درب و پنجره دو سه جداره جدید

windowdoubleglazed
درب و پنجره دو سه جداره جدید بهترین جایگزین برای درب و پنجره های قدیمی اعم از آهنی, چوبی, آلومینیومی می باشند درب و پنجره دو سه جداره جدید به دلیل ساختار خاص و منحصر به فردی که دارای می باشد از ورود صدا, گردو خاک به داخل ساختمان جلوگیری می نماید.

آزمایشات مربوط به پروفیل تولیدی

درب و پنجره دو سه جداره جدید بهترین جایگزین برای درب و پنجره های قدیمی اعم از آهنی, چوبی, آلومینیومی می باشند درب و پنجره دو سه جداره جدید به دلیل ساختار خاص و منحصر به فردی که دارای می باشد از ورود صدا, گردو خاک به داخل ساختمان جلوگیری می نماید.
این نوع یراق در اجرای درب و پنجره دو سه جداره جدید فولکس واگنی با ارتفاع و عرض و وزن بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. که عموما شما قادر خواهید بود بیشترین اندازه شیشه ( بهترین ویو ) و کمترین بازشو و تقسیم بندی را در این پنجره مشاهده کنید. در درب و پنجره دو سه جداره جدید فولکس واگنی فول اتومات شما با کمترین فشار فیزکی ممکنه بر روی دستگیره می توانید بزرگترین بازشوها را باز و بسته نمایید بدون هیچگونه محدودیت و یا خطری.قابل به ذکر است در اجرای درب و پنجره دو سه جداره جدید فولکس واگنی می بایست کارشناسی کامل توسط شرکت تولید کننده صورت پذیرد تا بهترین نوع کاربری و اجرا طراحی شده و همچنین مشخص گردد در اجرا می بایست از کدام نوع یراق فولکس واگنی استفاده گردد تا بهترین کاربری حاصل گردد.

پنجره دوجداره استاندارد
درب و پنجره دو سه جداره جدید کشویی
سیستم بازشوی درب و پنجره دوجداره جدید کشویی به صورت ریلی و مانند پنجره های آلومینیومی در هر دو جهت چپ و راست می‌باشد. درب و پنجره دو جداره جدید یو پی وی سی کشویی خود به دو نوع، پنجره دو جداره کشویی تک ریل و جفت ریل تقسیم بندی می شود. یکی درب و پنجره دو سه جداره جدید، پنجره دوجداره کشویی است که در کشور ما به علت سابقه پنجره های قدیمی کشویی طرفداران خود را دارد. شاید بیشترین علت در این موضوع را بتوان کاربری پنجره کشویی را نسبت به پنجره لولایی دانست، اینکه پنجره کشویی https://upvc.pro/ هیچ فضایی را اشغال نمی کند و به راحتی به موازات بر روی لنگه کناری خود حرکت می کند.
نکات قبل از نصب درب و پنجره دوجداره جدید
درب و پنجره دو سه جداره جدید این قابلیت را دارند، که روی سازه های آجری – سیمانی و… نصب شوند همچنین درب و پنجره دوجداره جدید قابلیت نصب روی قاب های فلزی را دارند. البته باید توجه داشت که یکی از مراحل مهم ،ساخت و جایگذاری پروفیل فلزی به ضخامت حدود ۵۰ میلیمتر است که این کار باعث نصب سریعتر و کم هزینه تر شدن درب و پنجره دو سه جداره جدید https://upvc.pro/ می شود.
یکی دیگر از مراحل مهم ساخت درب و پنجره دو سه جداره جدید اندازه گیری دقیق درگاه پنجره توسط ابزار دقیق مانند متر های لیزری و یا نواری می باشد.
دیگر قسمت در مراحل ساخت درب و پنجره دو سه جداره جدید طراحی درب و پنجره دوجداره جدید است که به وسیله نرم افزارهای دقیق انجام میگیرد که پیشنهاد قیمت به مشتری و همچنین زمانبندی و برنامه تولید به بخش مونتاژ توسط همین نرم افزار انجام می گیرد.

تعویض و نصب پنجره دوجداره
مرحله دیگر از مراحل قبل از نصب درب و پنجره دو سه جداره جدید مونتاژ است که ابتدا با توجه به نوع سفارش درب و پنجره دو سه جداره جدید پروفیل مورد نظر انتخاب میشود و سپس پروفیل گالوانیزه که برای تقویت پروفیل دوجداره به کار میرود برش داده میشود و سپس درون آن محکم میشود و در آخرین مرحله یراق آلات و دستگیره روی پروفیل تعبیه میشود و یراق آلات روی درب و پنجره دوجداره جدید نصب میگردد. . https://upvc.pro/ این شرکت قادر به مشاوره به مشتریان گرامی جهت تولید و اجرای درب و پنجره دو سه جداره جدید فولکس واگنی یا Tilt & Slide می باشد.X