تعویض پنجره قم مات شیک ضد سرقت

windowdoubleglazed
تعویض پنجره قم مات شیک ضد سرقت : شیشه های سنتی در ساختمانهای قم از لایه های روهم قرار گرفته چندین شیشه با ضخامت ۳ تا ۱۰ میلیمتر و مواد پلیمری ساخته می شدند که این مواد پلمیری با لایه های نازک PVB با ضخامت حدود ۱ تا ۳ میلیمتر بودند و شکستن انها توسط سارقین به سادگی است . در حال حاضر شیشه های ضد گلوله و ضد سرقت با استفاده از شیشه و پلاستیک سخت متشکل از پلی کربنات یا آکریلیک شیشه با با لایه های شیشه و پلاستیک ضخیم که توسط نوار نازکی از پلاستیک های مختلف (interlayers) مانند PVB, ساخته می شوند در پنجره های ضد سرقت مورد استفاده است .
تعویض پنجره قم مات شیک ضد سرقت 

ابتدایی ترین خواسته ای که مشتریان از امکانات امنیتی دارند، تامین امنیت بدون دست و پا گیر شدن است. از این نقطه نظر شیشه های ضد سرقت و ضد گلوله می توانند جایگزین یا مکمل بسیاری از روش های افزایش ایمنی ساختمان نظیر حفاظهای فلزی باشند.

با استفاده از شیشه های ضد سرقت و ضد گلوله می توان به طور همزمان هم از نماهایی زیباتر و فضاهایی دلبازتر لذت برد و هم از بابت امنیت نگران نبود. 

مزایای شیشه های ضد سرقت 

شیشه‌های استاندارد به آسانی بر اثر ضربه می‌شکنند. این می‌تواند موجب حوادث خطرناکی شود و خانه را نیز در برابر ورود با زور، آسیب‌پذیرتر سازد.

نصب پنجره های دوجداره ضد سرقت، خطر بریدگی با شیشه شکسته را کاهش می‌دهد. زمانی که شیشه ضد سرقت شکسته می‌شود، لایه وینیل درون آن، مانع پاشیدن خرده‌ریزه‌های شیشه به اطراف می‌شود که آن را بسیار شبیه شیشه ایمنی می‌سازد. خرده‌ریزه‌های شیشه، به لایه وینیل متصل باقی می‌مانند.

از آنجا که این نوع شیشه را نمی‌توان از بیرون برید، حفاظت بیشتر در برابر شکستن فراهم آورده می‌شود که برش‌دهنده‌های شیشه را برای ورود به منزل غیر قابل استفاده می‌سازد.

کاهش سروصدا و آلودگی صوتی در جهان امروز در حال افزایش است. هواپیماها، تریلی‌ها، کامیون‌ها و ماشین‌آلات ساختمانی سروصداهای آزاردهنده و ناخوشایندی ایجاد می‌کنند. در صورتی که منزل تان در نزدیکی یک محل ساخت و ساز، فرودگاه یا بزرگراه باشد، ممکن است به خصوص علاقمند به خصوصیات صدا خفه کن شیشة ضد سرقت باشید. افرادی هم که در محله‌هایی زندگی می‌کنند که خانه‌ها نزدیک به هم هستند نیز ممکن است از این مزیت، استفاده کنند. زمانی سر و صدا بیشتر کاهش می‌یابد کهپنجره  دو جداره ضدسرقت در هر پنجره مورد استفاده قرار می‌گیرند که یک فضای هوا میان این جداره‌ها وجود دارد. این فضای هوا موجب افزایش کیفیت نگهداری صدا در شیشه لمینت می‌شود.

کاهش UV- برخی مبلمان، فرش‌ها و پرده‌ها در نور شدید فرابنفش (UV) که از شیشه معمولی عبور می‌کند، کم‌رنگ می‌شوند.اما اشعه‌های UV خورشید تا 95 درصد با لایه نازک موجود در شیشة ضد سرقت، مسدود می‌شوند. نور قابل مشاهده از این نوع شیشه عبور می‌کند، در حالی که نور UV مسدود می‌شود.

مقاومت در برابر ضربه ،  در مواقع طوفان‌هایی مثل تندبادها، گردبادها و رعدوبرق‌های شدید، پنجره‌های دارای شیشه لمینت،قوی‌ترین لایه حفاظتی ممکن را فراهم می‌آورند. اگر این نوع پنجره‌ها شکسته شوند، به درون خانه نمی‌پرند که این نوع پنجره‌ها را گزینه امن‌تری می‌سازد.


X