فروش درب پنجره دوجداره یو پی وی سی آلمانی

windowdoubleglazed
فروش درب و پنجره دو سه جداره یو پی وی سی در نمایندگی های مجاز کشور انجام میگیرد امروزه استفاده از پروفیل های آلمانی مرغوب در ساخت درب و پنجره دوجداره  upvc همواره رونق پیدا کرده است. بسیاری از مصرکنندگان مایلند که پروفیل مصرفی در درب و پنجره یو پی وی سی انها آلمانی و از برند وکا باشد چرا که دارای کیفیت بالاو قیمت مناسب هستند.

پنجره دوجداره

فروش پنجره دو جداره یو پی وی سی در نمایندگی های مجاز کشور انجام میگیرد امروزه استفاده از پروفیل های آلمانی مرغوب در ساخت درب و پنجره دوجداره  upvc همواره رونق پیدا کرده است. بسیاری از مصرکنندگان مایلند که پروفیل مصرفی در درب و پنجره یو پی وی سی انها آلمانی و از برند وکا باشد چرا که دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند.
پروفیل آلمانی وکا (veka) اولین شرکت تولید کننده معتبر یو پی وی سی در دنیا است که در حال حاضر محصولات متنوع خود را به سراسر دنیا ارسال می کند. شرکت VEKA.AG بر روی پروفیل های سفید به کار رفته در درب و پنجره های upvc ،از لایه نازکی از ورق استفاده کرده که در برابر اشعه uv مقاوم می باشد. و در همین راستا پروفیل های پنجره دوجداره خود را به مدت ۱۰ سال از لحاظ ثبات رنگی تضمین می نماید.

پنجره یو پی وی سی

از دیگر مزایای پروفیل پنجره دوجداره وکا حفظ ویژگی های فیزیکی یکنواخت مطابق با حد تغییرات مجاز قابل قبول در ساختمان می باشد.
مقاومت پروفیل یو پی وی سی آلمانی وکا در برابر شرایط جوی مطابق با استاندارد RAL-GZ 716/10 می باشد. شرکت آلمانی VEKA.AG محصولات خود را به پنج قاره ارسال می نماید و در سراسر دنیا فعالیت گسترده ای را دارا است. مرکز اصلی وکا در ( سندن هورست ) به صورت مستقیم به ۵۰ کشور دنیا محصول صادر می کند علاوه بر این ۱۷ واحد تولیدی وکا در نقاط مختلف دنیا پروفیل های مخصوص بازار های آن منطقه از دنیا را تولید می کند.
نکته قابل توجه در سیستم پروفیل های وکا آگاهی از معماری و فرهنگ کشورهای مختلف است و پروفیل های خود را با نیازهای ملی هر کشور عرضه می کنند به عنوان مثال سیستم (دن لاین) برای دماهای بسیار پایین کشور دانمارک تولید شده است. ( تاپ لاین ان ال) ویژه کشور هلند و ترکیه نیز سیستم ( سافت لاین ) و ( یورولاین ) مخصوص خاور میانه طراحی شده است و برای آب و هوای متفاوت هر منطقه از پروفیل مناسب با آن منطقه استفاده می شود.

پنجره یو پی وی سی

انواع یراق های آلمانی:
روتو آلمان(ROTO)
جیو(GU)
آکادو ترکیه(ACCADO)
اندو(ENDOW)
وی اچ اس(VHS)
وین هاوس ترکیه(WINHOUSE)
رنگ بندی درب و پنجره دوجداره وکا
شرکت آلمانی وکا دنیایی از رنگ های متفاوت را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید در منزل یا محیط کار هر طرح و رنگی که مورد پسند شما واقع شود را بدون محدودیت انتخاب کنید.
طیف رنگی پنجره های وکا بسیا کامل می باشد و تمامی رنگ های طبیعی و طرح چوب را شامل می شود. پروفیل لمینیت شده وکا به دو صورت مات و براق قابل سفارش هستند.
پروفیل وکا را در پنجره های دوجداره و سه جداره قابل استفاده است.
قیمت تمام شده یراق آلات و پروفیل های آلمانی وکا بر چه اصلی محاسبه می شود؟
قیمت یراق آلات درب و پنجره ها بر حسب تعداد بازشوهای موجود پنجره ها و درب های یو پی وی سی محاسبه میشود . هر قدر تعداد باز شو ها در یک پنجره بیشتر باشد یراق آلات بیشتری مصرف شده و قیمت پنجره بیشتر میشود همچنین تعداد باز شو ها در یک پنجره به ابعاد آن پنچره و نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی بستگی دارد.
 
 

X