انواع مدل درب شرکت تولیدی درب پنجره

windowdoubleglazed
انواع مدل درب شرکت تولیدی درب پنجره : درب های دوجداره دارای انواع مختلفی هستند که مشتریان میتوانند بر اساس نیاز و سلیقه خود، مدل درب را انتخاب نمایند ودر این مقاله قصد داریم تا درمورد انواع مختلف درب دوجداره صحبت کنید تا مشتریان بتوانند به راحتی تصمیم بگیرند. یکی از انواعی که درب دوجداره را بر اساس آن میتوان تقسیم بندی کرد انواع مدل بازشو آن است.


انواع مدل درب شرکت تولیدی درب پنجره

درب دوجداره تک حالته:

که نام دیگر آن درب دوجداره لولایی میباشد. شکل باز شدن این درب به این صورت است که روی یک محور افقی باز میشود. از نظر قیمت این نوع درب دوجداره از نوع ثابت آن گرانتر میباشد و در جایگاه دوم قرار دارد. 

درب دوجداره دو حالته:

شکل این نوع درب دوجداره به این صورت است که از دو محور افقی و عمودی بار میشود و کاربرد زیادی دارد. همچنین این نوع درب بدلیل انعطافی که دارد بسیار محبوب است. این درب مناسب جاهایی است که پرده نصب شده و با باز کردن درب مدل پرده بهم میریزد؛ اما با این نوع درب پرده ثابت میماند و همچنین میتواند باعث تهویه هوا نیز بشود.

درب بازشو لولایی:

این نوع درب و پنجره دوجداره به این صورت است که با استفاده از لولا درب هم به داخل و هم به بیرون باز میشود. این درب در برابر گرما، سرما و گردو غبار کاملا عایق است. همچنین میتوان از این نوع در کنار درب ثابت استفاده کرد که ترکیب زیبایی را میسازند . در تمام بخش های ساختمان میتوان از درب بازشو لولایی استفاده کرد.

انواع مدل درب شرکت تولیدی درب پنجره

درب فرانسوی:

نام دیگر این درب، درب دوجداره دولنگه بازشو میباشد. شکل آن به این صورت است که دو سمت درب باز میشوند و ستونی بین آنها وجود ندارد. 

درب فولکس واگنی:

مدل باز شدن این درب ها مانند درب های ون میباشد اما دارای عایق بندی بهتری نسبت به مدل کشویی هستند و زیبایی بیشتری دارند.  

درب کشویی:

این نوع درب به صورت کشویی باز و بسته میشوند  و مزاحمتی برای پرده ندارند. این نوع به دو مدل تک ریل و جفت ریل تقسیم بندی میشوند.

درب محوری:

نام دیگر این مدل درب دایره ای میباشد. این نوع درب دوجداره به شکل دایره است و مدل باز شدن آن به صورت دایره ای میباشد.

 


X