فروش پنجره تاشو اصفهان یو پی وی سی

windowdoubleglazed
فروش پنجره تاشو اصفهان یو پی وی سی:با پنجره های  تاشو شیشه ای 09، شما می توانید رویای خود را از استفاده از بالکن خود در تمام طول سال تحقق بخشید. سیستم لعاب بالکن 09 از باد، باران و سر و صدا محافظت می کند. پنجره های تاشو شیشه ای 09 را می توان به طور کامل باز کرد، بنابراین بخش شیشه ای می تواند در هر زمان کشیده شود و شما می توانید از بالکن باز خود لذت ببرید.

فروش پنجره تاشو اصفهان یو پی وی سی:

شرکت پنجره دوجداره ماندگار فروش پنجرهای تاشو تولید کرده به استان اصفهان به مشتریان خود ارائه می دهد

ویژگی های سیستم برای پنجره های تاشو شیشه ای یو پی وی سی

1. پروفیل های قوی تر: مسیر بالا ضخامت 3mm و اهمیت نقطه ضخامت 5mm برای 09 پنجره یو پی وی سی شیشه ای

عرض پروفیل شیشه 29mm و ارتفاع 41mm است، اهمیت نقطه 2.5mm ضخامت برای 09 پنجره های تاشو شیشه ای است

2. غلطک: پنجره های تاشو شیشه ای 09 با استفاده از چرخ های متحرک بزرگ و اسلاید هموار می کند. عرض یک بار تحمل 36mm و ارتفاع 11mm است.

3. محور لولا: پنجره های تاشو یو پی وی سی شیشه ای 09 از SS304 برای محورهای لولایی استفاده می کنند تا بتوانند وزن بزرگی داشته باشند.

4. کلاه حفاظتی: پنجره های تاشو شیشه ای 09 پوشش محافظ نایلون را در پروفیل های شیشه ای پوشش می دهد تا از آسیب زدن جلوگیری شود. حفاظت نردبان و مهر و موم بسیار بهتر است.

5. مهر و موم بهتر: فاصله بین پروفیل های مسیر و پروفیل های شیشه ای وجود ندارد. پنجره های یو پی وی سی تاشو شیشه ای 09 دارای فاصله بین اولین و آخرین شیشه های شیشه ای با پروفیل های جانبی نیست.

6. تنظیم آسان: F70300 از 09 پنجره های تاشو یو پی وی سی شیشه ای یک غلتک بهار است، با استفاده از چرخش بهار از حرکات می تواند فاصله بین شیشه شیشه را کنترل کنید؛ F70400 استفاده می کند بی عیب است، با استفاده از ساختار غیر عادی برای تنظیم جابجایی قبل و بعد از بین پنجره شیشه ای

7. یو پی وی سی  شیشه: پنجره های تاشو شیشه ای 09 از شیشه های چند لایه 8 میلی متر یا 4 + 0.38 + 4 استفاده می کنند.

8. اندازه صفحه: حداکثر عرض پنجره Finince09 پنجره یو پی وی سی 750 میلی متر است و حداکثر ارتفاع 2200 میلی متر برای هر یک از شیشه است.

9. سخت افزار اتصال: پنجره های تاشو شیشه ای 09 با استفاده از SS304 برای اتصال پروفایل های مسیر برای اطمینان از پایدار اتصال استفاده می شود.

10. بدون نیاز به پرچم: 09 پنجره های تاشو یو پی وی سی  شیشه ای به طور خاص چسب برای اتصال پروفیل شیشه ای و شیشه ای، هیچ گونه پرچ و سوراخ در مشخصات شیشه ای وجود داردX