فروش پنجره مازندران چند ضلعی مدل جدید

windowdoubleglazed
فروش پنجره مازندران چند ضلعی مدل جدید : اجرای انواع در و پنجره های UPVC مدل جدید چندضلعی  و قوس منظم (قوس با شعاع)، قوس نامنظم (با شابلن)، قوس سینوسی، قوس مسجدی و … به صورت حرارتی و با کیفیت و دقت بالا توسط شرکت پنجره ماندگار انجام می شود.


فروش پنجره مازندران چند ضلعی مدل جدید

پنجره ها همواره از مهمترین بخش های نما و ظاهر ساختمان هستند و در سال های اخیر معماران در ساخت بسیاری از برج ها و مجتمع ها از پنجره های چندضلعی ، قوس دار دایره ای، نیم دایره، کمانی و … برای زیبایی بیشتر نمای ساختمان بهره می برند. پنجره های چند ضلعی ، قوس دار هلالی شکل، آمیزه ای از معماری سنتی و مدرن را به نمایش می گذارند زیرا از قدیم نیز در طراحی های سنتی خانه های ایرانی جایگاه ویژه ای داشته و بسیار مورد پسند بوده و امروزه هم شکل چندضلعی یا قوس دار پنجره موجب می شود که بتوان اشکال مختلفی را در شکل پنجره ها بوجود آورد که زیبایی خیره کننده ای به نمای ساختمان می دهد پنجره های قوس دار بلند (پنجره های لولایی) و بسیارعریض(پنجره های سایبانی) نیز وجود دارد که سبب ورود نور بیشتر و تهویه مناسب تر در ساختمان می شود. 

علاوه بر پنجره ها می توان درب های بالکن و یا درب های ورودی مجتمع را نیز به شکل قوس دار چندضلعی  طراحی کرد بنابراین پنجره های قوس دار در ابعاد و اشکال مختلف قابل سفارش و نصب است.

پنجره های چندضلعی مدل جدید  یکی دیگر از انواع پنجره های دوجداره با درصد تکرار کمتر محسوب می شوند .

تلفیق این نوع پنجره با پنجره های دو لنگه باز شو ، زیبایی دو چندانی برای ساختمان شما به ارمغان می آورد .این طرح ( طرح قوسی و چندضلعی ) با ایجاد بخش فوقانی ثابت ، در نورگیری پنجره هم کمک شایانی خواهد داشت و می توان در قسمت قوسی ثابت از شیشه های شبکه بندی شده بهره برد .البته ساده بودن این قسمت در کنار اقتصادی شدن ، ضرری به زیبایی بصری آن هم وارد نخواهد کرد.

تعویض پنجره های دو جداره قوس دار یو پی وی سی به دو روش قابل اجرا است:

خم کردن پنجره یو پی وی سی به همان صورتی که هست به وسیله دستگاه های کاملا اتوماتیک که این روش پر هزینه بوده و درزگیری و عایق پنجره دو جداره پایین است.

حالت چندضلعی یا قوس و هلال پنجره ها جداگانه پر می‌شود یا با شیشه دوجداره طبق نمای قبلی آن قسمت عایق میشود و در زیر آن پنجره عادى ساخته میشود و مزیت این روش قیمت مناسب تر و درزگیری و عایق مطمئن تر می باشد .


X