خرید پنجره یاسوج زیبا چند ضلعی

windowdoubleglazed
خرید پنجره یاسوج زیبا چند ضلعی : استفاده از پنجره های چند ضلعی بسته به طراحی و معماری ساختمان دارد. در بسیاری از ساختمان های یاسوج برخی از پنجره های نما اشکال خاص دارند که جلوه ای خیره کننده به نما می دهد. توضیحات گفته شده درباره پنجره های چند ضلعی در رابطه با دیگر انواع اشکال غیرمتعارف پنجره ها ، پنجره های چند ضلعی میتواند بهترین نما را به ساختمان های یاسوج بدهد.


خرید پنجره یاسوج زیبا چند ضلعی

 پنجره دو جداره چند ضلعی

 پنجره های چند ضلعی تاثیر رویایی و بی نظیری بر خانه های با معماری مدرن و سنتی می گذارد. شما می توانید این مدل از پنجره را در کنار دیگر مدل های پنجره قرار دهید تا به ظاهری فریبنده و زیباتر در ظاهر ساختمان برسید. می توانید در ساخت درب های بالکنی نیز از این مدل استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی ، نور بیشتری وارد منزل کنید. پنجره های چندضلعی می توانند به بلندی پنجره های لولایی و به پهنی پنجره های سایبانی ساخته شود. این مدل از پنجره با تلفیق درست با دیگر مدل ها می تواند علاوه بر زیبایی تهویه هوای مطبوعی نیز فراهم کند.

 مزایای پنجره های دوجداره چند ضلعی

 این نوع پنجره های چند ضلعی به دلیل شکل خاص آنها قابل اجرا در طرحهای مختلف اعم از پنجره های هلالی, قوس دار و اشکال غیر منظم جلوگیری از اتلاف و به هدر رفتن انرژی سرمایشی و گرمایشی در ساختمان صرفه جوئی در مصرف انرژی و جلوگیری از تبادل سرما و گرما عدم تغییر رنگ در مقابل نور خورشید و شرایط مختلف جوی عایق صوتی تا ۷۵% با استفاده از پنجره دوجداره خود رنگ و بدون نیاز به مواد نگهدارنده و براق کننده مقاوم و عدم زنگ زدگی در مقابل رطوبت مصونیت از آلودگی های صوتی عایق در برابر نفوذ باد و باران عایق در برابر گرد و غبار.

موارد کاربرد شیشه چندضلعی :

» پنجره ها

» نمای ساختمان ( Curtain Wall )

» نرده ها

» پوشش دیوارهای آسانسور


X