پنجره خانه های ویلایی رنگی یو پی وی سی

windowdoubleglazed
پنجره خانه های ویلایی رنگی یو پی وی سی: تنوع رنگ درب و پنجره دو جداره UPVC پنجره ماندگار هر سلیقه ای را پوشش می دهد. رنگ پایه و اصلی پروفیل های درب و پنجره دو جداره UPVC ، بدلیل ترکیبات مواد اولیه سفید می باشد. با این وجود پروفیل های رنگی درب و پنجره یو پی وی سی برای معماران و گروه های عمرانی و یا حتی برای افرادی که برای تعویض پنجره های قدیمی منزل خود با پنجره یو پی وی سی اقدام میکنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سپنجره ماندگار افتخار دارد که با توجه به تنوع رنگ محصولات خود، این خواسته مشتریان عزیز خود را در انتخاب رنگ درب و پنجره یو پی وی سی ارج می نهد.پنجره خانه های ویلایی رنگی یو پی وی سی

این روزها چنانچه قصد ساخت و ساز خانه ، ویلا ، آپارتمان و غیره داشته باشید و یا قصد بازسازی منزل مسکونی یا ملک تجاری خود را داشته باشید با انواع درب و پنجره های یو پی وی سی رنگی سر و کار خواهید داشت . این درب و پنجره ها انواع متفاوت و همچنین کاربردهای متفاوتی نیز دارند . پنجره یو پی وی سی ثابت ، پنجره یوپی وی سی تک حالته ، پنجره یو پی وی سی دو حالته ، پنجره یو پی وی سی سایبانی ، پنجره یو پی وی سی آکاردئونی ، پنجره یو پی وی سی دو لنگه باز شو ، پنچره یو پی وی سی فولکس واگنی و … برخی از انواع این نوع درب و پنجره ها هستند که بسته به نیاز یک نوع از آنها و یا ترکیبی از چند نوع این پنجره ها که مناسب تر باشند مورد استفاده قرار میگیرند .

پنجره خانه های ویلایی رنگی

رنگ اصلی uPVC سفید بوده و هرچه رنگ آن سفیدتر و براق تر باشد بهتر است. یکی از مزایای در و پنجره های یو پی وی سی  ویلایی رنگ سفید آن است که در برابر اشعه ماوراء بنفش (UV) که برای انسان مضر می باشد مقاوم است. رنگ پروفیل یو پی وی سی مرغوب به مرور زمان نباید تغییر کرده و زرد رنگ شود. یکی از موارد ضمانت نامه تغییر نکردن رنگ پروفیل در و پنجره های یو پی وی سی تولیدی در طی ۱۵ سال می باشد. در مورد ساختمانهایی که به لحاظ رنگ نمای ساختمان احتیاج بهدر و پنجره های یو پی وی سی طرح چوب دارند، این امکان وجود دارد که با ورقه های مخصوص طرح چوب، پروفیل uPVC را لمینت کرده و آنرا به طرح چوب دلخواه تغییر داد. همچنین با استفاده از رنگهای مخصوص پروفیل uPVC و بهره بردن از دستگاههای مخصوص می تواند پروفیل پنجره را با هر رنگی از نوع عادی و متالیک رنگ آمیزی کرد که این نوع رنگ هم به لحاظ عدم تغییر رنگ دارای گارانتی ۱۵ ساله می باشد.

آیا آب به داخل در و پنجره های uPVC نفوذ می کند؟
به سبب طراحی خاص در و پنجره های upvc رنگی که هر فریم به صورت یک تکه می باشد و همینطور استفاده از زوارهای مخصوص آب بندی به هیچ وجه آب به داخل در و پنجره های یو پی وی سی  نفوذ نمی کند. ضمن آنکه محفظه هایی نیز در آن تعبیه می شود که در صورت نفوذ آب (در هنگام شستشو و بارش باران) ، آب از انتهایدر یا پنجره های یو پی وی سی تخلیه شده و به داخل نفوذ نکند.


X