خرید پنجره یو پی وی سی وین تک فولکس واگنی

windowdoubleglazed
خرید پنجره یو پی وی سی وین تک فولکس واگنی: این نوع از پنجره های یو پی وی سی وین تک جایگزین مناسبی برای پنجره های کشویی میباشد. از لحاظ عایق بودن نسبت به سر و صدا و گرد و غبار وصرفه جویی در فوق العاده میباشد ، پروفیل یو پی وی سی مورد استفاده در این پنجره ها معمولی بوده اما یراق آلات مورد استفاده نسبت به نمونه های دیگر گرانتر میباشد.حالت بازشوی آنها همانند دربهای ون میباشد.این پنجرها قیمت تمام شده بیشتری نسبت به انواع دیگر پنجره دارد .اما هم زیبایی بیشتر وعایق بندی بهتری نسبت به پنجره ها ی کشویی دارند.خرید پنجره یو پی وی سی وین تک فولکس واگنی

در حال حاضر برندهای یراق آلات فولکس واگنی به یراق آلات ترک و آلمان تقسیم بندی می شود که قیمت پنجره فولکس واگنی وین تک با یراق آلات آلمانی تقریبا دو برابر یراق آلات ترک می باشد. از لحاظ مکانیزم نیز به انواع نیمه اتومات، اتومات و فول اتومات تقسیم بندی می شود. در این حالت نیز قیمت ها تغییر می کند. بدلیل متغیر بودن قیمت پنجره فولکس واگنی، قیمت ها را به روز کنترل کنید.

درب و پنجره وین تک حالات بازشوی متفاوتی دارند کهیکی از بهینه ترین انواع آن پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی می باشد که در کنار عایق بندی عالی خود، معماری داخلی و نمای فضای داخلی ساختمان را زیبا تر نشان می دهد.

با توجه به اینکه این مدل از پنجره دوجداره به شکل کشویی باز و بسته می شود اما با توجه به فرم حرکت ابتدایی خود از عایق بندی خوبی برخوردار می باشد.

حالت بازشوی آنها مانند دربهای ون می باشد. از یراق فولکس واگنی می توان در هر برندی از پنجره و یا حتی در تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب استفاده نمود.

خرید پنجره یو پی وی سی وین تک

پنجره دو جداره فولکس واگنی وین تک در سه حالت قرار می گیرد. یعنی در حالت های بسته، حالت بازشو از بالا و حالت باز می باشد. هنگام بسته شدن بدلیل چسبیدن بازشو به فریم، عایق بندی نسبت به جریان هوا و گرد و غبار بصورت ۱۰۰% انجام می شود.

با حرکت دستگیره بصورت ۹۰ درجه ای، پنجره یو پی وی سی فولکس واگنی همانند پنجره دو حالته از قسمت بالا باز خواهد شد. مکانیزم بعدی حرکت دستگیره به سمت بالا (۴۵ درجه) می باشد که اهرم های کشویی فعال شده و پنجره یو پی وی سی به شکل کشویی به سمت راست یا چپ باز می گردد.


X