در و پنجره دو سه جداره وین تک

windowdoubleglazed
در و پنجره دو سه جداره وین تک به دلیل کیفیت و استاندارد بالا سالیان متوالی بدون تغییر شکل و بدون نیاز به نگهداری خاصی به کار خود ادامه می دهد. همچنین در و پنجره دو سه جداره وین تک در برابر آتش مقاوم بوده و آزمایش های بسیاری در این زمینهبر روی آنها صورت گرفته که نشان می دهد در و پنجره دو سه جداره وین تک در آتش سوزی، دافع آتش می باشد.

شرکت پنجره وین تک

در و پنجره دو سه جداره وین تک به دلیل کیفیت و استاندارد بالا سالیان متوالی بدون تغییر شکل و بدون نیاز به نگهداری خاصی به کار خود ادامه می دهد. همچنین در و پنجره دو سه جداره وین تک در برابر آتش مقاوم بوده و آزمایش های بسیاری در این زمینه بر روی آنها صورت گرفته که نشان می دهد در و پنجره دو سه جداره وین تک در آتش سوزی، دافع آتش می باشد.
در و پنجره دو سه جداره وین تک با بهره گیری از بهترین مواد اولیه که قبل از ارائه به خطوط تولید در آزمایشگاه مورد تست های کیفی قرار می گیرد و با تلفیق مدیریت هدفمند و تکنولوژی برتر در تولید، مفتخر به دریافت بیش از ۱۳ استاندارد و و گواهینامه فنی معتبر شده است که از جمله آنها می توان به استانداردهای ift ROSENHEIM، RAL و گواهینامه های ایزو ۹۰۰۱ و ایزو ۱۴۰۰۱ اشاره کرد. درب و پنجره های دوجداره UPVC ، عایق حرارتی هستند. متریال استفاده شده از آنها می تواند در شرایط سخت جوی مانند رطوبت بالا، آب و هوای خشک و گرم، دمای زیر صفر و یا حرارت بسیار بالا ظاهر خود را حفظ نماید. در واقع یو پی وی سی به دلیل اینکه هادی حرارت نیست ماده ای مناسب برای کاهش مصرف انرژی به شمار می رود. در برابر آلودگی صوتی نیز محصولات تولید شده از یو پی وی سی عایق های بسیار مناسبی هستند. همچنین این محصولات از ایمنی بالایی برخوردارند. زیرا مکانیزم قفل و یراق آنها بسیار کارآمد است؛ تخریب قفل و شکستن قاب یو پی وی سی برای ورود به ساختمان کار چندان آسانی نیست. گروه صنعتی شرکت https://upvc.pro/ آمادگی خود را جهت فروش در و پنجره دو سه جداره وین تک اعلام می نماید.

پروفیل پنجره

انواع پروفیل در و پنجره دو سه جداره وین تک https://upvc.pro/
شرکت وین تک جزوء تولید کنندگان مطرح پروفیل های یو پی وی سی برای ساخت درب و پنجره دوجداره در سطح کشور می باشد. این شرکت برای ساخت انواع پروفیل های پنجره دوجداره از پلیمرها و مواد اولیه استاندارد استفاده می نماید,  درب و پنجره دوجداره وین تک از پروفیل های متفاوتی ساخته شده اند بعنوان مثال برای پنجره دوجداره کشویی از پروفیل سری W260 استفاده می شود.
در و پنجره دو سه جداره وین تک دوستدار محیط زیست
مطابق قوانین اتحادیه اروپا تمامی محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی بایستی قابل بازیافت و بدون آلودگی های زیست محیطی باشند. درهمین راستا تمامی کارخانجات در و پنجره دو سه جداره وین تک مطابق با بسیاری از تولید کنندگان دراروپا و با استفاده از تکنیک و دانش فنی بهینه شده در فرآیند فرمولاسیون محصولات خود، در تمامی تولیدات خود از بکارگیری مواد و افزودنی هایی بر پایه سرب (آلوده کننده محیط زیست و مضر برای حیات انسان) خودداری نموده و از استابلایزرهای بر پایه کلسیم زینک استفاده می نمایند.

پنجره دوجداره وین تک

مزایای در و پنجره دوجداره وین تک
1-کاهش هزینه های مصرفی انرژی جهت تامین حرارت
2-ثابت بودن رنگ در برابر تابش اشعه خورشید https://upvc.pro/
3-غیر قابل اشتعال در آتش سوزی
4-امکان تعویض پنجره های قدیمی از جمله آهنی، چوبی و آلومینیومی و غیره با درب و پنجره های دو جداره upvc وین تک در حداقل زمان ممکن و کمترین تخریب
شیشه  در و پنجره دوجداره وین تک
در هنگام سفارش در و پنجره دوجداره وین تکWINTECH و تعیین قیمت نهایی باید دقیقاً نوع شیشه (داخلی یا خارجی) و ضخامت لایه‌های شیشه و همچنین گازپرکننده (آرگون یا کریپتون) لایه‌ها مشخص گردد. شیشه‌های دوجداره استاندارد و با کیفیت در و پنجره دو سه جداره وین تک WINTECH باعث کاهش اتلاف انرژی، کاهش آلودگی صوتی، جلوگیری از نم‌زدگی شیشه می‌شوند .


X