فروش پنجره شهریار قوسی کتیبه دار

windowdoubleglazed
فروش پنجره شهریار قوسی کتیبه دار : یکی از مهمترین بخش های نمای ساختمان های شهریار ،  پنجره های آن است که با طراحی خلاقانه می تواند باعث زیبایی چند برابری ساختمان شود. طراحان و مهندسان گاهی برای زیباتر کردن معماری ساختمان ها پنجره های آنها را در ابعاد مختلف وقوس دار طراحی می کنند که این فذم خاص زیبایی شگفت انگیزی به نمای ساختمان می دهد.

با نصب شیشه های دو جداره upvc در این پنجره های قوس دار علاوه بر کاهش مصرف انرژی، پیشگیری از ورود گردو غبار و پیشگیری از آلودگی صوتی می توان به زیبایی این پنجره های قوس دار نیز به میزان بسیار زیادی افزود.


فروش پنجره شهریار قوسی کتیبه دار

در معماری امروز انواع پنجره های قوس دار دایره ای، نیم دایره، کمانی و … طراحی و نصب می شوند. این پنجره ها آمیزه ای از معماری سنتی و مدرن را به نمایش می گذارند.

علاوه بر پنجره ها می توان درب های بالکن و یا درب های ورودی مجتمع را نیز به شکل قوس دار طراحی کرد. قوس دار بودن پنجره و درب علاوه بر زیبایی موجب ایجاد سطح بیشتر موجب ورود نور بیشتر به ساختمان ها نیز می شود.

پنجره دو جداره قوس دار upvc

امکان ساخت پنجره های قوس دار به بلندی پنجره های لولایی و عرض پنجره های سایبانی وجود دارد که امکان ورود نور بیشتر و تهویه مناسب تر ساختمان را نیز فراهم می کند. پنجره های قوس دار چند ضلعی با اشکال مختلف نیز امروزه در معماری های مدرن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. پنجره های  قوس دار در ابعاد و اشکال مختلف قابل سفارش و نصب است.

تعویض پنجره های دو جداره قوس دار upvc به دو روش قابل اجرا است:

خم کردن پنجره upvc به همان صورتی که هست به وسیله دستگاه های کاملا اتوماتیک: این روش روشی پر هزینه بوده و درزگیری و عایق پنجره دو جداره پایین است.

پر کردن قوس و هلال پنجره به طور جداگانه: این روش ارزانتر بوده و درزگیری و عایق آن مطمئن تر می باشد.

پنجره دو جداره قوس دار upvc:

درب و پنجره های دو جداره شرکت های معتبر باید دارای ضمانت نامه و گارانتی باشند.

یکی از نکات مهم پس از نصب شیشه های دو جداره باز کرن سریع برچسب های پروفیل است زیرا اگر بمانند براثر تابش مداوم آفتاب به شیشه چسبیده و دیگر جدا نشوند و در صورت جدا شدن اثرشان بر روی شیشه می ماند. برای پاک کردن شیشه های دو جداره می توانید از پاک کننده های ناساینده استفاده نمایید تا به شیشه های دو جداره هیچ آسیبی وارد نشود.


X