا تا انتها کار https://upvc.pro/

۱- تمیز کردن درگاه نصب مورد نظر

۲- نصب استاندارد  پنجره دو سه جداره و تراز کردن صحیح آن

هنگام نصب  پنجره دو سه جداره چهارچوب پنجره upvc با رعایت فاصله یکسان از طرفین درگاه در محل خود قرار می گیرد. انجام تراز  پنجره دو سه جداره یو پی وی سی از مهمترین و اصلی ترین بخش های عملیات نصب به شمار می آید، چرا که صحت عملکرد قسمتهای متحرک و یراق آلات به تراز چهارچوب بستگی دارد.

۳- انجام سوراخ کاری های لازم و مورد نیاز

۴- چک کردن پنجره، یراق آلات و شیشه و باز و بسته کردن و رفع ایرادهای احتمالی که بعد از نصب پنجره ممکن است ایجاد شود.

۵- ثابت کردن درب و  پنجره دو سه جداره در محل نصب با استفاده از پیچهای مقاوم و با بالاتربن کیفیت


X