خرید پنجره دوجداره تبریز کشویی ویستابست

windowdoubleglazed
خرید پنجره دوجداره تبریز کشویی ویستابست : پنجره کشویی ویستابست بدلیل بهره وری کمتر در زمینه جلوگیری از اتلاف انرژی نسبت به انواع دیگر بازشوها ، این روزها کاربرد خود را کم کم از دست می دهد. مشاوران طراحی پنجره در تبریز به همین دلیل سعی می کنند حتی المقدور از دیگر انواع بازشوها برای قسمت های مختلف ساختمان استفاده کنند. اما هنوز هم در بخش های مختلفی از ساختمان لازم است تا پنجره کشویی نصب شود. پنجره کشویی مزیت بزرگی دارد که در هنگام بازشدن پنجره فضای داخل را اشغال نمی کند و جلوی پرده نصب شده را نمی گیرد. به همین دلیل در قسمت های خانه که این مسئله اهمیت زیادی دارد لازم است تا یا پنجره فولکس واگنی نصب شود که هزینه تولید بالاتری دارد و یا از پنجره کشویی استفاده کرد.


خرید پنجره دوجداره تبریز کشویی ویستابست 

در واقع پنجره کشویی کارآیی بیشتری نسبت به پنجره های لولایی دارد و فضایی را اشغال نمیکند.  این پنجره توسط شرکت پنجره ماندگار، تولید کننده پنجره دوجداره upvc با بهترین کیفیت تولید می شود.


پنجره دوجداره upvc کشویی در دو نوع ساخته می شود:

یک لنگه بازشو : در این نوع پنجره کشویی upvc تنها یکی از لنگه های پنجره ، به صورت کشویی باز می شود.

دو لنگه بازشو : در این نوع پنجره کشویی upvc هر دو لنگه ی پنجره قابلیت باز شدن را به صورت کشویی دارند .

توجه داشته باشید که پنجره کشویی upvc دولنگه بازشو بیشتر برای فضاهایی مفید است که به گردش بیشترهوا نیاز است.

این پنجره ها دوجداره در اتاق هایی که یک پنجره دارند بسیار کاربردی اند. همچنین این پنجره ها را در آشپزخانه نیز بسیار استفاده می کنند

ترکیب ها و طرح های پنجره کشویی دوجداره upvc

پنجره دو لنگه کشویی در بالا

پنجره دو لنگه کشویی در پایین

پنجره دو لنگه کشویی کوچک و بزرگ

پنجره دو لنگه کشویی با ابعاد یکسان

پنجره دوجداره upvc کشویی

پروفیل پنجره دوجداره upvc کشویی

پروفیل پنجره upvc در تولید یک پنجره نقش مهمی دارد و اصلی ترین ماده تشکیل دهنده یک پنجره است.

لازم است که در هنگام خرید به کیفیت پروفیل استفاده شده دقت کنید. زیرا اگر پروفیل استفاده شده نامرغوب باشد باعث لرزش پنجره کشویی می شود .البته این مشکل بیشتر در پنجره با ابعاد بزرگ پیش می آید.

یراق پنجره upvc کشویی

در این نوع پنجره ها بیشترین وزن شیشه و لنگه بازشو پنجره بر روی غلطکهایی است که در زیر بازشو قرار دارد. وقتی شما به دستگیره نیروی فیزیکی وارد می کنید لنگه بازشو حرکت می کند.

باید دقت کنید که از غلطکهای ضعیف استفاده نشود. اگر از غلطکهای پلاستیک ضعیف استفاده شود درهنگام حرکت پنجره روان نمی باشد و بعد از مدتی غلطکها ممکن است دچار شکستگی شوند.

بهترین غلطکها در این پنجره ها، غلطکهای سرامیکی است زیرا این غلطکها بهترین عملکرد را خواهند داشت و توان تحمل وزن در آنها نسبت به غلطکهای پلاستیکی بیشتر است.

دستگیره پنجره دوجداره upvc کشویی

در این پنجره ها بهتر است که از دستگیره هایی که از دستگیره های لولایی بزرگ تر است استفاده شود زیرا با استفاده از این دستگیره ها به علت وزن لنگه بازشو و شیشه دوجداره، در هنگام جا به جایی فشار فیزیکی کمتری از سمت شما به پنجره وارد میشود. 

یراق ضد سرقت و ایمن پنجره دوجداره upvc کشویی

باید دقت کنید که پنجره کشویی شما ایمن و ضد سرقت باشد. زیرا اگر اصول ایمنی در این نوع پنجرهها رعایت نشود به راحتی افراد می توانند وارد منزل شما بشوند.

همچنین توجه داشته باشید که از نوارهای فرچه مانند استاندارد در پنجره شما استفاده شده باشد که در مقابل گرد و خاک و رطوبت مقاوم باشد.


X