پنجره تاشو تراس مخصوص رنگی زیبا

windowdoubleglazed

پنجره تاشو تراس مخصوص رنگی زیبا :

سیستم شیشه تاشو محصولی است که این امکان را فراهم می آورد که به کمک آن بتوان از فضای بالکن و مشابه آن به بهترین شکل استفاده کرد.این سیستم طوری طراحی شده که پانل اول ثابت بوده و بقیه پانل ها متحرک می باشند و در ریل حرکت کرده و در انتها در کنار پانل ثابت قرار می گیرند. شیشه ها تاشو از نوع سکوریت نشکن و ضخامت آن ۸ میلیمتر می باشد. از شیشه تاشو در فضاهایی از قبیل استخر، بالکن، رستوران و … استفاده می شود سیستم شیشه تاشو این قابلیت را دارا می باشد که از ورود سرو صدا جلوگیری می نماید و طوری طراحی شده که مانعی در برابر باد و باران ایجاد می کند.


پنجره تاشو تراس مخصوص رنگی زیبا:

استفاده ازپنجره  شیشه تاشو و پنجره شیشه سکوریت مطلوب منجربه استفاده کمتر از انرژی می گردد و به بهینه شدن فضای محیط زیست کمک می کند چرا که از مصرف زیاد سوخت جلوگیری به عمل می آورند که همین کار میزان انتشار آلاینده ها را به نحو مطلوبی کاهش می دهد و همه اینها کشور را به سوی استفاده از روش های مطلوب سوق می دهد.

تکنولوژی پنجره شیشه های تاشو و به تبع آن پنجره های جدید در طول این سال ها پیشرفت قابل توجهی داشته است. پنجره هایی که در آن شیشه تاشو و شیشه سکوریت کارامد به کار گرفته می شود این قابلیت را دارد که در فصل گرم سال که تابش نور خورشید به فضای داخلی ساختمان بیشتر است و استفاده از سیستم سرمایشی بیشتر می شود به صورت اتوماتیک و تعریف شده تیره می شود و در روزهای سرد زمستان مجددا به حالت سابق برمی گردد و براق می شود. این تکنولوژی اثر چشمگیری روی استفاده از انرژی دارد.

پنجره شیشه تاشو و پنجره شیشه سکوریت کارامد به نحوی طراحی شده که در تابش های مختلف نور آفتاب سایه روشن می شوند و در نهایت فضای داخلی ساختمان را مطبوع تر می نمایند. این تکنولوژی در سه حالت جداگانه دسته بندی می شود

۱-سایه 

۲-براق

۳-پوشیده

در وضعیت سایه به شکلی است که بخش زیادی از نور آفتاب را جذب می کند. در وضعیت پوشیده حداکثر نور آفتاب جذب می شود. در این حالت سیستم به شکلی پیش می رود که انرژی پنهان درپنجره شیشه‌های تاشو وپنجره شیشه دوجداره به انرژی الکتریسیته تغییر پیدا می کند

 و برای به کارگیری سیستم های روشنایی و تهویه از آن استفاده می شود. این سیستم به نحوی است که بتوان رنگ شیشه ها را به دلخواه انتخاب کرد و حتی می توان الگوهای مدنظر را نیز بر روی آن پیاده سازی نمود.

طبق پیش بینی های انجام شده در سال های پیش رو استفاده از شیشه تاشو و شیشه سکوریت کارامد در سازه های مختلف به ویژه در ساختمان های غول پیکر بیشتر می شود. به عقیده صاحب نظران با در نظر گرفتن افزایش روز افزون بحران در زمینه استفاده از انرژی هر فکر جدیدی که بتواند به حل هر چه بیشتری این بحران کمک نماید باید به دقت بررسی شود.

پنجره شیشه تاشو یا شیشه آکاردئونی یکی از مدرن ترین محصولات ساختمانی طی سال های اخیر می باشد. زیبایی پنجره شیشه های تاشو یا پنجره شیشه های جمع شونده طی چند سال اخیر باعث استفاده بیش از پیش آن در ساختمان ها شده است.

پنجره شیشه های آکاردئونی یا تاشو : (folding) این شیشه ها برای درب و پنجره هایی که عرض بیشتر از دو متر دارند بکار برده می شود.همچنین در پارتیشن بندی هایی که نیاز است به صورت موقت ارتباط آنها با یکدیگر قطع شود استفاده می گردد.اینگونه شیشه ها در یک سمت از فریم خود بصورت آکاردئونی جمع می شوند.

نظر به اینکه پنجره  شیشه های تاشو در یک سمت جمع می شوند ، از فضاهایی مانند استخر،آلاچیق،بالکن ودیگر مکان ها می توان در چهار فصل سال استفاده کرد، در این سیستم یک ریل آلومینیومی در سقف و یک ریل آلومینیومی در کف اجرا می شود و فضای باز به تعدادی پانل شیشه ای متحرک تقسیم می شود

با توجه به اینکه در این سیستم پانل اول ثابت است به صورت درب باز و بسته می شود و بقیه پانل ها به ترتیب در مسیر ریل حرکت می کنند و عمود بر مسیر حرکتی خود کنار درب قرار می گیرند ؛ هیچ محدودیتی برای نظافت سطوح خارجی شیشه ها به دلیل چرخش شیشه ها وجود ندارد. با بکارگیری شیشه های سکوریت ۸ میلیمتری و نصب جوینت های پلاستیکی، این سیستم حدود ۷۰% عایق صوتی وحرارتی وتقریبا ۱۰۰% عایق نفوذ گرد و غبار و برف و باران می باشد. با توجه به اینکه از پروفیل های آلومینیوم با آلیاژ بسیار مقاوم و آبکاری شده در این سیستم استفاده شده به هیچ وجه مشکل زنگ زدگی و خوردگی و همچنین دفرمه شدن بر اثر تغییرات دما بوجود نمی آید.

پنجره شیشه های تاشو برای آلاچیق ، گلخانه ها، بالکن ، پوشش دور استخر ،رستوران، پارکینگ، ورودی فروشگاه ها، سالن های همایش و تمامی فضاهای باز قابل استفاده می باشد و نیز بعنوان پارتیشن قابلیت اجرا دارد

انواع مختلف تراس شیشه ای

۱- ساختاربالکن با بکارگیری شیشه‌ های بسیار ضخیم و فولاد ضد زنگ بصورت نرده شیشه ای بالکن استیل عمودی.

۲- شیشه بالکن شامل پانل های شیشه‌ ای است که تنها از طریق بست ثابت نگه داشته می ‌شوند.

این محصول پس از نصب معمولاً در هر یک متر و شاید بیشتر، یک نرده شیشه ی تراس عمودی دارد.

۳- کاملا فریم لس؛ در این حالت از هیچگونه اتصالی استفاده نمی‌ شود و تنها در فواصل زیاد از نرده شیشه ی تراس عمودی یا اتصالات استفاده می‌ شود. در شیشه بالکن فریم لس دیدی شفاف و بلامانع از محیط بیرون در اختیار بیننده قرار می‌ گیرد.

مزایای پنجره شیشه تراس

۱- نمای یکدست شیشه ‌ای جهت فضای بالکن به هر طولی که باشد بدون هیچ ستون یا مانع دید.

۲- شیشه تراس این امکان را برای بهره بردار مهیا می‌ کند که در فصول مناسب سال سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد بهره‌مند گردد.

۳- به واسطه بسته شدن فضا با شیشه‌های متحرک شیشه تراس، مسیر ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی مسدود می‌شود نظافت فضای شما با استفاده از بالکن شیشه ‌ای کاملاً راحت خواهد بود.

۴- شیشه تراس به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی قابل شستشو می‌ باشند.

۵- شیشه بالکن از پانل‌های عمودی تشکیل‌ شده است که در بالکن شما نمایشی بدون مانع و بدون توجه به شرایط آب و هوایی را به شما ارائه می ‌دهد. هر یک از پانل‌ها مستقل است که به‌عنوان یک درب کشویی و یا به‌صورت درب لولایی نصب می‌ گردد.

پنجره شیشه تاشو یکی از بهترین راه حل های ممکن برای بهینه کردن فضای بالکن یا تراس و فضاهای اینچنینی می باشد. پنجره شیشه تاشو دارای ضخامت ۸ میلی متر می باشد که همه آنها تحت تاثیر حرارت قرار می گیرند و نشکن می شوند.یعنی شکست شیشه به ندرت اتفاق می افتد و در صورتی که بر اثر فشار زیاد از حد شیشه بشکند قدرت برش ندارد و لبه همه تکه شیشه ها گرد می شود.پنجره شیشه تاشو دارای مزیت های دیگر نیز می باشد.یکی از این خصوصیات را می توان قابلیت اجرایی شدن آنها در زاویه های مختلف نام برد به عبارتی دیگر پنجره شیشه تاشو در فضاهای زاویه دار،سهمی،گرد،ذوزنقه و …اجرایی می شود. پنجره شیشه تاشو از لحاظ طول کار نیز محدودیتی ندارد و برای طول های مختلف و زیاد نیز اجرایی می شود.حداکثر ارتفاعی که می توان پنجره شیشه تاشو رادر آن اجرایی کرد۲٫۸۰ می باشد ولی این بدان معنا نیست که برای ارتفاع های بیشتر نمی توان از این محصول استفاده کرد بلکه برای ارتفاع های بالاتر، از شیشه ثابت استفاده می شود و مابقی کار از پنجره شیشه تاشو استفاده می شود. پنجره شیشه تاشو رویکردی نوین را برای جلوگیری از سرو صدا و همینطور متعادل کردن دما ایجاد کرده است.توضیح بیشتر اینکه پنجره شیشه تاشو تا هفتاد درصد می تواند مانعی در برابر سروصدا را ایجاد می کند. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد پنجره شیشه تاشو عایق بودن در برابر حرارت می باشد. به عبارت دیگر این محصول می تواند تا هفتاد درصد دما را تنظیم کند. یکی دیگر از خاصیت های این محصول آب بند بودن آن می باشد. این محصول می تواند هفتاد تا هفتادو پنج درصد خاصیت آب بندی را ایجاد نماید.این محصول دارای قابلیت های مختلف دیگری نیز می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان شرکت تماس حاصل فرمایید.شرکت اروند این افتخار را دارد که شیشه تاشو را با یراق آلات ترک به مشتریان خود ارائه کند.


X