نکات مهم در درب و پنجره دو سه جداره

windowdoubleglazed
از نکات مهم در درب و پنجره دو سه جداره یو پی وی سی انتخاب نوع پروفیل مصرفی می باشد. امروزه برندهای مختلف پروفیل upvc از جمله ویستابست و وین تک به تولید انواع درب وپنجره دو سه جداره می پردازند که هر یک دارای کیفیت متفاوتی می باشند. توجه داشته باشید که در وپنجره های دو سه جداره upvc کالای مصرفی نیستند که در یک مرحله خریداری شوند بلکه کالایی است که نیاز به خدمات، سرویس و پشتیبانی دارد, بنابراین باید از شرکتهایی خریداری کنید که به بقا و ثبات آنها اطمینان داشته باشید.

زیباترین پنجره های دوجداره upvc

از نکات مهم در درب و پنجره دو سه جداره یو پی وی سی انتخاب نوع پروفیل مصرفی می باشد. امروزه برندهای مختلف پروفیل upvc از جمله ویستابست و وین تک به تولید انواع درب و پنجره دو سه جداره می پردازند که هر یک دارای کیفیت متفاوتی می باشند. در و پنجره های دو سه جداره UPVC  کالای مصرفی نیستند که در یک مرحله خریداری شوند بلکه کالایی است که نیاز به خدمات، سرویس و پشتیبانی دارد, بنابراین باید از شرکتهایی خریداری کنید که به بقا و ثبات آنها اطمینان داشته باشید.
با توجه به توسعه استفاده از پنجره های یو پی وی سی در کشور و همچنین کثرت تولیدکنندگان و بروز سوالات و ابهامات در این زمینه و همچنین وجود همکارانی در بخش تولید پروفیل، پنجره، نصب پنجره و همچنین تکنسین ها و کارگرانی در بخش های تولید و نصب که فقط به فکر بهبود کیفیت حاصله از دسترنج خود و ارتقا آن و همچنین رضایت مردم و پروردگار میباشند، https://upvc.pro/ اعلام آمادگی می نماید که آنچه را که خود تجربه نموده و جهت کسب آن زیان ها دیده را در طبق اخلاص نهاده و به دیگران ارائه نماید. تا بلکه بهبود کیفیت پنجره در ساخت و نصب باعث رفاه هموطنان و رضایت پروردگار منان گردد. نکات مهم در درب و پنجره دو سه جداره جهت جلوگیری از مواردی که باعث انتقال اشتباه اندازه گیری به تولید میشود موارد ذیل را به عرض کلیه تکنسین های کل کشور میرسانیم:
الف) نکات مهم در درب و پنجره دو سه جداره دقت در اندازه گیری:
اندازه گیر باید برای اندازه گیری عرض و ارتفاع به این دستورالعمل ها توجه کند. که همیشه هنگام اندازه گیری از محل قرار گیری درب و پنجره ها، ابتدا عرض و سپس ارتفاع را اندازه بگیرد. ثانیا باید هم عرض و هم ارتفاع را از سه نقطه مانند شکل زیر اندازه بگیرد.

پروفیل

ب) نکات مهم در درب و پنجره دو سه جداره دقت اندازه گیر در طرح درب و پنجره ها:
اندازه گیر در هنگام طرح درب و پنجره ها باید به نکات زیر توجه کند. چون در معماری های جدید از سقف کاذب در آشپزخانه ها و اطاق های خواب یا پذیرایی ها در بالای پنجره به صورت های مختلفی گچبری انجام میدهند، مثل جاپرده ای در بالای پنجره های اطاق خوابها و پذیرایی برای این که میل پرده ها را مخفی کنند و همچنین در آشپزخانه ها جهت شکست در طراحی سقف و نورپردازی سقف ها که کلیه این عوامل ممکن است بعد از اندازه گیری ها صورت بگیرد.
برای محاسبه قیمت هر متر مربع پنجره upvc عوامل مختلفی دخیل می باشند که از مهمترین آن ها میتوان نوع پروفیل مصرفی پنجره دو سه جداره, طول و عرض پنجره دو سه جداره, تعداد بازشوها و جنس یراق آلات کاربردی را نام برد. مهم ترین عامل در قیمت هر متر مربع پنجره upvc جنس پروفیل مصرفی در درب و پنجره دو سه جداره است چرا که بیشترین قسمت از یک پنجره دو سه جداره را فرا می گیرد. شرکت های متعددی در زمینه تولید پروفیل فعالیت دارند که بعضی از شرکت ها دارای استاندارد های لازم و برخی دیگر از پروفیل ها فاقد مجوز استفاده می کنند. قیمت هر متر مربع پنجره upvc با پروفیل مناسب و استاندارد با نوع بی کیفیت و غیر استاندارد آن متفاوت می باشد و هر ارزانی بدون دلیل نیست. در صورتی که نیاز به محاسبه قیمت درب و پنجره دو سه جداره یو پی وی سی برای منزل و یا محل کارخود دارید میتوانید با شماره های مندرج در سایت با ما در تماس باشید تا کارشناسان اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه قیمت پنجره دو سه جداره upvc را برای شما ارائه دهند . لازم به ذکر است که شرکت https://upvc.pro/ علاوه بر خدمات درب وپنجره دو سه جداره یو پی وی سی خدمات دیگری از قبیل انواع توری و شیشه دو جداره را نیز با مناسب ترین قیمت ارائه می دهد.
پنجره دوجداره استاندارد

مزایا و نکات مهم در درب و پنجره دو سه جداره  
۱- دوام و استحکام بالا
۲- ثبات رنگ و عدم نیاز به رنگ کاری
۳- عایق بندی بالا در برابر سرما و گرما
در ساخت و سازهای ساختمان، نکات مهم در درب و پنجره دو سه جداره و آلمینیوم خوب این است که باید پاسخ گوی نیازهای مشتری بوده و بعنوان یک عایق حرارتی مناسب، موجب از دست رفتن کمترین میزان انرژی، جهت دستیابی به تهویه مطبوع هوای داخل ساختمان گردد . پلی وینیل کلراید سخت (UPVC) ماده مناسبی جهت تولید سریع و گوناگون از پروفیلها است. این پروفیلها که علی رغم ارزانی بها از ظاهری زیبا برخوردارند ، امروزه به عنوان یکی از بهترین گزینه ها مورد توجه تولید کنندگان درب و پنجره دو سه جداره قرار گرفته اند. استفاده از شیشه دو و سه جداره بهمراه یراق آلات مناسب علاوه بر اعمال کیفیت بالا در فرآیند تولید محصول موجب عدم نیاز به حفاظ های فلزی میگردد. مزایای متعدد استفاده از درب و پنجره های پی وی سی در ساختمانها این محصول را به رایج ترین نوع در میان سایر انواع درب و پنجره در کشورهای پیشرفته تبدیل نموده است


X