قیمت پنجره گرگان ضدسرقت عایق اختصاصی

windowdoubleglazed
قیمت پنجره گرگان ضدسرقت عایق اختصاصی : شیشه‌های پنجره ایمن و ضد سرقت، شیشه‌هایی با ویژگی امنیتی بالا و عایق هستند که در برابر تهدیدهای خارجی مانند شکستن و سرقت، مقاوم عمل می‌کنند. این شیشه‌ها با داشتن لایه‌های متعدد لمینیت شده، شیشه‌های مقاومی را می‌سازند که در برابر ضربه  بسیار مقاوم هستند. برای داشتن شیشه‌های امنیتی، انتخاب نوع شیشه، تلفیق ضخامت لایه ها، نوع عملیات حرارتی هر لایه، ترتیب جایگذاری شیشه، نوع طلق و فرآیند تولید به گونه ای است که نیازهای ایمنی و امنیتی مورد نیاز را فراهم خواهد کرد.


قیمت پنجره گرگان ضدسرقت عایق اختصاصی

پنجره دوجداره ضد سرقت احساس امنیت و آرامش و رهایی از ترس ، یکی از نیازهای اساسی انسان ها در زندگی اجتماعی می باشد.در جامعه ی امروز امنیت دارای رده های مختلفی می باشد که امنیت جانی و مالی را می توان ضروری ترین نوع امنیت برای بشر دانست. انسان ها همواره خواهان زندگی در محیطی امن بوده اند برای داشتن محیطی امن می توان از پنجره دوجداره مخصوصا پنجره دوجداره ضد سرقت استفاده نمود. با بکار بردن پنجره دوجداره ضد سرقت می توان محیطی امن و آرام را در خانه و محل کار خود فراهم ساخت.


عوامل تاثیرگذار در ضد سرقت شدن پنجره دوجداره

نوع پروفیل بکار رفته در پنجره

نوع شیشه بکار رفته در پنجره

نوع یراق آلات بکار رفته در پنجره

نقش پروفیل در ضد سرقت نمودن پنجره دوجداره

بدنه پنجره دوجداره از پروفیل ساخته می شود . پروفیل نقش نگهدارنده ی اجزا را در پنجره دوجداره ایفا می کند. برای داشتن پنجره دوجداره ضد سرقت باید از پروفیل های استاندارد استفاده نمود. علاوه بر این استفاده از رین فورس مقام و استاندارد، تاثیر شگرفی در ضد سرقت نمودن پنجره دوجداره خواهد داشت. طراحی پنجره نیز باید به گونه ای باشد که زهوار آن در محیط بیرونی قرار نگیرد تا سارقان بتوانند براحتی زهوار را درآورده و وارد محیط شوند

نقش شیشه در ضد سرقت نمودن پنجره دوجداره

از آنجا که شیشه بخش عمده ای از یک پنجره را تشکیل می دهد با شکستن شیشه پنجره سارقین می توانند وارد محیط شوند. شیشه های یک جداره یا دوجداره معمولی براحتی و در اثر فشار و ضربه شکسته شده و راه ورود به محیط را برای سارقین فراهم خواهند ساخت از این رو برای داشتن پنجره دوجداره ضد سرقت باید از شیشه های ضد سرقت استفاده نمود.

انواع شیشه های ضد سرقت

شیشه دوجداره لمینت شده
شیشه دوجداره ضد سرقت و ضد گلوله ویگارد

X