پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست از معروف ترین برندهای یو پی وی سی در سطح کشور می باشند که در رقابت شدیدی می باشند. پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست بدلیل کارایی زیاد و عایق بندی مناسب و طول عمر بالا دارای طرفداران بسیاری در سطح ایران و جهان می باشند.

پنجره upvc

پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست از معروف ترین برندهای یو پی وی سی در سطح کشور می باشند که در رقابت شدیدی می باشند. پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست بدلیل کارایی زیاد و عایق بندی مناسب و طول عمر بالا دارای طرفداران بسیاری در سطح ایران و جهان می باشند.
پروفیل های یو پی وی سی موجود در بازار ایران https://upvc.pro را می توان به پروفیل های تولید داخل و پروفیل های وارداتی از خارج دسته بندی کرد. از جمله بهترین پروفیل های درب و پنجره دو سه جداره تولید داخل می توان پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست را نام برد که از نظر کیفیت, استاندارد و رضایت مشتریان دارای رتبه بالایی می باشند.برخی مشتریان هنگام خرید درب و پنجره دو سه جداره یو پی وی سی با این سوال مواجه می شوند که پنجره دو سه جداره وین تک بهتر است یا ویستا بست در این مطلب به ویژگی های هر یک بصورت جداگانه پرداخته ایم.
ویژگی های مهم پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک WINTECH
قیمت مناسب پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست
پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست مطابق با آب و هوای کشور
پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست دارای مدل های مختلف از لحاظ سایز بندی
امکان تهیه پنجره دو سه جداره وین تک در رنگ های مختلف بصورت پوشش لمینت
ساخته شده از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه اروپایی پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست
درب و پنجره دوجداره وین تک

قیمت پنجره دو سه جداره وین تک https://upvc.pro
اگر شما هم قسط خرید پنجره دو سه جداره وین تک WINTECH را دارید توصیه می کنیم این مطلب را با دقت مطالعه نمایید. متاسفانه در میان برخی از نمایندگی هایپنجره دو سه جداره وین تک تفاوت قیمت فاحشی مشاهده می شود که این مسئله با کیفیت رابطه مستقیم دارد زیرا برخی از آن ها با پایین آوردن کیفیت پنجره دو سه جداره وین تک, قیمت را نیز کاهش می دهند.
از پارامترهای مهم در تعیین قیمت پنجره دو سه جداره وین تک WINTECH می توان به پروفیل گالوانیزه مورد استفاده, لاستیک درزبندی, نوع و جنس شیشه, نحوه تولید و نصب پنجره دو سه جداره وین تک اشاره کرد که سازنده می تواند بدون اینکه خریدار متوجه شود کیفیت آنها را پایین بیاورد. در کارخانه جات صنعتی وین تک در ایران جهت افزایش تنوع محصولات و پاسخ گویی به سلیقه مختلف مشتریان و برطرف کردن نیازهای معماران در طراحی نماهای ساختمانها، اقدام به تولید پروفیل با پوشش رنگی لمینت نموده است که از شرکت های معتنر اروپایی از قبیل RENOLIT تهیه میگردد.
ویژگی های مهم پروفیل پنجره دو سه جداره ویستا بست VISTABEST
پروفیل درب و پنجره دو سه جداره ویستا بست https://upvc.pro قیمت بالاتری نسبت به مابقی پروفیل ها دارد اما در مقابل از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار می باشد.
اخذ گواهینامه کیفیت از رال RAL آلمان و دریافت تاییدیه کیفیت از SKZ بعنوان ممیز کیفیت پروفیل پنجره دو سه جداره ویستا بست می باشد. لازم بذکر است این گواهینامه یکی از استانداردهای مطرح جهانی در زمینه کنترل کیفی درب و پنجره دو سه جداره یو پی وی سی می باشد.
کیفیت، خدمات و برند موفق سه راز پیشرفت و نقاط قوت پنجره دو سه جداره ویستابست است، چه این که کیفیت برتر محصولات ویستابست دست کم در سه عامل انتخاب مواد اولیه با کیفیت، برخورداری از پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و البته بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و با سابقه به همراه جمعی از نخبه ترین تحصیل کرده های رشته های مرتبط با صنعت پروفیل یو پی وی سی نهفته است. مواد اولیه مصرفی در تولید پروفیل های ویستابست، از بالاترین استاندارد جهانی است که فرمولاسیون این مواد با شرایط آب و هوایی و اقلیمی شهر های مختلف ایران سازگار است و میزان دی اکسید تیتانیوم به کار رفته در پروفیل های یو پی وی سی ویستابست، باعث مقاومت تایید شده و تحسین شده پروفیل ویستابست در برابر تابش مستقیم نور خورشید شده و دیگر خبری از تغییر رنگ در پنجره upvc ویستابست نخواهد بود.
ویستابست

مزایای پنجره دو سه جداره وین تک و ویستابست https://upvc.pro
کاهش هزینه های مصرفی انرژی جهت تامین حرارت
ثابت بودن رنگ در برابر تابش اشعه خورشید
غیر قابل اشتعال در آتش سوزی
قابلیت نصب انواع یراق آلات یو پی وی سی
برخی استانداردهای مهم تایید شده ویستا بست برای ساخت درب و پنجره دو سه جداره یو پی وی سی با کیفیت :
۱) استفاده از گالوانیزهء با ضخامت و ابعاد استاندارد مورد تایید شرکت ویستا بست
۲) عدم استفاده از گالوانیزهء ۲ تکه و جوش خورده
۳) فاصلهء پیچ های گالوانیزه از ابتدای پروفیل ها حداکثر ۱۵ سانتی متر و فاصلهء پیچ ها با یکدیگر حداکثر ۴۰ سانتی متر در پروفیل های سفید و ۳۰سانتی متر در پروفیل های قهوه ای
۴) راه آب برای فریم و سش پنجره دو سه جداره یو پی وی سی
۵) نوار های آب بندی و درزبندی از جنس EPDM
X