پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید از کیفیت بهتری برخوردار است و به ندرت دچار خرابی می شود که البته در صورت بروز هر مشکلی برای یراق آلات پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید ، امکان تعمیر و تعویض آن وجود دارد و جای هیچ نگرانی نیست و بعد از تعمیرات و یا تعویض کارایی پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید به حالت اولیه خود باز می گردد.

درب دوجداره فرانسوی

پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید از کیفیت بهتری برخوردار است و به ندرت دچار خرابی می شود که البته در صورت بروز هر مشکلی برای یراق آلات پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید ، امکان تعمیر و تعویض آن وجود دارد و جای هیچ نگرانی نیست و بعد از تعمیرات و یا تعویض کارایی پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید به حالت اولیه خود باز می گردد.
پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید یا همان دو لنگه بازشو که در برخی مواقع آن را T هم می نامند از زیبا ترین و پر کاربرد ترین پنجره های upvc می باشد. پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید دارای دو لنگه پنجره بازشو می باشد که در خلاف جهت یکدیگر باز می شوند و به دلیل زیبایی و عمق دید بالا بسیار در اتاق های نشیمن و همچنین ویلا ها کارایی دارد.یکی از ویژگی های پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید این است که بر خلاف دیگر پنجره های دو لنگه هر کدام از لنگه های آن می تواند به تنهایی و به صورت مستقل باز شود ، ویژگی دیگر آن این است که زمانی که دو لنگه آن باز شود هیچ گونه مانعی برای دید شما وجود ندارد و بیشترین زاویه دید را به شما می دهد. بسیاری از مردم به دلیل قابلیت باز شدن هر دو لنگه این پنجره ها نگران عایق بودن آنها هستند ولی شرکت با استفاده از پروفیل ها و عایق بند های پیشرفته این مشکل را کاملا حل کرده است. https://upvc.pro/ شرکت پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید از لحاظ کیفیت و عایق بندی جزء برندترین محصولات یراق آلات درب و پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید در تمام دنیا محسوب می شوند.یراق آلات در نحوه عملکرد و نوع پنجره نقش اساسی را ایفا می کند، برای مثال در پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید دوحالته و هچنین در نوع فولکس واگنی از یراق آلات پیچیده با کارایی خاص استفاده شده است که برای نصب , تعویض , تعمیر و یا رگلاژ نیاز به تخصص دارد.


مزایای پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید
۱- قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید
۲- زیبایی منحصر به فرد درب پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید
۳– قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی درب پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید وجود دارد
۴– درب و پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید را می‌توان بیشتر در نماهای بیرونی آپارتمان‌ها، ویلاها و ساختمان‌های اداری و… به کار برد.
۵– پایین بودن قیمت پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید
عوامل زیادی برای ماندگاری پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید و آالومینیوم وجود دارد که یکی از این موارد یراق آلات می باشند که در حال حاضر در برندهای مختلف آلمانی , ترک و ایرانی در بازار به عنوان بهترین با کارایی بالا شناخته می شوند، اما طریقه متصل کردن بر روی پروفیل و استفاده از آن نقش بیشتری برای ماندگاری ایفا می کنند.
پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید دوحالته
بازشو پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید باز شدن روی دو محور افقی و عمودی با یک دستگیره است. پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید با توجه به اینکه در درون ساختمان قرار دارد اغلب در جایی نصب می شود که نیاز به جابجایی هوا است مانند آشپزخانه. یراق آلات آلمانی (روتو-شورینگ) برای این نوع از پنجره یو پی وی سی بهتر است. با توجه به مکان قرار گیری این پنجره و بازشوی آن در هنگام باز و بسته شدن به فضای کمتری نیاز است و دارای مزایای زیر می باشد. https://upvc.pro/

درب و پنجره دوجداره فرانسوی

الف)دارای امنیت بالا با توجه به یراق آلات به کار رفته
ب)مخفی و پنهان بودن یراق آلات زیر محور سش یا بازشو
ج)قابلیت رگلاژ راحت پنجره دو سه جداره فرانسوی جدید
د)امنیت و راحتی در باز و بسته شدن توسط کودکان
همانطور که درشکل ملاحظه می کنید این پنجره یک پنجره دوحالته است که درقسمت سمت چپ تصویر پنجره درحالت بسته قراردارد و می توان با چرخاندن دستگیره به میزان ۴۵ درجه پنجره را از بالا باز کرد که در وسط تصویر به خوبی قابل ملاحظه می باشد و به همین ترتیب اگر دستگیره را ۴۵ درجهت دیگر به سمت بالا بچرخانیم پنجره کامل باز می شود که در سمت راست تصویر مشاهده میگردد.


X