انواع پنجره دو سه جداره استاندارد

windowdoubleglazed
کیفیت تولید و ساخت در انواع پنجره دو سه جداره استاندارد حرف اول را می زند. جنبه دیگری که در تعیین کیفیت انواع پنجره دو سه جداره استاندارد باید مورد توجه قرار گیرد، پروفیل upvc می باشد که متاسفانه به راحتی قابل شناسایی توسط خریداران نیستو در این مورد فقط باید به استانداردها و گواهینامه‌های فنی محصولات شرکتها و نمایندگی ها اکتفا کرد.

پروفیل

کیفیت تولید و ساخت در انواع پنجره دو سه جداره استاندارد حرف اول را می زند. جنبه دیگری که در تعیین کیفیت انواع پنجره دو سه جداره استاندارد باید مورد توجه قرار گیرد، پروفیل upvc می باشد که متاسفانه به راحتی قابل شناسایی توسط خریداران نیست و در این مورد فقط باید به استانداردها و گواهینامه‌های فنی محصولات شرکتها و نمایندگی ها اکتفا کرد.
یکی ازانواع پنجره دو سه جداره استاندارد فولکس واگنی می باشد .این پنجره علاوه بر ظاهری زیبا و ترکیبی متفاوت دارای کاربری آسان و راحتی می باشد.باز شوی پنجره دوجداره فولکس واگنی با استفاده از آخرین استاندارد های روز دنیا به دو شکل نیمه اتومات و فول اتومات عرضه می شوند. یکی از زیبا ترین و جالب ترین انواع پنجره دو سه جداره استاندارد در جهان پنجره دوجداره یو پی وی سی فولکس واگنی یا Tilt & Slide می باشد. که با توسعه صنعت ساخت و ساز و معماری های نوین طرفداران بیشتری جهت اجرا در ساختمان پیدا کرده است.کاربری آسان ، آب بندی و هوا بندی قوی ، اجرای نماهای بزرگ شیشه دوجداره در پنجره با کمترین تقسیم بندی از جمله  انواع پنجره دو سه جداره استاندارد فولکس واگنی یا Tilt & Slide است.در کشور ما به علت وجود پنجره های آلومنیومی از معماری قدیم تا کنون هنوز بحث کاربری آسان در پنجره ها به صورت سنتی موجود است. یعنی این که پنجره های کشویی بدون اشغال هیچگونه فضایی باز و بسته می شوند. اما مشکل بزرگ کلیه پنجره های کشویی موجود در بازار از انواع و نوع های مختلف، بحث آب بند و هوابند نبودن آنها است یعنی امکان ورود گرد و غبار، سرما و گرما و صدا به داخل واحد مسکونی به طور شدید وجود دارد. انواع پنجره دو سه جداره استاندارد فولکس واگنی به علت داشتن مکانیزم ریل بر روی ارتفاع دیواره داخلی فریم مشکل باز و بسته شدن را به طور کامل بر طرف نموده است.

پنجره دوجداره یو پی وی سی کشویی

مزیت های سیستم یراق آلات انواع پنجره دو سه جداره استاندارد فولکس واگنی :
– عایق ۱۰۰% نسبت به پنجره های کشویی https://upvc.pro/
– باز شدن بازشو (لنگه) تا زاویه ۴۵ درجه به صورت دوحالته Tilt
–  تمامی قطعات یراق‌ آلات مصرفی بر روی این سیستم ساخت شرکت ROTO آلمان می‌باشد.
– ایمنی بسیار بالا مطابق با آخرین دستاوردهای روز دنیا
– باز و بسته شدن بازشو (لنگه) بر روی ریل ست همانند درب خودروهای فولکس واگن
یکی از مدل های بسیار محبوب که خصوصا برای نصب در اتاق خواب ها و درب های ورودی کاربرد فراوانی دارد انواع پنجره دو سه جداره استاندارد مدل کشویی است. پنجره های یو پی وی سی کشویی در کرج در دو نوع ساخته می شود. یک لنگه بازشو که تنها یکی از لنگه ها بصورت کشویی باز می شوند و دو لنگه بازشو که هر دو لنگه پنجره قابلیت باز شدن دارند.  پنجره کشویی دو لنگه بازشو خصوصا برای فضاهایی که نیازمند گردش بیشتر هوا هستند ، مثل اتاق هایی که تنها همین پنجره را دارند ، بسیار مفید است.نوارهای آبندی و هوابندی فرچه مانند یا Brush در انواع پنجره دو سه جداره استاندارد لولایی بعد از چرخاندن دستگیره قفلها و پلیتهای لنگه بازشو و فریم در یکدیگر درگیر شده و به علت وجود لاستیکها در میان آنها عملیات آبندی و هوابندی یا فیتینگ صورت می گیرد اما در سیستم انواع پنجره دو سه جداره استاندارد کشویی https://upvc.pro/ به علت نوع پروفیل و هندسه کشویی آن سیستم آبندی با لاستیک وجود نداشته و حدفاصل بین پروفیل لنگه بازشو و لنگه فیکس نوارهای فرچه مانند یا Brush قرار دارد. در هنگام خرید انواع پنجره دو سه جداره استاندارد کشویی در کرج مطمئن باشید که از نوارهای فرچه مانند استاندارد که از بهترین مواد تهیه شده اند و نسبت به گرد و خاک و رطوبت مقاوم هستند و عمر مفید بالایی دارند استفاده شده است.

پروفیل یو پی وی سی

انواع پنجره دو سه جداره استاندارد فولکس واگنی با یراق فول اتومات
این نوع یراق در اجرای پنجره های فولکس واگنی با ارتفاع و عرض و وزن بسیار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. که عموما شما قادر خواهید بود بیشترین اندازه شیشه ( بهترین ویو ) و کمترین بازشو و تقسیم بندی را در این پنجره مشاهده کنید.در انواع پنجره دو سه جداره استاندارد فولکس واگنی فول اتومات شما با کمترین فشار فیزکی ممکنه بر روی دستگیره می توانید بزرگترین بازشوها را باز و بسته نمایید بدون هیچگونه محدودیت و یا خطری.
مشخصات شیشه دوجداره استاندارد برای انواع پنجره دو سه جداره استاندارد
انواع پنجره دو سه جداره استاندارد زمانی عایق سرما و گرما و صدا خواهد بود که در آن از شیشه دوجداره استاندارد استفاده شده باشد, زیرا ۸۰ درصد پنجره را شیشه دوجداره در بر می گیرد. کیفیت موادی همچون درزگیر بوتیل، پلی سولفاید،رطوبت گیر و اسپیسر از مشخصات شیشه دوجداره استاندارد برای انواع پنجره دو سه جداره استاندارد می باشد که اگر این مواد به صورت استاندارد و مرغوب در کارخانه ها مورد استفاده قرار گیرند، شیشه های تولید شده تا سالیان طولانی بدون هیچ گونه مشکلی وظیفه حفظ انرژی و جلوگیری از آلودگی صوتی را انجام می دهند.


X