نحوه محاسبه قیمت پنجره upvc فهرست بها

windowdoubleglazed
نحوه محاسبه قیمت پنجره upvc فهرست بها : امروزه استعلام قیمت درب و پنجره های دوجداره upvc با نرم افزارهای مخصوص این کار انجام می گیرد و بصورت آنلاین و یا حضوری به مشتری تحویل ارائه میشود. این امر سبب شده تا مشتری از جزئیات پیش فاکتور خود به صورت شفاف اگاه گردد. قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی  را با توجه به نکات زیر به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهید : اگر می خواهید به طور دقیق از آنچه در محاسبات قیمت پنجره دوجداره UPVC شما گذشته اطلاع یابید حتما فاکتور را به صورت متر طول بخواهید.


نحوه محاسبه قیمت پنجره upvc فهرست بها

ارایه فاکتور متر مربع از آنجا که هر پنجره مبتنی بر پروفیل  ، یراق آلات و شیشه میباشد ، فقط موجب سردرگمی شما خواهد بود .

اما چنانچه ریز بهای پنجره شما به متر طول ارائه شود ، همه چیز روشن خواهد بود .در فاکتور متر طول ، قیمت مولفه های یک پنجره به صورت زیر ارائه می شود : 

قیمت متر طول فریم, قیمت متر طول لنگه .قیمت متر طول پروفیل میانی , قیمت متر طول زهوار تک یا دو جداره ,قیمت متر مربع شیشه

قیمت یراق آلات به تفکیک نوع برند ، کشور سازنده و نحوه عملکرد  ( تک حالته  ،  دو حالته  ،  کلنگی  ،  کشویی  ،  فولکس واگنی )

هزینه های جانبی نصب که شامل گزینه هایی نظیر آهنگری و برچیدن پنجره های قبلی و یا هزینه نصب و رگلاژ می باشد.

نحوه محاسبه قیمت پنجره upvc

محاسبه قیمت درب و پنجره دوجداره برای ساختمان نوساز(در حال ساخت) با ساختمان هایی که  درب و پنجره های قدیمی داشته و تصمیم به تعویض آن با درب و پنجره و درب و پنجره دوجداره upvc را دارند متفاوت می باشد.علت این تفاوت نوع فریم مصرفیو نوع نصب آن می باشد.

محاسبه قیمت درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی  را نمی توان بدون دانستن ابعاد درب و پنجره و تعداد بازشو های آن بطور دقیق محاسبه کرد چرا که استعلام قیمت درب و پنجره دوجداره به میزان پروفیل مصرفی بر اساس متر طول و مقدار شیشه دو جداره بر اساس متر مریع و تعداد بازشوها و یراق آلات آن بستگی دارد.

استعلام فهرست بها و محاسبه قیمت درب و پنجره دوجداره  یو پی وی سی  با ابعاد فرضی می باشد.جهت برآورد دقیق پروژه خود می توانید با مشاور تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان درب و پنجره ماندگاراطلاعات و قیمت درب و پنجره و پنجره دوجداره را در اختیار شما قرار دهند.X