قیمت پنجره زعفرانیه خم یا قوس دار ویستابست

windowdoubleglazed

قیمت پنجره زعفرانیه خم یا قوس دار ویستابست : پنجره های خم یا قوسی تاثیر رویایی و بی نظیری بر خانه های با معماری مدرن و سنتی می گذارد. شما می توانید این مدل از پنجره را در کنار دیگر مدل های پنجره قرار دهید تا به نمایی زیباتر در ظاهر ساختمان برسید. می توانید در ساخت درب های بالکنی نیز از این مدل استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی، نور بیشتری وارد منزل کنید. پنجره های خم می توانند به بلندی پنجره های لولایی و به پهنی پنجره های سایبانی ساخته شود. این مدل از پنجره با تلفیق درست با دیگر مدل ها می تواند علاوه بر زیبایی، تهویه هوای مطبوعی نیز فراهم کند.تعویض درب و پنجره دوجداره قوس دار ویستابست در زعفرانیه 

براى تعویض درب و پنجره دوجداره قوس دار ویستابست در کرج دوراه وجود دارد :
اولى اینکه، بهمان حالت وصورت که وجود دارد ازنوع یو پى وى سى کلیشه شده و با دستگاه تمام اتوماتیک خم داده وساخته می شود که زیبا می شود اما بسیار پرهزینه است و درعین حال درزگیرى وعایق کمترى نسبت به پنجره هاى عادى دارد .
دوم اینکه ، حالت قوس دار و هلال درب و پنجره های دوجداره جداگانه پر میشود . یا با شیشه دوجداره طبق نمای قبلی آن قسمت عایق میشود و درزیر آن پنجره عادى ساخته میشود و مزایاى آن نسبت به قوسى هم قیمت مناسبتر و هم کیپ شدن وبهتر عایق شدن آن است.اما به خواسته شما هرکدام برای ما قابل اجراست.

نقاط قوت درب و پنجره دوجداره قوس دار ویستابست در زعفرانیه :

• آب بندی و هوا بندی بسیار مطلوب
• عدم ورود باد و ضد صدا
• تمیز کردن آسان
• هزینه نگهداری بسیار ناچیز

.• عمر طولانی بدون پوسیدگی ، خوردگی و از بین رفتن

• استفاده آسان

قیمت پنجره زعفرانیه خم یا قوس دار ویستابست :

پنجره های دوجداره upvc به عوامل مختلفی مانند ابعاد ، نقشه، تعداد بازشو ، تعداد و سایز کتیبه ها ، نوع پروفیل upvc ، نوع رنگ آمیزی یا لمینت طرح چوب پروفیل یو پی وی سی ، رنگ  شیشه دوجداره یا سه جداره، سکوریت یا لمینت بودن شیشه  مصرفی دارد. شرکت پنجره آماندگار از پروفیل های ویستابست(vista best) استفاده می نماید که هرکدام از پروفیل های یو پی وی سی دارای مشخصات فنی ، قیمت و کیفیت متفاوتی می باشند.

موثرترین اجزا در قیمت درب و پنجره UPVC ، پروفیل، یراق آلات و شیشه دوجداره می باشند. تفاوت قیمت پنجره دوجداره لمینت و رنگی با پنجره دوجداره سفید، تنها در پروفیل مصرفی می باشد. اختلاف قیمت در رنگ یراق آلات (دستگیره و لولا) بسیار ناچیز است و همچنین تغییر رنگ شیشه دوجداره با توجه به سلیقه و درخواست مشتری انجام می گردد و ارتباطی به رنگ پروفیل ندارد.
در نتیجه هر چه استفاده از پروفیل، در پنجره upvc  افزایش پیدا کند به نسبت آن قیمت کل فاکتور درب و پنجره دوجداره نیز افزایش پیدا می کند.


X