پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک

windowdoubleglazed
انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک شامل چهار سریW700, W640, W260 و PP624 می باشند که به وسیله مواد اولیه با کیفیت تولید و پس از کنترل و نظارت دقیق توسط کارشناسان متخصص به بازار فروش داخلی و خارجی عرضه می گردند.

کارخانه وین تک

انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک شامل چهار سریW700, W640, W260 و PP624 می باشند که به وسیله مواد اولیه با کیفیت تولید و پس از کنترل و نظارت دقیق توسط کارشناسان متخصص به بازار فروش داخلی و خارجی عرضه می گردند.
در کارخانه پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک WINTECH ایران تمامی زهوارهای درزبندی که عمدتا بر روی پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک عرضه می شود مطابق با آخرین قوانین حفظ محیط زیست اتحادیه اروپا تهیه شده و از نوع T.P.V بوده که این نوع مواد کوچکترین ضرری به محیط زیست و زندگی انسان وارد ننموده و ۱۰۰% قابل بازیافت میباشد. مطابق قوانین اتحادیه اروپا تا سال ۲۰۱۵ تمامی تولیدات و محصولات مورد مصرف در صنایع مختلف از جمله پنجره دو سه جداره وین تک بایستی قابل بازیافت بوده و آلودگی زیست محیطی نداشته باشند.در این راستا تمامی کارخانجات وین تک WINTECH در جهان نیز مطابق با بسیاری از تولیدکنندگان پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک در اروپا بخصوص کشور آلمان و با استقرار تکنیک و دانش فنی بهینه شده در فرآیند فرمولاسیون محصولات خود، از سال ۲۰۰۸ و قبل از اتمام زمان بندی https://upvc.pro/ معین شده اتحادیه کشورهای اروپایی، در تمامی تولیدات خود از بکارگیری مواد و افزودنی های پایه سرب (آلوده کننده محیط زیست و مضر برای حیات انسان) خودداری نموده و از استابلایزرهای بر پایه کلسیم زینک استفاده می نمایند در کارخانه وین تک کشور ایران نیز مطابق با سایر کارخانجات این گروه از ابتدای شروع فعالیت و باتوجه به اهمیت موضوع حفظ محیط زیست برای نسل های آینده و جلوگیری از آلودگی زیست محیطی، از استابلایزرهای بر پایه کلسیم زینک در ترکیب مواد پلیمری و تولید انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک استفاده می گردد.


پنجره یو پی وی سی وین تک

رنگ پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک https://upvc.pro/
برای محاسبه قیمت هر متر مربع پنجره دو سه جداره عوامل مختلفی دخیل می باشند که از مهمترین آن ها میتوان نوع پروفیل مصرفی پنجره دو سه جداره, طول و عرض پنجره دو سه جداره, تعداد بازشوها و جنس یراق آلات کاربردی را نام برد. یکی از عوامل موثر در ارزیابی فنی و شیمیایی کیفیت یک درب و پنجره یو پی وی سی، واکنش پروفیل در برابر نور و تابش خورشید است. معمولا یکی از ایرادهای وارد بر درو پنجره های یو پی وی سی تغییر رنگ احتمالی پروفیل در برابر نور و تابش https://upvc.pro/ خورشید است. به واقع آنچه باعث تغییر رنگ یا استحکان رنگ پروفیل می شود، ترکیب و فرمول استفاده از استابیلایزرها پایدارکننده های پودر پی وی سی است. مهمترین استابیلایزر، تیتانیوم دی اکساید است که میزان مصرف این مواد اولیه در تغییر یا پایداری رتگ پروفیل های یو پی وی سی نقش اساسی دارد. اطلاعات و مطالعات منتشره توسط نهادهای بین المللی نشان می دهد که ایران از حیث تابش مستقیم نور خورشید و اثر گذاری آن بر کیفیت محصولات شیمیایی جزو کشورهای خطرناک محسوب می‌شود و احتمال تغییر رنگ پروفیل های یو پی وی سی در ایران بیش از دیگر کشورها ارزیابی شده است.

پنجره وین تک

مقایسه قیمت انواع پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک در حالت های متفاوت
قیمت پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک: پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک سری W640 وین تک< پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک سری W700 وین تک< پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک سری(کشویی) W260 وین تک
زوار وین تک: بدلیل اختلاف ناچیز در قیمت، یکسان در نظر گرفته می شود.
شیشه دوجداره: یکسان می باشد.
یراق آلات مورد استفاده پنجره دوجداره وین تک: یکسان می باشد.
در آزمون استاندارد پروفیل یو پی وی سی وین تک عوامل متعددی از جمله وزن پروفیل, ابعاد پروفیل upvc, ظاهر پروفیل, شرایط آب و هوایی منطقه, آزمون حرارتی پروفیل و مواد اولیه مورد آزمایش قرار می گیرند. باید توجه کرد که شکل ظاهری پروفیل یو پی وی سی وین تک در هنگام آزمون استاندارد و همچنین در هنگام استفاده از پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک در ساخت پنجره دو سه جداره وین تک بسیار مهم است که باید دارای رنگ ثابت و یکنواخت بوده و سطح آن از هر گونه ترک و جسم خارجی و حفره به دور باشد. اما اگر در هنگام تولید زد گی کوچکی روی پروفیل پنجره دو سه جداره وین تک ایجاد شود اگر روی ظاهر و عملکردش در ساخت پ پنجره دو سه جداره وین تک تاثیر نداشت قابل چشم پوشی است.


X