پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست

windowdoubleglazed
پروفیل های پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست بعنوان یکی از بهترین برند های تولید پروفیل upvc در ایران مطرح می باشد که بهترین متریال برای ساخت درب وپنجره دوجداره می باشند. پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست باعث ایجاد نمایی زیبا برای نمای ساختمان ها می شود.

پنجره یو پی وی سی ویستابست


پروفیل های پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست بعنوان یکی از بهترین برند های تولید پروفیل upvc در ایران مطرح می باشد که بهترین متریال برای ساخت درب وپنجره دوجداره میباشد. پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست باعث ایجاد نمایی زیبا برای نمای ساختمان ها می شود.
کیفیت، خدمات و برند موفق سه راز پیشرفت و نقاط قوت پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست است، چه این که کیفیت برتر محصولات ویستابست دست کم در سه عامل انتخاب مواد اولیه با کیفیت، برخورداری از پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا و البته بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و با سابقه به همراه جمعی از نخبه ترین تحصیل کرده های رشته های مرتبط با صنعت پروفیل یو پی وی سی نهفته است. مواد اولیه مصرفی در تولید پروفیل های ویستابست، از بالاترین استاندارد جهانی است که فرمولاسیون این مواد با شرایط آب و هوایی و اقلیمی شهر های مختلف ایران سازگار است و میزان دی اکسید تیتانیوم به کار رفته در پروفیل های یو پی وی سی ویستابست، باعث مقاومت تایید شده و تحسین شده پروفیل ویستابست در برابر تابش مستقیم نور خورشید شده و دیگر خبری از تغییر رنگ در پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست نخواهد بود. در انتخاب وسفارش پنجره دو سه جدارهقوس دار ویستابست حتما باید به طراحی و معماری ساختمان خود توجه نمایید.که آیا این مدل از پنجره ها با نمای ساختمان مورد نظر شما تناسب دارند.امروزه با استفاده از پروفیل های یو پی وی سی ویستابست می توان اشگال گوناگونی از پنجره ها را مطابق با سلیقه مشتریان تولید نمود.
ویستا بست

پروفیل پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست
یکی از پرکاربرد ترین پروفیل های upvc  ویستابست VISTABEST در ساخت پنجره دو سه جدارهقوس دار ویستابست، پروفیل های سری ۶۰ با سه محفظه می باشد. از جمله مشخصات این پروفیل رعایت استاندارد های کیفی معتبر, ضخامت ۳ میلی متری برای دیواره های اصلی و استفاده از این پروفیل برای بازسازی و تعویض پنجره های قدیمی با پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست بدون تخریب می باشد. از اصلی ترین پروفیل های این سری پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست، پروفیل فریم یا قاب است که در سه نوع پروفیل قاب بلند، پروفیل قاب کوتاه و پروفیل قاب بازسازی تولید می شود. تفاوت کاربرد پروفیل قاب بلند و قاب ساده در استفاده از یراق آلات و ریل های مختلف مانند درب و پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست tilt & slid می باشد. پروفیل بازسازی درب پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست نیز در تعویض پنجره های قدیمی کاربرد دارد و با لبه ۳۴٫۵ میلیمتری خود، فریم باقیمانده از پنجره قدیمی را کاملا پوشش می دهد. پروفیل درب و پنجره upvc ویستا بست (VISTA BEST) بررسی های انجام گرفته در رابطه با قابلیت ها ی مختلف پروفیل ویستابست و با در نظر گرفتن نظرات کارشناسان مختلف در این صنعت و همچنین کارخانه داران ، تولید کنندگان درب و پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست و همچنین مصرف کنندگان درب و پنجره دو جداره upvc، پروفیل ویستابست از مجموع ۴۰ بارم ، با کسب ۳۷ بارم مثبت از نظر کیفیت پروفیل در آزمایشات مختلف سختی، قابلیتهای فنی، استحکام و…..در رتبه نخست پروفیلهای ایران قرار دارد.
خصوصیات پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست ( vistabest ):
• پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست ظریف ، شکیل و زیبا
• دوام و طول عمر زیاد و مقاوم در برابر هرگونه شرایط آب و هوایی ، نور ، اشعه ماوراء بنفش(U.V) ، گرمای مستقیم و شدید خورشید
• پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست غیر قابل پوسیدگی و زنگ زدگی
• مقاوم در برابر عوامل خورندگی (اسیدها و بازها) و مواد شیمیایی
برای سفارش پنجره های یو پی وی سی با اشکال خاص باید به شرکت های معتبر ساخت درب و پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست مراجعه نمود. تمامی درب ها و پنجره دو سه جداره قوس دار ویستابست تولید شده در شرکت های معتبر، دارای ضمانت نامه و گارانتی می باشند. شرکت  با بهره گیری از کادری مجرب و دستگاه های استاندارد موفق شده است که تمامی پنجره های با اشکال خاص و پنجره های چندضلعی را تولید نماید.


X