انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک

windowdoubleglazed
نمایندگی های فروش انواعپروفیل پنجره دو سه جداره وین تک در اقصی نقاط کشورمان آماده ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان گرامی می باشند. انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک شامل  W700, W640, W260و PP624 می باشد که هر یک کاربریخاصی را دارد.

پروفیل درب و پنجره دوجداره وین تک

نمایندگی های فروش انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک در اقصی نقاط کشورمان آماده ارائه محصولات و خدمات با کیفیت به مشتریان گرامی می باشند. انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک شامل  W700, W640, W260و PP624 می باشد که هر یک کاربری خاصی را دارد .
انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک تولید شده در گروه کارخانجات درب و پنجره دو جداره وین تک WINTECH شامل پروفیلهای یو پی وی سی تولید شده در کارخانه ایران و کارخانجات خارج از کشور می باشند و تمامی محصولات تولیدی در این کارخانجات با تکنولوژی یکسان و ترکیبات مواد اولیه همگون تولید شده و از طرف واحد نظارت و کنترل کیفی مرکزی، مستقر در کارخانه مرکزی، بصورت مرتب کنترل و نظارت می گردد و جهت کنترل و حفظ کیفیت برند WINTECH  در کلیه واحدهای تولیدی در تمامی کشورها نظارت دقیق علمی و عملی وجود داشته و همواره گزارش عملکرد واحدهای تولیدی بصورت ماهانه با آنالیز دقیق به مدیریت کنترل کیفی مرکزی ارسال می گردد. شرکت وین تک جزوء تولید کنندگان مطرح پروفیل های یو پی وی سی برای ساخت درب و پنجره دو سه جداره در سطح کشور می باشد. این شرکت برای ساخت انواع پروفیل های پنجره دو سه جداره از پلیمرها و مواد اولیه استاندارد استفاده می نماید,  درب و پنجره دو سه جداره وین تک از پروفیل های متفاوتی ساخته شده اند بعنوان مثال برای پنجره دو سه جداره کشویی از پروفیل سری W260 استفاده می شود.


وین تک

مشخصات فنی انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک https://upvc.pro/
– عرض ۷۰ میلیمتر و ۵ اتاقک جهت عایق بندی مناسب در سری W700
– عرض ۶۰ میلیمتر و ۴ اتاقک جهت عایق بندی بهینه و مناسب در سری W640
– عرض ۱۰۷ میلیمتر برای سری W260 تک ریل و اتاقک های تقویت کننده پروفیل
– عرض ۸۵ میلیمتر برای سری W260 جفت ریل و اتاقک های تقویت کننده پروفیل
– عرض ۶۰ میلیمتر و ۴ اتاقک جهت عایق بندی بیشتر درسری PP624
موسسه استاندارد و تحقیقات ایران تنها نهادی در کشور است که استانداردهای ملی ایران را تعیین میکند و بر همین اساس این موسسه استانداردی برای ارزیابی کیفیت پروفیل های با مقاومت ضربه ای بالا که در ساخت درب و پنجره دو جداره upvc به کار میرود در اختیار دارد که به عنوان مبحث ۶۸۴۰ شناخته می شود و پروفیل یو پی وی سی وین تک توانسته است این استاندارد را کسب نماید. در آزمون استاندارد پروفیل یو پی وی سی وین تک عوامل متعددی از جمله وزن پروفیل, ابعاد پروفیل upvc, ظاهر پروفیل, شرایط آب و هوایی منطقه, آزمون حرارتی پروفیل و مواد اولیه مورد آزمایش قرار می گیرند. باید توجه کرد که شکل ظاهری پروفیل یو پی وی سی وین تک در هنگام آزمون استاندارد و همچنین در هنگام استفاده از پروفیل در ساخت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی بسیار مهم است که باید دارای رنگ ثابت و یکنواخت بوده و سطح آن از هر گونه ترک و جسم خارجی و حفره به دور باشد. اما اگر در هنگام تولید زد گی کوچکی روی پروفیل ایجاد شود اگر روی ظاهر و عملکردش در ساخت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی تاثیر نداشت قابل چشم پوشی است.

پروفیل گالوانیزه

مقایسه قیمت درب و پنجره دو سه جداره وین تک در حالت های مختلف https://upvc.pro/
 قیمت پروفیل upvc پنجره دو سه جداره وین تک: پروفیل W640 < پروفیل W700 < پروفیل کشویی W260
 زوار وین تک: بدلیل اختلاف ناچیز در قیمت، یکسان در نظر گرفته می شود.
 شیشه دوجداره: یکسان می باشد.
 یراق آلات مورد استفاده در درب و پنجره دو سه جداره یکسان می باشد.
تفاوت در قیمت درب و پنجره های دو سه جداره یو پی وی سی وین تک https://upvc.pro/ بدلیل افزایش وزن پروفیل می باشد بدین منظور که هر چه پروفیل سنگین تر باشد قیمت به نسبت آن افزایش پیدا می کند.


X