قیمت پنجره دوجداره گنبد کاووس رنگی طرحدار

windowdoubleglazed
قیمت پنجره دوجداره گنبد کاووس رنگی طرحدار:تولید کننده پنجره دوجداره  یو پی وی سی طرحدار را در انواع رنگ تولید و عرضه می کند. درب و پنجره دوجداره upvc طرحدار امروزه در اغلب خانه ها استفاده می شوند و اغلب افراد از این درب و پنجره ها در ساختمان خود استفاده می کنند.

قیمت پنجره دوجداره گنبد کاووس رنگی طرحدار:

مزایای ویژه ی این درب و پنجره ها باعث شده که استقبال زیادی از آنها شود.

این درب و پنجره ها را در انواع طرح ها و رنگ ها تولید می کنند که شما می توانید با توجه به سلیقه ی خود پنجره دوجداره رنگی را سفارش دهید.پروفیل upvc در واقع سفید است و امکان تولید پروفیل تمام رنگی وجود ندارد.اما به راحتی می توان پروفیل های رنگی را سفارش داد و رنگ دلخواه را انتخاب کرد.

پنجره دوجداره رنگی و طرحدار

با روی کار آمدن درب و پنجره طرحدار رنگی دیگر نیازی به نگرانی در مورد ناهماهنگی دکوراسیون و نمای ساختمان نیست. زیرا این پنجره ها را به راحتی می توان با دکوراسیون منزل هماهنگ کرد و رنگ آن قابل تغییر است.

پروفیل لمینیت  طرحدار upvc

پروفیل های لمینیت را معمولا برای مواردی استفاده می کنند که طرح های تزئینی و برجسته رنگی برای نماهای طرح چوب مورد توجه باشد.

رنگ پروفیل های لمنیت ثابت بوده و دارای مقاومت بالا در شرایط مختلف آب و هوایی هستند.

این پروفیل ها استحکام بالایی داشته و ضد خش نیز هستند.

پروفیل رنگی مخصوص پنجره دوجداره

در پروفیل های رنگی رنگ مورد نظر بر روی پروفیل ها پاشیده می شود و می توان به راحتی رنگ دلخواه خود را سفارش داد. پروفیل های رنگی دوام و ماندگاری بالایی داشته و رنگ شان ثابت می ماند.یکی از خصوصیات قابل توجه این پروفیل ها تنوع رنگی آنهاست.

تعویض پنجره قدیمی با پنجره upvc رنگی طرح دار

بسیاری از افراد قصد تعویض در و پنجره قدیمی خود را با پنجره های یو پی وی سی دارند اما نگران تغییر رنگ و ناهماهنگی با دکوراسیون منزل خود هستند.

اما با روی کار آمدن پروفیل upvc رنگی و شیشه رنگی طرحدار دیگر نیازی به نگرانی در این مورد نیست. شما می توانید با خیال راحت پنجره های قدیمی ساختمان خود را با پنجره دوجداره رنگی تعویض کنید و منزل خود را زیبا تر نمایید.پنجره ماندگار درب و پنجره upvc را در انواع رنگ و طرح های مختلف تولید می کند.شما نیز می توانید با تماس با ما سفارش خود را ثبت نمایید و در کمترین زمان و بهترین قیمت محصول خود را تحویل بگیرید.


X