پنجره خم پی وی سی عایق با کیفیت ثابت

windowdoubleglazed
پنجره خم پی وی سی عایق با کیفیت ثابت: پنجره های یو پی وی سی خم یا کمانی تاثیر شگفت انگیزی بر خانه های با معماری مدرن و سنتی می گذارد. شما می توانید این مدل از پنجره را در کنار دیگر مدل های پنجره دو جداره قرار دهید تا به نمایی زیباتر در ظاهر ساختمان دست یابید. می توانید در ساخت درب های بالکنی نیز از این مدل استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی، نور بیشتری وارد منزل کنید. در و پنجره دوجداره خم می توانند به بلندی پنجره های لولایی و به پهنی پنجره های سایبانی ساخته شود. این مدل از پنجره با تلفیق درست با دیگر مدل ها می تواند علاوه بر زیبایی، تهویه هوای مطبوعی نیز فراهم کند.پنجره خم پی وی سی عایق با کیفیت ثابت

یکی از مدرن‌ترین مدل‌های پنجره‌های یو پی وی سی که در نمای ساختمان‌ها به کار می‌رود پنجره خم نام دارد که با نام‌های قوس دار و آرک دار (Arch Head) نیز شناخته می‌شود. پنجره مدل خم از افق دارای قوس یا هلال می‌باشد و برخلاف پنجره خلیجی این قوس با انهنای کامل ایجاد می‌گردد. لازم به ذکر است که شیشه‌های نصب شده بر روی این پنجره نیز بصورت خم می‌باشد. این مدل پنجره می‌تواند بصورت یک لنگه و چند لنگه طراحی و اجرا گردد. همانند پنجره خلیجی مدل این پنجره به نوعی است که فضای خانه را بزرگتر جلوه داده و دیدی وسیع به فضای بیرونی را به وجود می آورد.


پنجره خم پی وی سی عایق با کیفیت

یو پی وی سی به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و مزایای زیاد کاربردهای فراوانی دارا می باشد. در صنعت ساختمان سازی از این مواد در ساخت درب های یو پی وی سی و پنجره ها یو پی وی سی عایق استفاده می کنند. تنوع طرح و رنگ این نوع محصولات بی نظیر است. انواع پنجره های Upvc به صورت پنجره UPVC ثابت، پنجره UPVC تک حالته، پنجره یو پی وی سی دو حالته، سایبانی،  پنجره یو پی وی سی آکاردئونی ، پنجره یو پی وی سی ( UPVC ) فرانسوی یا دو لنگه ، پنجره یو پی وی سی بالکنی و سرویسی  و پنجره دوجداره upvc فولکس واگنی ( کشویی ) برای فروش در بازار موجود می باشند. علاوه بر این Upvc در مصارف دیگری نظیر ضربه گیرها، رنگ ها، پرکننده ها، کرکره ها، کفپوش ها، لوله ها، سقف و …کاربرد دارد. اما بی گمان صنعت ساخت پنجره ی به دلیل عایق بودن صوتی و حرارتی یکی از پرکاربردترین حوزه استفاده از یو پی وی سی به شمار می آید.


X