پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک

windowdoubleglazed
پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک بهترین گزینه برای استفاده در آشپزخانه ها و پذیرایی منازل است و دلیل ان نوع بازشوی ان می باشد. یراق آلات پنجره دو سه جداره بر روی دو محور به صورت عمودی و افقی حرکت می کند. حالت اول که مانند یراق تک حالته عمل میکند و حالت دوم برای عدم درگیری با پرده ها و در عین حال گردش هوا می باشد.

یو پی وی سی دوحالته

پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک بهترین گزینه برای استفاده در آشپزخانه ها و پذیرایی منازل است و دلیل ان نوع بازشوی ان می باشد. یراق آلات پنجره دو سه جداره بر روی دو محور به صورت عمودی و افقی حرکت می کند. حالت اول که مانند یراق تک حالته عمل میکند و حالت دوم برای عدم درگیری با پرده ها و در عین حال گردش هوا می باشد.
این نوع پنجره روی دو محور افقی و عمودی با یک دستگیره است. این پنجره چون در داخل ساختمان قرار داده می شود بیشتر در جایی که تبادل هوا نیاز است مانند آشپزخانه، اصولاً لواز جانبی آن بهتر است که آلمانی باشد. به لحاظ اینکه جای کمتری اشغال کند و نیز مزایای آن از جمله امنیت بالا، پنهان بودن یراق آلات زیر محور و دارای رگلاژ آسان و امنیت و آسانی برای باز و بسته کردن توسط کودکان می باشد. روش های نگه داری این پنجره می توان روغن کاری برای افزایش طول عمر و کارایی و بهتر کارکردن لوازم جانبی اشاره کرد البته سعی شود از روغن چرخ خیاطی در استفاده شود همچنین برای نرمی لاستیک های درزگیر و تمیز کردن پنجره یو پی وی سیسالیانه ۴ تا ۵ بار توسط صابون مایع باشد، با توجه به اینکه دما دارای اختلاف زیاد می باشد. این سرد و گرم شدن می تواند دارای انقباض و انبساط بالا و در نتیجه از رگلاژ خارج شود که باید تنظیم اولیه مجدد انجام شود. در کارخانه پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک کشور ایران https://upvc.pro نیز مطابق با سایر کارخانجات این گروه از ابتدای شروع فعالیت و باتوجه به اهمیت موضوع حفظ محیط زیست برای نسل های آینده و جلوگیری از آلودگی زیست محیطی، از استابلایزرهای بر پایه کلسیم زینک در ترکیب مواد پلیمری و تولید انواع پروفیل های UPVC استفاده می گردد. انواع پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک از نظر حالات بازشو به دسته های زیر تفکیک می شوند:


پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک
در مدل پنجره دو جداره یو پی وی سی دو حالته یا Tilt and Turn که به آن دو جهت بازشو نیز گفته می‌شود، حرکت بازشوی پنجره بر روی دو محور افقی و عمودی توسط یک دستگیره انجام می گیرد.
مزایای پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک
۱- داشتن قفل کودک جهت حفظ ایمنی کودکان
۲- عایق بودن بیشتر در برابر نفوذ گرد و غبار نسبت به مدل پنجره معمولی
پنجره دو سه جداره دوحالته وین تکدولنگه بازشو (پنجره دو سه جداره فرانسوی)
هر دولنگه پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک قابلیت باز شدن را دارد. پنجره دولنگه بازشو وین تک به دلیل نداشتن هیچ گونه ستونی در وسط پنجره، باعث به وجود آمدن زاویه دید بهتری و استفاده بهتر از فضای محیطی اطراف می باشد.
مزایای پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک مدل فرانسوی:
۱- قابلیت نصب انواع سیستم تک حالته و دو حالته بر روی بازشوی پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک مدل فرانسوی
۲- زیبایی منحصر به فرد پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک

بهترین پنجره دوجداره

پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک مدل کشویی:
سیستم بازشوی پنجره دو جداره upvc کشویی به صورت ریلی و مانند پنجره های آلومینیومی در هر دو جهت چپ و راست می‌باشد. پنجره دو جداره یو پی وی سی کشویی خود به دو نوع، پنجره دو جداره کشویی تک ریل و جفت ریل تقسیم بندی می شود. شرکت  با استفاده از مواد اولیه با کیفیت علاوه بر تولید پروفیل های سفید رنگ با شفافیت بالا, برای افزایش تنوع محصولات خود و هم چنین برطرف کردن نیاز آرشیتکت ها و معماران اقدام به تولید پروفیل یو پی وی سی وین تک با رنگ بندی متنوع نموده است. علاوه بر پروفیل های رنگی لمینت شده ، امکان رنگ پروفیل پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک با رنگ های مخصوص نیز وجود دارد که این رنگ ها بسیار مقاوم بوده و تنوع رنگ ها را افزایش می دهد. شما می توانید پروفیل پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک را به هر رنگی که می خواهید به شرکت https://upvc.pro درشهر با توجه به طراحی ساختمان خود سفارش دهید.
رنگ پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک
تنوع رنگ پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک شرکت https://upvc.pro هر سلیقه ای را پوشش می دهد. رنگ پایه و اصلی پروفیل های درب و پنجره یو پی وی سی، به دلیل ترکیبات مواد اولیه سفید میباشد با این حال پروفیل های رنگی درب و پنجره یو پی وی سی برای معماران و گروه های عمرانی و یا حتی برای افرادی که برای تعویض پنجره های قدیمی منزل خود با پنجره یو پی وی سی اقدام میکنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شرکت https://upvc.pro  مفتخر است با توجه به تنوع رنگ محصولات خود، این خواسته مشتریان عزیز خود را در انتخاب رنگ درب و پنجره یو پی وی سی ارج می نهد. پروفیل های لمینت مخصوص پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک برای ایجاد طرح های تزینی و برجسته رنگی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند و در کنار زیبایی امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب وهوایی، ضد خش بودن، دوام و استحکام نیز دارند و به راحتی نظافت می شوند. جنس روکش و چسب روکش در کیفیت این نوع پروفیل ها از اهمیت بسزایی برخوردار است. لازم بذکر است این نوع رنگ پنجره دو سه جداره دوحالته وین تک دارای ضمانت می باشد.


X